Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Pkt regulaminu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia

    Pkt regulaminu

    Chciałbym przeprowadzić kulturalną dyskusję na temat jednego pkt regulaminu. Chodzi mi o podpunkt 3 punktu 4 Regulaminu Ogólnego, na podstawie którego moderatorowi zabraniają nam kulturalnych rozmów o nich na forum. Punkt ten mówi:
    "Jeśli uważasz, że zostałeś źle/nieodpowiednio potraktowany przez moderatora, proszę to zgłosić do naszego Supportu."
    Pkt ten bardzo jasno precyzuje co należy zgłaszać i gdzie. Nie ma w nim nawet najmniejszej wzmianki zakazującej prowadzić rozmowy na forum. Pozwolę sobie zacytować fragmenty wiadomości jaką dostałem dzisiaj na pw w grze od pracownika Blue Byte, gdzie poruszałem temat modów i tegoż pkt regulaminu:
    "Istotnie mieliśmy wiele zgłoszeń na nadgorliwość moderatorów; Spora część z nich była uzasadniona."
    oraz
    " proszę nie 'odpuszczać' tego tematu."
    (Ja się chcę obecnie skupić tylko na tym pkt regulaminu, więc proszę o nie wypowiadanie się na inne tematy jak i nie robienie offtopu, oraz o konkretne argumenty.) Ta nadinterpretacja jest pogwałceniem naszego konstytucyjnego prawa do swobody i wolności wypowiedzi, co już jest poważnym wykroczeniem. Tak więc dopóki rozmowa odbywa się na odpowiednim poziomie nikt nie ma prawa się do niej przyczepić. jak już pisałem, chciałbym, aby odbyła się tu kulturalna rozmowa z argumentami na ten temat. Podaje również link do forum, gdzie można porozmawiać swobodnie o tutejszej grze, co się podoba, nie podoba itp. KLIK
    Ostatnio edytowane przez Chaszcz ; 22.03.2012 o 22:02

  2. #2
    Poznańczyk
    Jak wspomniałeś w wyżej wymienionym punkcie nie ma wzmianki że mod może zakazać rozmowy na ich temat na forum, ale również nie ma wzmianki, że nie może zamykać tego typu tematów.

    Według mnie skargi, uwagi, donosy na moderatorów powinno się wysyłać do Supportu, a nie krytykować na forum, gdzie przeważnie krytykują, tzw. pieniacze i napinacze, gdyby dyskusje były prowadzone w kulturalny sposób, pewnie inaczej by na to patrzono, chociaż uważam takie krytyczne tematy za "durne".

    Prosta sprawa w zakładach pracy, nie ważne czy to państwowy zakład, instytucja, czy prywatny pracodawca. Jak masz problem z osobą która sprawuje nad Tobą jakąś kontrolę, to najpierw wyjaśniasz to z nią, jeżeli to nie pomaga, to istnieje coś takiego jak droga służbowa, na której kierujesz się odpowiedni do przełożonego danej osoby.

    Nikt nie zakłada kółek "anty-przełożony" chociaż wielu woli gadać za plecami.

    Co do konstytucyjnego prawa do wolności i wypowiedzi to takie masz, ale konstytucja nie zapewnia ci wolności po wypowiedzi, od to taki kruczek prawny

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    A tak zapytam z ciekawości ...

    Odpowiedział wam kiedykolwiek moderator na forum ( mam na myśli pw ) ?

  4. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Poznańczyk...a co jeśli droga służbowa ma ciebie w poważaniu i nic sobie nie robi z twoich słów?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Jak wspomniałeś w wyżej wymienionym punkcie nie ma wzmianki że mod może zakazać rozmowy na ich temat na forum, ale również nie ma wzmianki, że nie może zamykać tego typu tematów.
    Takie tematy nie łamią w żaden sposób regulaminu, więc nie ma podstaw do zamykania ich.

    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Według mnie skargi, uwagi, donosy na moderatorów powinno się wysyłać do Supportu, a nie krytykować na forum, gdzie przeważnie krytykują, tzw. pieniacze i napinacze, gdyby dyskusje były prowadzone w kulturalny sposób, pewnie inaczej by na to patrzono, chociaż uważam takie krytyczne tematy za "durne".
    Skargi i donosy według tego pkt mają być zgłaszane do supportu, ale jak pisałem rozmowa na temat modów, to jest coś innego. Zdania nie muszą być tylko negatywne, mogą być zarówno pozytywne jak i neutralne.
    Co do pieniaczy i napinaczy ich posty najczęściej łamią inne pkt regulaminu, więc powinny być usuwane przez modów,a le nie całe tematy, gdzie jest normalna rozmowa.

    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Odpowiedział wam kiedykolwiek moderator na forum ( mam na myśli pw ) ?
    Na forum pw nie pisałem, więc na ten temat się nie wypowiem.

  6. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    A ja mam wrażenie, że jak ktoś nie potrafi się konstruktywnie wypowiedzieć na zadane pytanie to reaguje w taki sposób jak MOD-zi. Nikt nie lubi jak mu się niewiedzę wypomina

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Ja dzięki nadgorliwym modom miałem czas na dogłębne przewertowanie i przeanalizowanie trzech regulaminów i żałuje jednego, że obie próby rozmowy i argumentowania na czacie skończyły się banem. Mam nadzieje, że chociaż ten temat zostanie do rozmowy, gdyż nie łamie on żadnego pkt. regulaminu, natomiast chciał bym, aby w tym temacie udzielił się również jakiś mod/admin lub ktoś z supportu. Jedynie bym takową osobę prosił o nie cytowanie regułek, a normalną odpowiedź na ten konkretny temat.
    Ostatnio edytowane przez Chaszcz ; 22.03.2012 o 23:00

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Chaszcz Zobacz posta
    Ja dzięki nadgorliwym modom miałem czas na dogłębne przewertowanie i przeanalizowanie trzech regulaminów i żałuje jednego, że obie próby rozmowy i argumentowania skończyły się banem. Mam nadzieje, że chociaż ten temat zostanie do rozmowy, gdyż nie łamie on żadnego pkt. regulaminu, natomiast chciał bym, aby w tym temacie udzielił się również jakiś mod/admin lub ktoś z supportu. Jedynie bym takową osobę prosił o nie cytowanie regułek, a normalną odpowiedź na ten konkretny temat.
    Niestety muszę Cię zasmucić... żaden modek nie raczy tu się pofatygować, ponieważ żaden nie zna regulaminu w taki jak chciałbyś sposób.
    Potrafią tylko zacytować jakiś fragment i koniec ( tak samo jak na Błękitnej Linii ).

    U mnie też, kulturalna rozmowa z Goią skończyła się banem... potem się okazało, że Goia sama się zdziwiła, że dostałem bana na pysk

  9. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Może Modzi się boją i upatrują w naszych działaniach zamachów na swoje posady. Trzeba ich wyprowadzić z błędu, bo nikt nie dybie na ich miejsce a jedynie żądamy rzetelności w ich działaniach jak i sprawiedliwości. Teraz na czacie idą podobne dowcipy do wczorajszych a nikt na razie nie banuje

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Uniethen Zobacz posta
    Może Modzi się boją i upatrują w naszych działaniach zamachów na swoje posady. Trzeba ich wyprowadzić z błędu, bo nikt nie dybie na ich miejsce a jedynie żądamy rzetelności w ich działaniach jak i sprawiedliwości. Teraz na czacie idą podobne dowcipy do wczorajszych a nikt na razie nie banuje
    Ty to nazywasz dowcipem ?... toż to są takie suchary, że cała Afryka by się tym wyżywiła ...

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.