Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Różnica w LVL w stosunku do zdobytych Włości

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Tymko01
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    Różnica w LVL w stosunku do zdobytych Włości

    Jestem w Gildii i zauważyłem pewną rzecz. Mianowicie 11 graczy ma 22 LVL (W tym JA). Znajomi w grze uporządkowani są według zdobytego EXPa. Wśród tych na 22 LVL'u jestem na 7 miejscu. W czym rzecz? Mianowicie wszyscy gracze w Gildii na 22 LVL'u mają zdobytą strefę 7 ale nie mają zdobytej całej strefy 3, podczas gdy ja mam zdobytą całą strefę 7 oraz 3. Dlaczego więc mam ten sam poziom doświadczenia co inni a nawet mam mniej Expa od np gościa któremu w strefie 3 został do zabicia boss oraz 1 osada? Od czego to jest zależne?

    Ktoś mi na pomocy napisał że im mniej tracę wojska w walce tym więcej Expa dostaje, ale to jest bez sensu bo wcale dużych strat nie mam, więc w czym tkwi szkopuł?

    A może w tym że z tego co widzę to wszyscy zdobywają wszystkie osady po kolei a ja staram się zdobywać tylko te co stoją mi na drodze do bossa?

    Mam nadzieję że ktoś mi wyjaśni na czym to polega. Pozdrawiam

  2. #2
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Ktoś mi na pomocy napisał że im mniej tracę wojska w walce tym więcej Expa dostaje, ale to jest bez sensu bo wcale dużych strat nie mam, więc w czym tkwi szkopuł?
    To bzdura

    A może w tym że z tego co widzę to wszyscy zdobywają wszystkie osady po kolei a ja staram się zdobywać tylko te co stoją mi na drodze do bossa?
    Dobrze robisz, z expem wychodzi na jedno i tak

    Ogólnie rzecz biorąc to może przeoczyłeś, że np. ktoś ma w jakimś innym miejscu bandytow podbitych. Poza tym przy roznicy 1-2 obozow poziom może być ten sam jak się wpasujesz. To nic dziwnego, graj dalej i zobaczysz co będzie z lvlem potem

  3. #3
    Poznańczyk
    Osoby z tym samym poziomem, są uporządkowywane alfabetycznie.

    Stwierdzam na podstawie obserwacji

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Tymko01
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Wiec dlaczego maja ten sam lvl? Patrzyłem bardzo uważnie, nie mają zdobytych innych obozów, mają dokładnie zdobytych obozów mniej odemnie, jednak lvl mają ten sam. Wiem że jak pokonają bossa na 3 strefie wskoczy im 23 lvl, jednak ja mam 22 i połowę expa do 23... Wątpię bym coś robił inaczej niż inni, może ciut taktykę mam inną bo zdobywam osady na dwóch strefach i zostawiam sobie dwóch bosów do ataku w jeden dzień, ale chyba nie ma to żadnego wpływu na ilość zdobywanego expa w stosunku do innych.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    exp dostajesz w zależności od jednostek które pokonałeś. Sam miałem przypadek że kolega nie ruszył 3 sektora a wbił 23 bo rozwalił 1 wioskę w sektorze 8. A ja żeby wbić 23 wybijałem wszystkie w 3. Wszytko się wyrówna jak wybijesz całą mapę.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.