Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 74 z 74

Wątek: Pytania i pomysły

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Aż też handel żołnieżami i klejnotami

  2. #72
    Nowicjusz
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam mam pytanie jak zakończyć grę samouczka ?

  3. #73
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kaziuuu Zobacz posta
    Witam mam pytanie jak zakończyć grę samouczka ?
    wykonujac ostatnie zadanie , nie ma mozliwosci pominiecia samouczka

    @ Noe7 notatnik lepszy imo, a jesli korzystasz z wielu kompow na jedno konto polecam wirtualny notatnik
    http://piratepad.net/

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Czarci Gaj
    Gdzieś na forum przeczytałem, że produkcja na wyspie zatrzyma się w całości jeśli nikt nie zaloguje się przez 3 dni (nie chce mi się tego sprawdzać), a mam mały pomysł z tym związany.
    Powiedzmy, ze dzisiaj jadę do dzikiej głuszy na kilka dni wracam i mam wyeksploatowane wszystkie złoża. Powrót do normalnego stanu to najpewniej ładnych kilka godzin dla wysoko rozwiniętych gospodarek. Mógłbym co prawda przed wyjazdem zatrzymać produkcję, która potencjalnie się skończy (kamienie/marmur/kopalnie/ryby/łowca itp.) czyli niestety to klikanie na kilkunastu budynkach.
    Brakuje mi w takiej sytuacji 1 przycisku z opcją URLOP niech on zatrzyma wszystko automatycznie, ale po powrocie jednym kliknięciem wszystko wraca do normy i nie ma kłopotu z odświeżaniem złóż.

    Inny pomysł to coś w rodzaju zamówienia na oferty. Powiedzmy, że interesuje mnie złoto, więc włączam taką opcję w okienku handlu. Od tego czasu dostaję automatyczne wiadomości ze wszystkich aktualnie złożonych ofert ze złotem.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.