Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 74

Wątek: Pytania i pomysły

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Nigerion
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj

    Post Pytania i pomysły

    Jestem Ciekaw waszej inwencji twórczej oracz to co już wiecie a czego jeszcze nie wiec tu prosił bym o wstawianie pomysłów spostrzeżeń dotyczących settlers ale głównie tego co dzieje się na serwerze Czarci Gaj.wszystko co dotyczy gry i naszego serwera mile widziane
    PS.Bez komentarzy typu super bo to spam.
    "świat jest nasz zarówno ten wirtualny i realny więc ceńmy je na równi"

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Nigerion
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    od takich sytuacji jest support wiec jeśli masz zastrzeżenie to radze to wysłać do supportu z opisem problemu tu raczej oczekuje na wpisy dotyczące struktury gry.
    "świat jest nasz zarówno ten wirtualny i realny więc ceńmy je na równi"

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar EdwardJasiu
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Nigerion Zobacz posta
    od takich sytuacji jest support wiec jeśli masz zastrzeżenie to radze to wysłać do supportu z opisem problemu tu raczej oczekuje na wpisy dotyczące struktury gry.
    A co konkretniej cb interesuję ?

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Nigerion
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zmiana Piwa na Napitek (tłumaczenie)
    Drodzy Gracze,

    jak większość z Was zauważyła, dziś zmieniono nazwę Piwa na Napitek (tłumaczenie). Zmiana tłumaczenia nastąpiła ze względu na klasyfikację PEGI (link). Niemiecka wersja gry The Settlers Online została zakwalifikowana jako gra odpowiednia dla wszystkich, bez względu na wiek. Mimo tego, że klasyfikacja niemieckiej wersji produktu nie wpływa (w sposób bezpośredni) na wersję polską, chcemy wszędzie świadczyć taki sam poziom usług - dlatego też tłumaczenie Piwa zostało zmienione również u nas.

    Zmiana tłumaczenia obejmuje wszystkie wersje językowe gry The Settlers Online.

    BB_xaar
    ta wiadomość jest dość fajna i słuszna ale chce dodać że zmiana dotyczy też wyglądu kufla jest teraz brązowy a nie biały
    "świat jest nasz zarówno ten wirtualny i realny więc ceńmy je na równi"

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mam takie spostrzeżenie ze jak dodaje się surowce do handlu jest taki suwak zamiast tego mogło okienko żeby liczbę surowców wpisać. pozdrawiam

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Nigerion
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez diablo88 Zobacz posta
    ja mam takie spostrzeżenie ze jak dodaje się surowce do handlu jest taki suwak zamiast tego mogło okienko żeby liczbę surowców wpisać. pozdrawiam
    I to jest super pomysł oby więcej takich a ja dodam że w zakładce handel warto było by dodać czat aby można było podawać i ustalać oferty.
    "świat jest nasz zarówno ten wirtualny i realny więc ceńmy je na równi"

  7. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam, moim zdanie zmiany w ukazywaniu handlu powinny być już teraz przy wprowadzaniu handlu... Powinno być większe okienko oraz czat podłączony pod ten handel a nie jakieś osobne okno. Powinna być również możliwość wpisania ( w celach poszukiwawczych) konkretnego surowcu np: chce kupić bale liść i wpisuje w okienko Drewno Liściastej wyskakują mi wszystkie z tym oferty

  8. #8
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Nigerion Zobacz posta
    I to jest super pomysł oby więcej takich a ja dodam że w zakładce handel warto było by dodać czat aby można było podawać i ustalać oferty.
    już coś takiego istnieje /joinchat global-7 plus dodatkowo możesz użyć opcji szept lub wysłać maila do tej osoby, która coś wystawiła.


    Cytat Zamieszczone przez Givemenick Zobacz posta
    Witam, moim zdanie zmiany w ukazywaniu handlu powinny być już teraz przy wprowadzaniu handlu... Powinno być większe okienko oraz czat podłączony pod ten handel a nie jakieś osobne okno. Powinna być również możliwość wpisania ( w celach poszukiwawczych) konkretnego surowcu np: chce kupić bale liść i wpisuje w okienko Drewno Liściastej wyskakują mi wszystkie z tym oferty
    istnieje opcja segregacji po surowcach

  9. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    możliwe iż istnieje ale nie chce mi się szukać po 150 ofertach tej przypuśćmy 1 z marmurem

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Nigerion
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Idho o Wielkie Tobie za to DZX o to chodzi właśnie żeby informować a Ty widzę wiesz jak SUPER i pozdrawiam!!!
    "świat jest nasz zarówno ten wirtualny i realny więc ceńmy je na równi"

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.