Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Ban za nick

  1. #21
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez PWCPiOtRo Zobacz posta
    Oczom nie wierze! Czy Ty sie czlowieku dobrze czujesz? Czy mod ktory zbanowal kogos za cos takiego byl trzezwy?
    Na dobra sprawe CyprysowyKupiec tez jest nickiem niewlasciwym. Mnie np obrzydza. Ciebie nie?


    Bluznierca admin po prostu sie z ****em za głowe zamienił . to jest tylko gra a jeśli kogoś nick przeszkadza to niech ****a nie gra prosta piłka.
    To akurat raczej nie admin sie przyczepil o nick Kopulator lecz jakis mod.
    Tak sie zastanawiam jak ten moderator zostal zrobiony. Bo jesli trafilem z pytaniem w dziecko z probowki to niech pisze albo tu albo do mnie na PW - natychmiast polece zagrac w lotto. I nawet oddam mu/jej polowe 100% wygranej
    No chyba ze przyzna sie ze ojca tez zbanowal...
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  2. #22
    Osadnik Awatar Koxy
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Mad_Blade Zobacz posta
    Mnie bardziej obraża ignorancja do języka polskiego. Nie wiem czy bierze się to z lenistwa czy popsutego klawisza "alt". Ludzie starajcie się pisać po Polsku.
    po polsku to Tobie proponowałbym nauczyć się pisać, zamiast bawić się w nauczyciela...

  3. #23
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kopulator, sam wymysliles nick Manipulator czy dostales "opcje" z gory i stad ta zmiana?
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Manipulator
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Nick wymyśliłem sam, z góry był nakaz zmiany nicka, z systemem nie da się wygrać :/

  5. #25
    CyprysowyKupiec
    oj Manipulator, z systemem da się wygrać tylko trzeba wiedzieć jak. Jest kilka sposobów i ty wybrałeś najprostszy czyli zmieniłeś się tak aby system ciebie nie atakował

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar Manipulator
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Taak, mogłem grać bez czatu. Mogę ponarzekać na niekompetencje i *****izm moderatorów, tylko po co ? Skoro i tak nie przyniesie to żadnego sutku.

    Jestem tutaj by grac i cieszyć się grą.

    Walczyć o nick? Nie ma sensu i nie warto to nie jest dla mnie aż tak cholernie istotne.
    Nick przeszkadzał również Tobie, więc powinieneś być usatysfakcjonowany że wybrałem taką a nie inną opcje.

    Bluźnierca, czemu pytałeś?

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    serio kazali Ci zmienić nicka :P ? Daj do sądu niech za to zapłacą! Złamano Twoje prawa konstytucyjne do wolnego wyboru. :P
    .... ciekawe jak by udowadniali, że KOPULATOR to coś niewłaściwego :P ale jaja...

  8. #28
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Manipulator Zobacz posta
    Bluźnierca, czemu pytałeś?
    Bo chcialem wiedziec czy to wyszlo z gory czy od samego Ciebie. Ponizej jest post ktory dobrze obrazuje sytuacje. Przegiecie i tyle.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  9. #29
    Mrwal6
    Ja mam pytanie do xaara. Dlaczego dostałem permbana? Za co? Od innego gracze wiem ze od ciebie go dostałem tylko bez zadnych wyjasnien. Troche to nie fair

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Kolonia
    ale co tu dużo pisać każdy nadaje sobie nick który pasuje do posiadacza, więc zostawie to bez komentarza

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.