Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Ban za nick

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Manipulator
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia

    Ban za nick

    Witam, dost alem Bana na czat w grze na serwerze 4.

    napisałem maila do supportu ponad tydzień temu i nie otrzymałem jak dotąd żadnej odpowiedzi.
    powodem zbanowania był mój Nick który jest nieodpowiedni(?)
    Nie wiem co w tej sprawie zrobić, moderator też nie wyjaśnił mi nic,

    nie mam możliwości handlowania, zakładki z kanałami zniknęły..

    i pytanie- co w tej sytuacji mógłbym zrobić?

  2. #2
    CyprysowyKupiec
    ale co tu wyjaśniać? jeśli "kopulator" to twój nick to bardzo dobrze, że dostałeś bana. Należy dbać o szeroko pojętą kulturę.

  3. #3
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W tej sytuacji mogę jedynie zasugerować regularniejsze sprawdzanie poczty, ponieważ to właśnie tam trafiają odpowiedzi z supportu. Przykładowo, jeszcze przed napisaniem tego tematu (13:37), otrzymałeś kolejną odpowiedź, którą najwyraźniej przeoczyłeś.

  4. #4
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez CyprysowyKupiec Zobacz posta
    ale co tu wyjaśniać? jeśli "kopulator" to twój nick to bardzo dobrze, że dostałeś bana. Należy dbać o szeroko pojętą kulturę.
    Oczom nie wierze! Czy Ty sie czlowieku dobrze czujesz? Czy mod ktory zbanowal kogos za cos takiego byl trzezwy?
    Na dobra sprawe CyprysowyKupiec tez jest nickiem niewlasciwym. Mnie np obrzydza. Ciebie nie?
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  5. #5
    CyprysowyKupiec
    akurat w tym wypadku nie masz racji, ponieważ mój nick nic wulgarnego nie przenosi, a skoro nie rozumiesz to tylko wyrazy współczucia.
    Jeśli mój nick ciebie razi zgłoś do moda.
    Ostatnio edytowane przez CyprysowyKupiec ; 21.03.2012 o 15:41

  6. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Jeżeli chodzi o samo słowo "kopulacja" to przecież nie jest one niecenzuralne.

  7. #7
    CyprysowyKupiec
    ja mam taką dewizę, że chamy honoru nie mają a prostactwo należy tępić na każdym kroku każdy wie o co chodzi i nie ma co tutaj szukać wymyślnych uzasadnień dla niskich lotów nicków, jak pozwoli się na zaśmiecanie teraz to później bardziej "wymyślne" nicki też będą tolerowane.

  8. #8
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez CyprysowyKupiec Zobacz posta
    Jeśli mój nick ciebie razi zgłoś do moda.
    W zyciu. Nie jestem taki malostkowy zeby sie czepiac jakiegokolwiek nicku. Kazdy nadaje sobie tak jaki mu sie podoba. Nie obrazaja mnie wulgaryzmy bo jestem ponad to.
    Nieskromny moglby sobie nadac nick pt za***isty co jest niezrozumiala dla mnie cenzura tutaj oraz naduzyciem. Jak wiemy, owe slowo nie jest juz od dluzszego czasu uwazane za wulgarne czy/lub obrazliwe. Nadgorliwi i niedouczeni (niedoczytani?) mysla WCIAZ ze to cos brzydkiego.
    Jesli uwazasz ze sie myle uzyj google.
    PS. Dla mnie slowo kupa jest i brzmi ohydnie. A Ty masz to w nicku. Wiec proponuje zebys sie nie wypowiadal na temat nickow i tego czy brzma zle czy nie
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  9. #9
    CyprysowyKupiec
    akurat google nie jest dla mnie wyznacznikiem i autorytetem. a skoro obraża ciebie mój nick CyprysowyKupiec więc nie jesteś ponad to jak przed chwilą napisałeś.

  10. #10
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez CyprysowyKupiec Zobacz posta
    akurat google nie jest dla mnie wyznacznikiem i autorytetem. a skoro obraża ciebie mój nick CyprysowyKupiec więc nie jesteś ponad to jak przed chwilą napisałeś.
    Zacytuj mnie i wskaz miejsce w ktorym napisalem ze mnie obraza. Nic z tych rzeczy. Mozesz miec nawet Biegunka. Nic mi do tego. Kojarzy mi sie jak kojarzy ale nie nadinterpretuj i nie przekuwaj tego w slowo obraza. Jasno sie wyrazilem?
    Co do autorytetow. Ja chyba ich nie mam, wiec co za tym nastepuje - google tez nim nie sa. Sa za to nieocenionym zrodlem informacji
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.