Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Ban za nick

  1. #11
    CyprysowyKupiec
    chyba nic nie masz.

  2. #12
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No i pogadali. A juz mialem nadzieje ze cos madrego napiszesz i zeby odpisac bede musial zdjac w koncu rekawice bokserskie, pletwy i wyjac kebaba z ryja
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  3. #13
    CyprysowyKupiec
    zasady mam na myśli.

  4. #14
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kurcze, ot, niespodzianka. Myslalem ze chodzi o to iz nie mam mozgu
    Lubie Cie, i tak naprawde masz fajny nick
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar Manipulator
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Xaar, dostałem od Was tylko maila zwrotnego i dzisiaj o 14.02 drugiego z rozwiązaniem problemu. Dzięki

    Czy nick jest odpowiedni czy nie możnaby pertraktować godzinami, każdy ma swój indywidualny pogląd w na ten temat, wiadomo ludzie są różni, ich podejście do życia również. Ja zostałem tak- być może infantylny czy głupkowaty sposób nazwany wśród najbliższych przyjaciół, płci męskiej oczywiście.
    Wszystko jest kwestią podejścia, Nick napewno w mojej interpretacji ani ktoregos z pkt regulaminu, ani też zasad ogólnie pojętej kultury nawet nie nadwyręża.

    C



    CyprysowyKupiec: Tak ogólnie co do Twoich wypowiedzi w tym wątku, dobrze jest "mieć zasady", ale jeżeli już żyjesz wg. nich to wyrażając swoje poglądy nt. chamstwa i prostactwa bądź chociażby bardziej subtelny, bo przecież zasady, można to zinterpretować w dowolny sposób, prawda?
    A wtedy "do moda", tak jak radzisz?

  6. #16
    Osadnik Awatar Mephistoo
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na moje nick jest obłędnie dobry i nie widzę w tym nic obraźliwego, ale bardzo śmiesznego

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Mnie bardziej obraża ignorancja do języka polskiego. Nie wiem czy bierze się to z lenistwa czy popsutego klawisza "alt". Ludzie starajcie się pisać po Polsku.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Mad_Blade Zobacz posta
    Mnie bardziej obraża ignorancja do języka polskiego. Nie wiem czy bierze się to z lenistwa czy popsutego klawisza "alt". Ludzie starajcie się pisać po Polsku.
    i powiedziala to osoba z "polskim" nickiem ;]

  9. #19
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mad_Blade Zobacz posta
    Mnie bardziej obraża ignorancja do języka polskiego. Nie wiem czy bierze się to z lenistwa czy popsutego klawisza "alt". Ludzie starajcie się pisać po Polsku.
    Ha, to dobre. Przymiotniki pisze sie z malej litery.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  10. #20
    Nowicjusz
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Oczom nie wierze! Czy Ty sie czlowieku dobrze czujesz? Czy mod ktory zbanowal kogos za cos takiego byl trzezwy?
    Na dobra sprawe CyprysowyKupiec tez jest nickiem niewlasciwym. Mnie np obrzydza. Ciebie nie?


    Bluznierca admin po prostu sie z ****em za głowe zamienił . to jest tylko gra a jeśli kogoś nick przeszkadza to niech ****a nie gra prosta piłka.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.