Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nie uciszysz głosu prawdy :D

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia

    Nie uciszysz głosu prawdy :D

    Każdy, kto dostaje BAN'a dostaje informacje na ekranie gry. Pojawia się okienko, a w nim informacja od kogo otrzymał bana, czas trwania oraz treść za co został ukarany.
    Osoby ukarane, niech zaczną czytać te informacje i nie będzie powodu do zakładania dziwnych tematów na forum.



    Do kur... nędzy. Gdyby to zobaczył to bym nie założył tematu, szczeniaku z supportu.

    Zatem zapytam jeszcze raz, może któryś z modów jest na tyle ogarnięty ( w co w sumie nie wierzę ) i dopowie mi na pytanie...

    Dla jeszcze mniej ogarniętych powiem, że chodzi o bana którego dostałem i nie wiem do "wacka" za co...

    amen

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Micoud Zobacz posta
    , [...]szczeniaku z supportu.

    Zatem zapytam jeszcze raz, może któryś z modów jest na tyle ogarnięty ( w co w sumie nie wierzę ) i dopowie mi na pytanie...

    Dla jeszcze mniej ogarniętych powiem, że chodzi o bana którego dostałem i nie wiem do "wacka" za co...

    amen
    założę się o tygodniową wypłatę że za takie właśnie odzywki, zacietrzewiony koguciku.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1,134
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,

    Informacje o banach można uzyskać od supportu. Na forum nie rozmawia się o decyzjach moderatorów.
    A za wulgaryzmy i wyzwiska gwarantuje na forum odpowiednią karę. Nikt nie będzie tolerował takiego poziomu wypowiedzi.

    Pozdrawiam,
    MOD_Soliren

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Gdzie ty masz wulgaryzm ?

    szczeniak = http://pl.wiktionary.org/wiki/szczeniak


    Nie obchodzi mnie czy ten ban był słusznie czy nie, bo wystarczy popatrzeć co się dzieje teraz na tym czacie ( gdzie według modów nie można rozmawiać na "te" tematy, cokolwiek one oznaczają )... chodzi mi o to, za co był ten ban.

    PS. spyderek, Jeśli temat się Ciebie nie tyczy to po co wpier... się między wódkę, zakąskę ?

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ależ dotyczy mnie, do twojej prywatnej korespondencji z supportem nie zaglądam, ale tutaj na publicznym forum mogę pisać gdzie tylko mam dostęp, czyli również i w twym śmiesznym temaciku.

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    W takim razie skoro zamierzasz już przeglądać "mój śmieszny temacik" to wypowiadaj się mądrze...

  7. #7
    CyprysowyKupiec
    Cytat Zamieszczone przez Micoud Zobacz posta
    Gdzie ty masz wulgaryzm ?

    szczeniak = http://pl.wiktionary.org/wiki/szczeniak


    Nie obchodzi mnie czy ten ban był słusznie czy nie, bo wystarczy popatrzeć co się dzieje teraz na tym czacie ( gdzie według modów nie można rozmawiać na "te" tematy, cokolwiek one oznaczają )... chodzi mi o to, za co był ten ban.

    PS. spyderek, Jeśli temat się Ciebie nie tyczy to po co wpier... się między wódkę, zakąskę ?
    za takie smieciowe słownictwo na forum też powinieneś dostać bana!

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    @Micoud: chodzi Ci o Twoją wypowiedź, gdzie co drugie słowo było wygwiazdkowane przez system? Czy może o o sytuację kiedy obrażałeś innych graczy? Z tego co widzę to przynajmniej raz w tygodniu zarobisz bana za słownictwo lub naganne zachowanie.

    A tutaj mała próbka Twoich możliwości. Na Twoim miejscu nie kłóciłbym się z nikim, że bany dostajesz tylko bym się cieszył, że jeszcze w ogóle możesz z czata korzystać.

    [19:19] Micoud: A *** Ci w dupę, *** szczeniaku... teraz to przeczytasz i pewnie odpowiesz mi albo do ciężkiej dupy Twojej starej ( cytat ) nie odpowiesz, ale przynajmniej teraz ***, masz pretekst żeby ***nąć bana. Do *** nędzy !!
    Takie zachowanie na czacie jest nieodpowiednie i jest karane.

    Temat do zamknięcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.