Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: ceny na kanale handel

  1. #1
    Arrkurus

    Post ceny na kanale handel

    Witam
    Apeluję do Was gracze na serwerze Kolonia wymyślali bardziej rozsądne ceny na kanale handel, bo ile razy tam wchodzę to nie da się nic kupić, bo się po prostu nie opłaca. Rozumiem, że cenicie swój czas, który zajęła produkcja, no ale bez przesady. Kto kupi 50 sztuk marmuru za 400 kamieni?! Szczególnie, że można je sobie wyprodukować w proporcji 1:5 w magazynie żywności. Z góry dziękuję za rozsądek.

    Pozdrawiam

    Arrkurus

  2. #2
    CyprysowyKupiec
    Arrkurus wolny rynek

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    patrz w moją sygne ^^

  4. #4
    Arrkurus
    no właśnie widziałem przed chwilą widziałem ofertę 100 sztuk chleba za 60 sztuk rudy żelaza... :/

  5. #5
    CyprysowyKupiec
    ceny i tak są ograniczone przez górny pułap ilości do 400 szt, jak w przyszłości zwiększą lub uwolnią to ograniczenie toi zobaczysz jakie będą fantastyczne możliwości dla handlowców takich jak ja

  6. #6
    Poznańczyk
    Są osoby co czekają na twoją nieuwagę.

    To z tym marmurem i kamieniem to nic. Wyobraź sobie 1miecz z żelaza za 80mieczy z brązu. xD to są dopiero przebitki.

  7. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    każdy ustala swoje ceny ;] a może jeszcze bedzie tak że jak sprzedam 1 drzewo za 20 monet to bana dostane ?

  8. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    już dostałem ****a bana za nic dosłownie za nic ! czy ktoś może mi wyjaśnić dla czego ?

  9. #9
    Osadnik Awatar Mephistoo
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli chodzi o ceny, to aktualnie mam to gdzieś za golda nic nie kupuje, a sprzedaje, a jeżeli chodzi o wymianę surowców, to robię podobne tak jak inni z odwrotnością chcą za dany towar. Na słonecznym powoli ceny spadają jeszcze 3-4 dni temu miecze ze stali szły 10 sztuk za 40 golda z czego powinno wychodzi 4 golda

    Powoli się wszystko ogarnie tak myślę (:
    Dodatkowo jeżeli kogoś nie stać na utrzymanie kopalni i zrobienie swoich mieczyków, a kombinuje sobie kasę innym sposobem, to na moje "płać i płacz"!
    [;

  10. #10
    Nowicjusz Awatar VvEeGgOo
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    stworzcie liste

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.