Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: MOD_Novtalath

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Kolonia

    MOD_Novtalath

    Mam pytanie . Jak to możliwe że modem został człowiek który ma za nic polską ortografię i używa wyrażeń typu
    [22:29] MOD_Novtalath: Moze i nie dyskutujemy ale pewnych rzeczy na publicznych kanalach sie p[o prostu nie mowi.

    22:36] MOD_Novtalath: Byle do czwartku. Naprawia tego buga z banami i sie skoncza 'legendy'

    [22:39] MOD_Novtalath: gandalf266: lepiej nie kontunuuj tego.


    Myślałem że Mod jest pewnym rodzaju wyznacznikiem ale widzę ze się mylę....

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ma polskich znaków, co w tym dziwnego, tez zazwyczaj nie stosuje polskich znaków dialektycznych a to przyzwyczajenie z innych gier, które zazwyczaj ich nie wspierają.

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Desir
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wawker Zobacz posta
    Mam pytanie . Jak to możliwe że modem został człowiek który ma za nic polską ortografię i używa wyrażeń typu
    [22:29] MOD_Novtalath: Moze i nie dyskutujemy ale pewnych rzeczy na publicznych kanalach sie p[o prostu nie mowi.

    22:36] MOD_Novtalath: Byle do czwartku. Naprawia tego buga z banami i sie skoncza 'legendy'

    [22:39] MOD_Novtalath: gandalf266: lepiej nie kontunuuj tego.


    Myślałem że Mod jest pewnym rodzaju wyznacznikiem ale widzę ze się mylę....
    Chodzi Ci o polskie znaki czy może o wypowiedź "p]o"? Nie bądź żałosny, już się czytać nie chce wypocin takich jak ten temat... Nie masz do czego się przyczepić? Myślisz że wywalą go z jego stanowiska za to że napisałeś ten temat i wszystkie dzieci czatu będą Cię za to wielbić? Eh...
    Life is brutal

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Kolonia
    Temat niezgodny z regulaminem forum, zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.