Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: podamnie o moderatora mrkaliah

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia

    Post podamnie o moderatora mrkaliah

    Wcześniej nie za bardzo lubiłem settlers. Zawsze myślałem że takie gry są nudne lecz teraz mi się spodobały i nie kręcą mnie już gry action,rpg itp ale właśnie strategy. Mam małe doświadczenie ponieważ byłem moderatorem na małym serwerze do minecraft i zajmowałem się pluginami. Siedzę przy komputerze godzinę dziennie od 16 do 17 albo od 17 do 18 ponieważ muszę się uczyć do sprawdzianu klas szóstych który niedługo będę pisał.Nagrywam również różne lets`playe na youtube pod nickiem:Mrkaliach. Bardzo mi na tym zależy ponieważ bardzo polubiłem settlers ale często podczas gry ktoś spamuje a moderatora niema i psuje to człowiekowi całą zabawę z gry przepraszam za tytuł ale moja klawiatura odmawia współpracy

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    Raczej kiepski byłby z Ciebie moderator, skoro nie umiesz obsłużyć opcji szukaj i masz zepsutą klawiaturę...
    [możesz zostać moderatorem] jeśli spełniasz następujące warunki:
    Masz ukończone 18 lat. (...)
    Posiadasz sporą ilość wolnego czasu (przynajmniej 3 godziny dziennie).
    Sam napisałeś, że jesteś w 6. klasie (czyli nie masz 18 lat) i spędzasz 1h dziennie. Do tego takie podania składa się gdzie indziej - nie w temacie na forum.
    Niestety, ale chyba na razie musisz sobie odpuścić =/

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Kolonia
    Witam,
    Temat odnośnie rekrutacji znajduje się w ogłoszeniach, tam radzę zajrzeć i poczytać, a później ewentualnie wysłać podanie do admina.

    Pozdrawiam MOD_Goya

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.