Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Deus drac manus

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia

    Deus drac manus

    Gildia: DEUS DRAC MANUS [DRAC]

    (SOJUSZ GILDII „DEUS MANUS”)

    Lider: Dracol1977
    Admin: arturesz

    PODANIA O PRZYJĘCIE PISAC DO DRACOL1977 LUB ARTURESZ

    Miłość, pokój, braterstwo, honor, jesteśmy by sobie pomagać i zwyciężać .

    W podaniu nalezy uwzglednic swoj wiek i skreslic kilka zdan o sobie. Chcemy stworzyc gildie na wysokim poziomie wiec analfabetom dziekujemy. Wiek odpowiedni to 19 lat+. Wymagany lvl 20. Wymagana aktywnosc w grze przynajmniej raz dziennie. Zasady gildii są „ruchome” tak więc robimy wyjatki. Przyjmujemy TYLKO graczy z odpowiednio wysoka kultura osobista. Wplata 400 szt monet na wejscie w postaci sfalszowanego certyfikatu czyli: klikasz na wizerunek Dracol1977, wybierasz prezent, wchodzisz w czarny rynek i wybierasz tam sfałszowany certyfikat. Jezeli masz postawiony kantor wplacasz 400szt zl poprzez kantor. Jest to konieczne by zachowac ciaglosc zapraszania nowych graczy. Skargi i zażalenia na członków gildii kierować na poczte lub Dracol1977 lub arturesz.
    W PODANIU PODAJ:
    -WIEK
    -LVL W GRZE
    -NAPISZ COS O SOBIE (CZY JESTES TU NA CHWILE, CZY JESTES POWAZNYM GRACZEM, TO ZWIEKSZY TWOJE SZANSE)

    -JESLI NIE ZAMIESCISZ POWYZSZYCH INFORMACJI W PODANIU- TO NIE PISZ GO WCALE!
    -JEŻELI CHCESZ NAPISAC TYLKO: „SIEMA CHCE DO WAS DO GILDII- NIE PISZ WCALE!
    -JEŻELI CHCESZ NAPISAC: „JOŁ SĄ U WAS MIEJSCA?- NIE PISZ WCALE!
    ITD. ITP...
    -JEŻELI NIE OTRZYMASZ ODPOWIEDZI W CIAGU 24H OZNACZA TO, ZE PODANIE ZOSTALO ODRZUCONE (Widocznie nie przekonales mnie).
    -DOBRO GILDII JEST NAJWAZNIEJSZE !
    -WCHODZAC W NASZE SZEREGI AUTOMATYCZNIE AKCEPTUJESZ REGULAMIN.
    -POSZUKUJEMY OSOB SZCZERYCH, SYMPATYCZNYCH, OTWARTYCH, MAJACYCH ZAMIAR BYĆ AKTYWNYMI NA GILDYJNYM CZACIE. JEŻELI JESTES MRUKIEM- NIE PISZ.


    Oferujemy:
    -Gre w milej atmosferze
    -Gildyjny czat wolny od spamu i wulgaryzmow
    -Wzajemne buffy
    -Dobre warunki handlowe
    -Pomoc nowym graczom
    -Luzne i przyjemne rozmowy w gronie przyjaciol
    -Wyrozumiala kadre zarzadzajaca

    JEŻELI SPELNIASZ POWYZSZE KRYTERIA ZAPRASZAMY!

    Pozdrawiamy.
    Dracol1977
    arturesz
    Ostatnio edytowane przez Dracol1977 ; 30.03.2012 o 04:02

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    och popatrzmy tutaj

    nie ma to jak kultura osobista gracza, który zakłada gildię i przyjmuje tylko i wyłącznie "osoby z wysoką kulturą osobistą" ;D
    Ostatnio edytowane przez Vacek ; 18.04.2012 o 06:42

  3. #3
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale takie bez sensowe komentarze też mógłbyś sobie odpuścić...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Może mógłbym sobie takie odpuścić, ale jednak jakoś postanowiłem nie odpuszczać. A Ty mógłbyś sobie przestać nabijać posty odzywając się w każdym wątku i bezsensownie spamując nie dotyczące Cię tematy, w których nie masz nawet nic ciekawego do powiedzenia?
    Ostatnio edytowane przez Vacek ; 18.04.2012 o 06:41

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Dalej przeżywasz tą sytuację człowieczku? Minęły 2 tygodnie od tamtej sytuacji a Ty dalej to rozpamiętujesz, widzę że bardzo Cię to zabolało.

    W takim razie mam dla Ciebie dwie informacje, jedną dobrą, jedną złą.

    Zacznę od dobrej: Nie udzielam się już na globalach od tamtej pory więc więcej Cię nie obrażę
    A teraz zła: Znalazłeś się na tej czarnej liście i masz gwarancję dobrej zabawy gdy wejdzie "pvp"

    Powodzenia/Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Dracol1977 ; 18.04.2012 o 11:23

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia

    Talking

    ROTFL, to czy się udzielasz, czy nie to mnie obchodzi tyle samo co twoja rachityczna osoba. Ja nie mam dla ciebie niestety żadnych dobrych wiadomości, a ta, która ci się pewnie nie spodoba jest taka, ze ciebie i twoja czarną listę mam sam domyśl się gdzie, twoje groźby są po prosu komiczne i mam nadzieję, że czytający to doskonale się bawią widząc twoje jakże żałosne kompromitacje, panie "wysoka kultura osobista" na poziomie asfaltu

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar Tymko01
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Człowieku idź wylewać swoje żale gdzie indziej. Dracol Ci nie groził tylko gwarantował dobrą zabawę, czytaj ze zrozumieniem.

    A ta sytuacja ze screena nie była przypadkowa, powodów tego zachowania nie będę tutaj wypisywał, ale uwierz, gdybyś wiedział byś zamknął jadaczkę.

    Zluzuj bagietę i idź ulepszyć warsztat piwowara.
    Ostatnio edytowane przez TymkoIzowaty ; 18.04.2012 o 18:18

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    A guzik mnie interesują twoje głupkowate tłumaczenia księciunia, panie toudi, kolejny z "wyjątkowo wysoką kulturą osobistą". Nie interesują mnie też jakiekolwiek powody jego prostactwa i buractwa. Jak dla mnie możecie sobie nawet w łeb palnąć (i ty i on i kto tam będzie jeszcze chciał) i wasze powody będą mnie tyle samo obchodziły. I nie tłumacz się więcej "luzaku". Wasze durne czarne, czerwone, zielone i różowe listy możecie sobie wsadzić gdzieś, możecie je nawet wysłać koniowi na Helu, a dobrą zabawę to mają czytający ten wątek, widząc jak się spinacie i nie wiecie jak kota ogonem odkręcić.
    Ostatnio edytowane przez Vacek ; 19.04.2012 o 00:12

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Tymko01
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Póki co jedyną osobą która się spina jesteś Ty sztywny "Wacku", i fakt faktem ubaw z Ciebie mam dość dobry Liczę na więcej, przy okazji w next poście mógłbyś też sprecyzować o co właściwie Ci chodzi i co jeszcze chcesz osiągnąć prócz samozniszczenia.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Widzę, że jesteś jedną z tych osób, którym się wszystko kojarzy z genitaliami, głodnemu chleb na myśli jak to się mówi. Nic ci nie będę precyzował, jak jesteś taki mało bystro to jest twój problem, może zgłoś się na kanał pomoc to ci jakiś dwunastolatek podpowie. Teraz możesz się już zająć tym co cię gnębi, im dłużej będziesz z siebie robił taki żałosny podnóżek, tym większe masz szanse trafić na różową listę swojego lydera

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.