Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ostrzeżenie przed nieuczciwym graczem

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat

    Ostrzeżenie przed nieuczciwym graczem

    Ostrzegam wszystkich przed użytkownikiem o nicku Geralt-biały

    Gracz ten próbował mnie oszukać w następujący sposób:
    - sprzedawałem na kanale handlowym 300 łuków długich za 400 złota
    - Geralt-biały wysłał do mnie zaproszenie do znajomych oraz maila takiej treści: "kupie od ciebie 170 łuków za 300 monet ale musisz zakceptować mnie do znajomych bo coś mi sie zepsuło z handlem i inaczej mi niedziała"
    - następnie, po mojej akceptacji znajomości wysłał do mnie ofertę handlową: on sprzedaje 170 krótkich łuków, ja płacę 300 złota... czyli próbował zamydlić mi oczy cyferkami 170 i 300 (które to niby się zgadzają, tylko są tak jakby "odwrotnie" ułożone), oraz liczył że nie zauważę, że przedmiotem transakcji są krótkie łuki a nie długie... i że to ja kupuję łuki, zamiast je sprzedawać...
    - oczywiście gdy to spostrzegłem nie dałem akceptacji umowy, a Geralt-biały czym prędzej się ulotnił i usunął mnie ze znajomych

    Radzę zapamiętać nick tego użytkownika i nie przeprowadzać z nim żadnych handlów przez "znajomość"

    screeny




  2. #2
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzięki za info, gość leci na czarną listę
    Chociaż w sumie takie cos można łatwo sfałszować

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    no cóż... to prawda że w programie graficznym da się przerobić praktycznie wszystko... ale porównaj godzinę mojego posta oraz godziny wypowiedzi czatu w tle (11 minut różnicy) - już samo zrobienie screena, skadrowanie go, zapisanie, wrzucenie na serwer zewnętrzny z fotkami oraz napisanie posta trwa trochę czasu... na ewentualną edycję zostawałyby już jego znikome ilości...

  4. #4
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Zajęło mi to minutę



    Oczywiście nie twierdzę, że kłamiesz. Po prostu ostrzegam, że łatwo można paść ofiarą fotomontażu

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    gracz Serek1, robi dokładnie to samo, nie mam screena ale sprawdzajcie sobie oferty, które on przysyła. W zasadzie wystarczy patrzyć co sie akceptuje i wtedy nie ma kłopotu że ktoś kogoś oszuka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.