Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Nadużywanie władzy przed MOD_MPath.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Nadużywanie władzy przed MOD_MPath.

    Witam, chciałbym zgłosić nadużywanie władzy przez MOD_Mpath. Wiem, że zgłasza się to poprzez formularz, jednakże piszę publicznie, by zwrócić uwagę społeczności na jego osobę. Osobę, która bawi się się nadaną jej władzą w sposób nieprofesjonalny.

    Dostałem ban na 3 dni za wpisanie cytatu z filmu, bez wulgaryzmu, bez obrażania nikogo - za cytat z "Killera" / Killerów-2óch", który brzmiał " gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja"

    Ludzie, kto normalny zbanował by za to, i to na 3 dni na dodatek? MPath, zalecam Ci wizytę u specjalisty, gdyż ewidentnie masz porysowaną psychikę, jakieś kompleksy osobowościowe. No chyba, że jesteś po prostu głupcem, w co zaczynam wierzyć po Twoich kompletnie pozbawionych sensu wypowiedziach na czacie.

    Ale nic to, po zalogowaniu się po banie wyraziłem swoja opinię co o tym myślę, pisząc, że trzeba mieć zryty dekiel, żeby za to zbanować - efekt? Kolejny ban na 24h. MPath, get a life !!!
    Bez szacunku pseudomodzie,
    JCh

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    MOD_MPath to tylko przykład braku kompetencji, jest tu jeszcze paru innych mu podobnych, ale on zasługuje na szczególną "pochwałę" za bany na prawo i lewo jeśli sie tylko mu na coś zwróci uwagę....pewnie w realu go tak banują to chociaż tu moze sie "wybić"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.