Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Chamstwo i wolnomieszczaństwo! ;)

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia

    Chamstwo i wolnomieszczaństwo! ;)

    Siemano!
    Z tego co widzę, to takie wątki są od razu zamykane i odsyłają do supportu. Pewne i tam też w końcu napisze, i skończy się na tym, że usunę konto i przestane w to grać, a na moje miejsce wyrośnie 100 innych trolli etc ale już dłużej nie wytrzymam :]] Moderatorom radzę się ogarnąć i czytać ze zrozumieniem i lekkim przymrużeniem oka, to co piszemy na czacie, a przede wszystkim zwiększyć dystans do siebie lub od internetu odpocząć :] Bo wieje od Was sandałem :]] Czy jeśli nie używam przekleństw a jedynie cisnę głupoty z czystej sympatii do współczatowiczów (taki neologizm), nikt sie nie skarży to od razu muszę od was dostać bananem? Ogarnąć się! Sodówkę odstawicie

    dziękuje i dobranoc.
    to mówiłam ja, troll 4 life

    pewnie już w wkrótce banned 4 life

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    Jak sama napisałaś - spamujesz i trollujesz, a skoro tak - ban się należy. Skoro nie umiesz przestrzegać prostych zasad netykiety nie musisz wchodzić na czat i narażać się na bana =)
    Swoją drogą - utrudnianie rozmów innym to właśnie opisane przez Ciebie chamstwo. Oni mają trzymać porządek, a skoro siejesz ferment to nie dziw się, że i do Ciebie się przyczepili =)

    Jak dla mnie i tak są zbyt pobłażliwi w banowaniu.

  3. #3
    CyprysowyKupiec
    najlepszym rozwiązaniem jest ze znajomymi przejść na gg lub inne komunikatory, tak myślę.

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1,134
    Serwer
    Nowy Świat
    Każda osoba która łamie zasady gry TSO jest karana przez moderacje. Nie ma żadnego wyjątku. Temat do zamknięcia.

    MOD_Soliren

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.