Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Problemy z graczem FELAS

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar Mojojojek
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    Proszę uspokójcie się
    SELAS, kanał pomoc jest od pomocy jeśli użytkownik chciał by napisać swoje pytanie na forum to by to zrobił a kanał pomoc polega na tym że osoba zadaje pytanie i druga mu szybko odpowiada, myślę że możemy zakończyć ten temat jeśli doszło do ciebie kilka tych słów selas.

    Życie jest pełne nienawiści...
    Trzeba najpierw poznać nienawiść aby potem poznać dobro
    .

  2. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RUSEK118 Zobacz posta
    Przegladłem wszystkie ss'y i nie widze Bardzo obraźliwych słów. Jeżli dla ciebie obraźliwym słowem jest imbecyl idota , to fajnie masz
    Moim zdaniem powinienes zrobić ss'y np z całej rozmowy która akurat trwała a nie urywki bo nie wiadomo w jakim kontekście użył tych słów Felas ,
    można to różnie odebrać.
    Na przyszłość jeśli nie jesteś w temacie, nie udzielasz się na kanale Pomocy to proszę nie udzielaj się też w tej sprawie, to że uważasz że zrzuty są "na moją korzyść"
    jest co najmniej śmieszne. I powiem Ci dlaczego, nie brałem zbytnio udziału w tej rozmowie i nie były kierowane do mnie.Tyle w temacie. Pozdro obrońco uciśnionych pff.

  3. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    bez kitu tak przegladajac to co sie dzieje zarowno na chatach (globalny i pomoc) uwazam ze wiele osob ma problemy z wlasna osoba.
    i ogolnie nie za bardzo pojmuje co znaczy wedlug was chamstwo.
    Powiem ze wedlug mnie Felas nie jest chamski, a bardziej denerwuja mnie ludzi ktorzy pytaja "co zrobic? Gdzie znajde ilosc drewna?" itp. ludzie... gra nie polega tylko na tym zeby ktos za raczke zaprowadzil mnie na kolejny level...
    a moze?
    Dobra nie bede sie rozpisywal bo tak zostane zbesztany.

  4. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    cywil na przyszłość nie rób durnych tematów bo felas akurat miał racje co do niektórych pytań na kanale pomoc,a czy ja śledze tą sprawe to już moje zmartwienie nie twoje bo akurat moge więcej powiedzieć na ten temat niż ty bo dużo czasu siedze na tym kanale i czytam wszystko co tam zostanie napisane. Nie udzielam się i widze co kto pisze, wiec ogarnij się i zakończ lepiej temat bo sie pogrążasz z każdym słowem które piszesz.

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar LordOfDragons
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    gobski , RUSEK118 widzę że dla was język ulicy to chleb powszedni ... i podobnie jak ludzie ulicy chcecie wprowadzać wszędzie anarchię tzn. znieść wszelkie zasady w imię waszych igrzysk ...
    Na szczęście są tacy ludzie jak Cywill co dbają porządek w świecie , a w przypadku Cywilla o to by na kanale POMOC - działa się pomoc , a nie dyskusja o tym kto jest większym idiotą ... wiadomo że zwykle ten kto taką tezę wysuwa ... ale pewnie i tego nie pojmiecie ...

    Jeśli zaś mydlicie mi tu oczy że nie ma tematu FELAS to przytoczę wam jego wypowiedzi na kanale POMOC ( tak udzielał FELAS pomocy) :

    "Jak ktoś jest imbecylem i idiotą tzn. że ma usunąć konto na tej grze " cytuje Felas -a ( jeśli nawet ktoś nie grzeszy rozumem to nie znaczy że Pan FELAS ma prawo go wyzywać ! ) - jeśli dla was tego typu odzywki to nie chamstwo ... to Ja nie wiem co z was za ludzie ...

    "Będę was jechał tak długo jak długo będziecie zadawać głupie pytania " cytuje Felas -a ( tu nasz bohater przyznaje się do tego co wyrabia , ba nawet przechwala się tym i stawia jakieś warunki , że niby na kanale pomoc teraz on ustala reguły gry tzn. kto wg niego zadaje dobre pytania a kto głupie... )

    Podsumowując , może to nie są wyzwiska największego kalibru , ale są to bez wątpienia słowa które przeczą celowi dla jakiego powstał kanał POMOC ! dla przypomnienia nie jest to kanał o tematyce BLUZGI ! jeśli tego nie rozumiecie to wasza strata , najwidoczniej sami sobie zapracujecie na jakiegoś bana czy inny rodzaj sankcji ... w grze czy w życiu ... bo takie cwaniactwo nigdy nie jest bez konsekwencji !

    Cywill ma RACJĘ !!! Wy się mylicie !!!
    Ostatnio edytowane przez LordOfDragons ; 16.03.2012 o 23:30

  6. #16
    CyprysowyKupiec
    banować, banować i jeszcze raz banować....chamy honoru nie mają!

  7. #17
    Osadnik Awatar Koxy
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Felas tnie kozaka za monitora, przychodzi po kozaczyć w realu i sie robi taaaki malutki.

  8. #18
    Nowicjusz
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RUSEK118 Zobacz posta
    cywil na przyszłość nie rób durnych tematów bo felas akurat miał racje co do niektórych pytań na kanale pomoc,a czy ja śledze tą sprawe to już moje zmartwienie nie twoje bo akurat moge więcej powiedzieć na ten temat niż ty bo dużo czasu siedze na tym kanale i czytam wszystko co tam zostanie napisane. Nie udzielam się i widze co kto pisze, wiec ogarnij się i zakończ lepiej temat bo sie pogrążasz z każdym słowem które piszesz.
    To że ktoś ma 'racje co do niektórych pytań' nie zwalnia z przestrzegania netykiety. Skoro nie udzielasz się na tym kanale, nie udzielaj się i tutaj dziecko. Sprawa już i tak zakończona. FELAS dobrze wie że przeginał, nie dostał bana bo po co mu go dawać skoro się uspokoił, no i pomaga na kanale pomoc teraz nie odnosząc się chamsko.
    PS. Haters gonna hate Rusek pff.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.