Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Gracze na 26 poziomie w strefie 8

  1. #11
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie posyłaj więcej koni w kamikadze bo tylko ich zmarnujesz, wiedz że wysyłasz ich tam po to by wybić łuczników (czy tam psy w sumie nie pamiętam a na to samo wychodzi) wysłanie większej ich ilości mija się z celem bo tyle co poradnik podpowiada akurat wystarczy na wypełnienie tej misji - tak samo nie ma co dodawać do pierwszej fali ochotników (chyba że masz nadwyżkę mieczy żelaznych, ale to w takim razie lepiej już magazyn ulepsz ;] ). a co do przygód to przecież nie musisz korzystać z poradnika, symulator w zupełności wystarczy a czasu na eksperymentowanie też masz sporo bo przygody po parę dni można robić.

    Aha a pomysł by wysyłać WŁ zamiast zwykłych jak najbardziej popieram, masz nawet szansę zaoszczędzić kilku rekrutów, może i nie dużo ale zawsze to już coś.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najważniejsze że jestem już w ostatniej strefie, poziom podskoczył na 28, dobrze jest Wątek chyba zakończymy na tym, marny dałem tytuł, a sytuacja się zmienia, awansujemy stale. Generalnie gra z poradnikiem to łatwizna, ale czy to gra jeszcze? Symulator, forum, poradnik, podpowiedzi graczy, gdzie tu samodzielna gra? Walka między graczami... to będzie dopiero gra. Straty jednak miałem za duże, poradnik lepiej radził Zacznę walić rekrutami bez opamiętania bez kombinowania jak w tej strefie a lepsze wojo trza zbierać na przygody wiosenne

    Co do serwera, to marnie chodzi przed południem, zamula strasznie, największy ruch wtedy? Gracze w szkołach, na uczelniach, w pracy, głównie budżetówka, bo ci się nie boją zwolnienia, kary hehehe Generalnie jednak nie narzekam, chodzi w miarę przyzwoicie, dawniej nie wylogowywał sam, a teraz jednak jakoś wywala po dłuższej chwili bezczynności. Zmienili ustawienia?

    Na przygodę choćby miała trwać 4 dni, to jednak trzeba mieć zapasy woja, broni. Popatrzyłem na dwie od środka i przeraziło mnie to, trzeba masę woja żeby to przejść samodzielnie. Samo podbicie wyspy to pikuś, przygody są wyzwaniem większym. Jakie przygody skończyliście z powodzeniem i jak Wam szło?

  3. #13
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak juz podbijesz cala wyspe i osiagniesz 32 lvl (za ktory jest +10 pozwolen) to bedzie latwiej w przygodach. tak wiec jak moj master mawial:
    With you may the force be. Hmmmmmm.

  4. #14
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ziemowid Zobacz posta
    Na przygodę choćby miała trwać 4 dni, to jednak trzeba mieć zapasy woja, broni. Popatrzyłem na dwie od środka i przeraziło mnie to, trzeba masę woja żeby to przejść samodzielnie. Samo podbicie wyspy to pikuś, przygody są wyzwaniem większym. Jakie przygody skończyliście z powodzeniem i jak Wam szło?
    Jak juz sprawdzasz przygody to zerkaj nie tylko na to ile wojska potrzeba, ale i to ile i czego sie traci.

    Norma w kazdej przygodzie to 1 full oddzial konnicy, 160 zolnierzy, 160-180 dlugich lukow i reszta rekrutow na mieso. Od tego nie uciekniesz i to wojsko trzeba miec (a wiec miec i odpowiednia ilosc domow).
    Wraz ze wzrostem trudnosci przygod zmienia sie z reguly tylko ilosc rekrutow, a tego co wyzej z reguly sie nie traci jesli sie umiejetnie gra.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #15
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Odnośnie geologa to też doskwierał mi jego brak i po długich analizach zdecydowałam się przeznaczyć zdobyte klejnoty i kupić geologa a nie rekrutować za złoto. Kupny dzięki przyspieszonej pracy jest jak dwóch geologów.

    Odnośnie przygód to mam pytanie czy jest tam jakiś limit czasowy? Bo zastanawiałam się czy należy wcześniej nazbierać wojska i wybierać się na przygodę, czy może nie ma limitu i można sobie przechodzić przygodę i w tym samym czasie produkować wojsko na jej potrzeby?

  6. #16
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak. kazda przygoda ma limit czasowy od 2 do 10 dni zaleznie od przygody

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Klejnoty na geologa? Nie pomyślałem o tym póki co, wręcz zapomniałem o takiej możliwości, ale właśnie miałem zerknąć na możliwości sklepiku, na ceny, tyle że raczej na ceny (i wymogi dodatkowe) przygód łatwych, czy nietrudnych i dla jednej osoby raczej. Zapraszam do drugiego mojego wątku w folderze, który możemy już traktować jako hydepark o grze na Nowej Ziemi. Dla mnie gra na wyspie już dobiegła ważnego etapu, pokonałem wroga w 9, ostatniej strefie choć nie zawsze z minimalnymi stratami przez tzw "kombinowanie". Doszło 20 pozwoleń na budowę, kupiłem sporo drewna liściastego i marmuru, wreszcie będzie luz, odbudowuję np zburzone tartaki i drwali od drewna liściastego, stawiałem na kamienie tylko, brak pozwoleń na budowę bardzo dokuczał. Mam za to rolnictwo rozbudowane, masę chlebów, konnych, piwka produkuję za swoje zboże, wodę.

    Zbieram siły na przygodę, poszukiwacz znalazł Bagienną Wiedźmę, wolałbym coś jeszcze łatwiejszego, ale na razie posłałem go na 24-godzinne poszukiwania bogactw, pierwszy raz, bo to doszło mi dopiero Już raz zaglądałem do wiedźmy i robi jak na mnie (na tym etapie gry) wrażenie, trzeba sporo woja żeby to przejść. Wtedy odpuściłem, bo zajrzałem tylko z ciekawości. Nie wiem dlaczego straszą że przygody przepadają, przecież poszukiwacz ją znowu znalazł Zatem luz, można zajrzeć i znowu za jakiś czas poszukiwacz ją znajdzie.

    Jeszcze kwestia omijania obozów. Czy naprawdę to ma sens? Nie szukałem o tym informacji, pewnie to było setki razy merytorycznie omawiane, więc piszę co myślę sam na podstawie swojego doświadczenia z gry, może nie mam racji. Co dwa zdobyte obozy przechodzi się na wyższy poziom i po ich ominięciu z załatwieniem bossa na końcu strefy nie ma skoku o kilka poziomów coby się to wyrównało. Ktoś nas robił w konia na te kwestie na chacie i forum, nie mam racji? Jeżeli ominąłem ich powiedzmy łącznie 10, to teraz zamiast na 32 poziomie, byłbym na 37 i miał z tego określone korzyści, łatwiej byłoby kupić przygody łatwe, czy byłby dostęp już do kolejnych technologii, budynków, masa złota itd A co to za problem zaciukać ich rekrutami w pierwszej fali i dobić prawie bez strat lepszymi jednostkami. Żałuję że omijałem obozy wroga, nie ma się co spieszyć, są tego minusy. Ma rację czy nie?

    Może podczas przygód ma sens omijanie, bo wtedy jednak jest presja czasu, ograniczonych sił w krótkim jednak czasie. Tu na swojej wyspie należy rozwalać metodycznie co się widać po kolei To się po prostu opłaci. Radzę nie omijać obozów i bardzo przemyśleć stawianie budynków, a raczej ich udoskonalenie, bo później to burzymy i straty materiałowe łącznie potworne w wielu, wielu tysiącach sztuk materiałów budowlanych, a niekiedy nawet w złocie, może tak być. Brakuje pozwoleń i trzeba kombinować, burzyć mnie ważne na tym etapie budynki.
    Ostatnio edytowane przez Ziemowid ; 31.03.2012 o 12:58

  8. #18
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ziemowid Zobacz posta
    Jeszcze kwestia omijania obozów. Czy naprawdę to ma sens? Nie szukałem o tym informacji, pewnie to było setki razy merytorycznie omawiane, więc piszę co myślę sam na podstawie swojego doświadczenia z gry, może nie mam racji. Co dwa zdobyte obozy przechodzi się na wyższy poziom i po ich ominięciu z załatwieniem bossa na końcu strefy nie ma skoku o kilka poziomów coby się to wyrównało. Ktoś nas robił w konia na te kwestie na chacie i forum, nie mam racji? Jeżeli ominąłem ich powiedzmy łącznie 10, to teraz zamiast na 32 poziomie, byłbym na 37 i miał z tego określone korzyści, łatwiej byłoby kupić przygody łatwe, czy byłby dostęp już do kolejnych technologii, budynków, masa złota itd A co to za problem zaciukać ich rekrutami w pierwszej fali i dobić prawie bez strat lepszymi jednostkami. Żałuję że omijałem obozy wroga, nie ma się co spieszyć, są tego minusy. Ma rację czy nie?
    Bzdura na bzdurze.

    Po pierwsze, na 37 poziom trzeba 4x wiecej expa niz na 32, wiec nie wiadomo skad pomysl, ze nawet nieomijajac obozow tyle bys uzbieral. Po drugie kompletnie nie wiem skad pomysl, ze co 2 obozy wskakuje level, skoro pewnie sam znalazles po lewej stronie ekranu pasek z punktami doswiadczenia. Po trzecie, niby dlaczego zakladasz, ze ktos kogos robil w konia, skoro ta informacja przeszla juz przez dziesiatki, jesli nie setki tysiecy ludzi ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Akurat do 32 poziomu tak to wyglądało, co dwa obozy poziom do góry, tak to widać sobie wyliczyli i żadna bzdura, najwyżej dziwna zbieżność faktów Co dalej tego nie wiem, pewnie masz rację i trzeba punktów coraz więcej. Właśnie kończę przygodę z wiedźmą, ciężko będzie dociułać do 36 poziomu teraz. Moim zdaniem TEŻ mam rację, a jaka jest obiektywna prawda, cóż Nie omijajcie obozów na wyspie, to moja rada. Dobra rada.

  10. #20
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wystarczy porównać ile expa sie zdobyło za wybraną strefe niszcząć wszystkie obozy z inną osobą która zniszczyla tylko wybrane. Pewnie juz wiele osób tak robiło i dlatego na forum są informacje że nie opłaca się niszczyć wszystkiego, bo całość expa jest liczona za podbicie strefy.
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 06.04.2012 o 11:56

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.