Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Złoto / uwagi dotyczace gry / cala reszta tego bajzlu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Złoto / uwagi dotyczace gry / cala reszta tego bajzlu

    Witam

    Ciach

    A teraz sprawa zlota - zamkneliscie rejestracje na swiatach 1-4 / zlota z questow nie wystarcza na podniesienie nawet 30 % budynkow na 3 poziom / kopalnie sa nieoplacalne i maja zbyt malo surowca (obecnie mozna za cene postawienia kopalni zdobyc okolo 80 golda) a zloto mozna kupowac za diamenty : )

    Zloto produkuje sie bardzo powoli a do tego czasu co 50 % graczy dobije do tego momentu w ktorym beda mogli postawic kopalnie zlota to serwer bedzie cierpial na WIELKIE niedobory zlota co moze zniechecic reszte graczy poniewaz zamknie sie mozliwosc rozwoju dla tych co nieco slabszych graczy (pisze to jak najbardziej obiektywnie poniewaz mam zlota pod dostatkiem) wiec mysle ze teraz jest najlepszy czas nad zastanowieniem sie nad tym problemem (moze zmniejszyc koszt postawienia kopalni zlota ?) lub dodanie postaci ala odkrywca ktora szuka jedynie zlota ? nie wiem ale mysle ze cos sie powinno z tym zrobic :: )

    Dziekuje za uwage

    Jeżeli masz zastrzeżenia do pracy moderatorów napisz do supportu, forum to nie miejsce na takie tematy.
    Ahillea
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ahillea ; 14.03.2012 o 23:38 Powód: kolejny post o pracy moderatorów

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja tam nie mam nic przeciwko zmniejszeniu kosztów kopalnii o nawet 90%, jesli milion graczy ze starszych serwerów dostanie refund za poniesione koszty budowania jej przez ostatnie miesiące gry.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    zamkneliscie rejestracje na swiatach 1-4 / zlota z questow nie wystarcza na podniesienie nawet 30 % budynkow na 3 poziom
    Monety można kupić poprzez handel, na tą chwilę są jeszcze relatywnie tanie

    Cytat Zamieszczone przez Ahillea Zobacz posta

    Ciach
    Jeżeli masz zastrzeżenia do pracy moderatorów napisz do supportu, forum to nie miejsce na takie tematy.
    Ahillea
    I tu się mylisz. Forum jest miejscem dyskusji i wymiany poglądów, doświadczeń, a także i spostrzeżeń. Praca moderatorów powinna być oceniana w szerszym gronie, bo to my, gracze, mamy cały czas bezpośredni kontakt w grze z wami, moderatorami, a nie administracja. To my dostajemy bany, a nie administracja.

    Nie wiem, co było w tym wyciętym fragmencie. Ale jeśli boisz się, że ktoś publicznie ocenia twoją(?) pracę to wygląda na to, że sam do siebie masz zastrzeżenia.
    Aha: takie zagrania typu "ciach" określa jedno bardzo trafne słowo - cenzura

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Dokładnie. Praca moderatorów i adminów powinna być jawna. Cenzura widzę, że nawet tutaj obowiązuję

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Kolonia
    &4 punkt 3 zasad ogólnych : "Jeśli uważasz, że zostałeś źle/nieodpowiednio potraktowany przez moderatora, proszę to zgłosić do naszego Supportu."
    @Gardios
    Tematy prowadzące do dyskusji, wymiany poglądów pozostają, przejrzyj forum to się przekonasz W razie pytań zapraszam na PW, żeby nie zaśmiecać wątku, bo dotyczy on złota.
    Pozdrawiam

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Fajnie, podałeś cytat z regulaminu, a ja wyraziłem własne zdanie. Dlaczego praca moderatorów nie powinna być jawna dla graczy?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lo0FFy Zobacz posta
    Zloto produkuje sie bardzo powoli a do tego czasu co 50 % graczy dobije do tego momentu w ktorym beda mogli postawic kopalnie zlota to serwer bedzie cierpial na WIELKIE niedobory zlota co moze zniechecic reszte graczy poniewaz zamknie sie mozliwosc rozwoju dla tych co nieco slabszych graczy (pisze to jak najbardziej obiektywnie poniewaz mam zlota pod dostatkiem) wiec mysle ze teraz jest najlepszy czas nad zastanowieniem sie nad tym problemem (moze zmniejszyc koszt postawienia kopalni zlota ?) lub dodanie postaci ala odkrywca ktora szuka jedynie zlota ? nie wiem ale mysle ze cos sie powinno z tym zrobic :: )
    Nie zgodzę się z Tobą. Jeżeli koszt produkcji złota zmaleje to w ciągu miesiąca, gdy większa ilość graczy będzie mogła sobie pozwolić na wydobycie, dojdzie do hiper inflacji. Za 10 wiader z wodą będziemy płacić 500 monet...Złoto powinno mieć wysoką i w miarę niezmienną wartość, dlatego wydobycie nie powinno być duże, aby nie było drastycznego spadku wartości.


    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Ja tam nie mam nic przeciwko zmniejszeniu kosztów kopalnii o nawet 90%, jesli milion graczy ze starszych serwerów dostanie refund za poniesione koszty budowania jej przez ostatnie miesiące gry.
    A jeżeli dojdą do wniosku, że koszty np. tartaku są zbyt niskie to powinieneś przez następny miesiąc płacić za wszystkie tartaki, które zbudowałeś po niższej cenie?

    Co do dyskusji na temat modów to nie uważam, że powinna być prowadzona na forum. Dlaczego? Zawsze znajdzie się grupa, która staje przeciwko władzy, nie istotne, kto ma rację w dyskusji. Może dochodzić do tworzenia dyskusji na chacie i prób wrabiania moda w winę, zamieszczania wycinków rozmów z chatu na forum, lincz i bieganie z pochodniami zanim cokolwiek zostanie udowodnione. Lepiej jest zgłaszać to do supportu.
    Aczkolwiek nie widzę powodu, aby nie można było prowadzić rozmów/krytyki na temat modowania, bez podawania konkretnej osoby (chyba można).

    Pozdrawiam

  8. #8
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    I tak się nic nie zmieni, a nawet jeśli to najwcześniej za rok, więc nie wiem po co ten temat

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    na 3 serwerze złoto przestaje już być takie tanie, wcześniej bez trudu wymieniałem 110 mieczy z 90 złota, teraz nie mogę wymienić 200 mieczy za 90 zlota.
    Bez handlu UPGRADE będzie bardzo powolny, więc autor tematu ma rację, kopalnie złota są za drogie.

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Aveross
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    tu połowa budynków jest za droga. Ja rozumiem że to Seski i trzeba myśleć podczas budowania itp. ale większości zaawansowanych budynków po prostu nie opłaca się budować (pomijając fakt zdobycia odpowiedniej ilości pozwoleń na budowę) Popieram że trzeba zmienić koszty budowy kopalni złota, ale także i pozostałych budynków (przede wszystkim czasu produkcji)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.