Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ryby, marmur

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ryby, marmur

    Witam, czy do jednego łowiska mozna "podpiac" dowolna ilosc rybakow ?
    z kamieniarzami tak mozna z tego co czytalem(wielu kamieniarzy do jedego zloza) z marmurem jest tak samo ?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Hmmm, to mnie przycięło ... Jestem pewien na 99% że mozesz wpuścić dowolną ilość rybaków na jedno łowisko, ale osobiście nie miałem okazji jeszcze tego sprawdzić stąd ten 1% zawachania. Pozdrawiam

    Ps: Odnośnie marmuru, na 100% możesz wpuscić dowolną liczbę marmurników na jedną kopalnię

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak, z jednego złoża mogą korzystać: kamieniarze, marmurowy, rybacy, łowcy. Od siebie dodam, że warto grupować, tak budynki dla rybaków i łowców, żeby korzystali z jednego złoża. Ponieważ jest mniej roboty przy odnawianiu złóż i rzucaniu premii, bo nie trzeba po całej mapce latać. Z marmurem, taką strategi odradzam, najlepiej do jednego złoża po jednym warsztacie kamieniarza przypisywać.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.01.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dorotko co mnie przyjemność zabierasz?
    Trzeba pamiętać o uzupełnianiu ryb i mięsa

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ryszardzie, po co sobie głowę zawracać takimi głupotami jak złoża. Można przecież raz dziennie sobie klepnąć do jednego złoża 10000 ryb i ma się je z głowy. A zaoszczędzony czas można wykorzystać na popisanie na czacie... np z Tobą ;D

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.