Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Drogi, dróżki - co się z nimi stało

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Drogi, dróżki - co się z nimi stało

    Przyzwyczaiłem się do tego, że w settlersach (już od jedynki) są drogi, które przyspieszają tranzyt. Tutaj niestety ich nie widać (bo ich nie ma).

    Fajnie by było gdyby takie drogi można było tworzyć (np. kosztem kamieni - kamienna droga) lub tworzyły się same (tak jak w nowszych wersjach gry settlers)

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    aktualnie drogi to sa tylko do ozdoby

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    popieram

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Darilan
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w najnowszej wersji gry settlers, na której z tego co widzę opiera się nasza gra online istnieją drogi, które pozwalają na dostęp do budynku.
    Fajnie by było rzeczywiście gdyby tutaj robiły się same i z czasem przyspieszały czas transportowania surowców/produktów. Lub coś w ten deseń.

    W temacie zadam jeszcze pytanie: Czy u was też zaistniała taka sytuacja, że nieużywane drogi znikają?

    Polski serwer Minecraft, tylko Premium!
    >>poleca Darilan<<

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar AdrianT7
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Darilan Zobacz posta
    W temacie zadam jeszcze pytanie: Czy u was też zaistniała taka sytuacja, że nieużywane drogi znikają?
    Tak, nieużywane drogi przez osadników mi znikały, ale nie wiem jak na wyższym levelu ; ) A co do pomysłu jestem za tym aby ułatwiały w szybkości dostarczania surowców po przez korzystanie naszych osadników.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.