Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Życie na Serwerze: Kolonia

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar AdrianT7
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia

    Post Życie na Serwerze: Kolonia

    Witam.
    Jeśli ktoś chce związać się na dłużej z tą grą, na tym serwerze zapraszam do znajomych ( Nick: AdrianT7 ).
    Z miłą chęcią można sobie nawzajem pomoc przy budowaniu swojego królestwa także chętnych zapraszam, bo w późniejszym czasie, za chwile chciałbym stworzyć gildie +18, gdzie miło byłoby pograć z kimś, przechodzić przygody oraz podbijać inne tereny, gdy zostanie włączona opcja PvP.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak przejść na ten serwer?

  3. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Witam. Właśnie się zalogowałem na ten serwer .Tylko nie mogę zagrać .Podczas ładowania pasek postępu stoi na początku (((
    wie ktoś co jest nie tak ?????

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar AdrianT7
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Martn Zobacz posta
    Jak przejść na ten serwer?
    Musiałbyś założyć nowe konto co mi wiadomo, ale już chyba grać na starym serwerze, bo bez sensu obciążać serwer ; )
    Jedynie jak źle rozstawiłeś wszystkie budynki to wtedy jest wyjątek jak dla mnie, ponieważ by się nie opłacało Tobie robić przeróbek ;d długa strata czasu ; )



    Cytat Zamieszczone przez Evilvivo Zobacz posta
    Witam. Właśnie się zalogowałem na ten serwer .Tylko nie mogę zagrać .Podczas ładowania pasek postępu stoi na początku (((
    wie ktoś co jest nie tak ?????
    Spróbuj ponownie, na pewno się załaduje, dzisiaj również po godzinie 20 miałem problemy, ale po dwóch próbach jednak się zalogowałem.
    Pozdrawiam.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Też jestem na tym świecie, nowy jak wszyscy, ale równiez nowy stażem w tej grze.
    Co miałeś na myśli Adrian, pisząc - gildia +18, bo nie wiem czy sie łapie

  6. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam.
    Jeśli ktoś chce związać się na dłużej z tą grą, na tym serwerze zapraszam do znajomych ( Nick: AdrianT7 ).
    Z miłą chęcią można sobie nawzajem pomoc przy budowaniu swojego królestwa także chętnych zapraszam, bo w późniejszym czasie, za chwile chciałbym stworzyć gildie +18, gdzie miło byłoby pograć z kimś, przechodzić przygody oraz podbijać inne tereny, gdy zostanie włączona opcja PvP.

    Pozdrawiam.
    Jak się zaloguje to również się dołączę do Ciebie :P

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar AdrianT7
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez DwaCiosy Zobacz posta
    Witam
    Też jestem na tym świecie, nowy jak wszyscy, ale równiez nowy stażem w tej grze.
    Co miałeś na myśli Adrian, pisząc - gildia +18, bo nie wiem czy sie łapie
    Chodziło mi żeby zebrać grupę ludzi, z którymi by można pograć normalnie, Bo ciężko wyłapać z czatu kogoś ogarniętego ( nie obrażając nikogo ) gdzie tam połowa ludzi to dzieci, którzy spamują oraz rozwalają cały system czatu, gdzie powinien służyć inaczej.

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar ArTh00r
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    #7
    Zgadzam się z Tobą.

    P.S
    W dniu dzisiejszym lub jutrzejszym będzie nabór do gildii VillaWenel na serwerze Kolonia

  9. #9
    Nowicjusz Awatar oncki
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj po przerwie technicznej odezwę się

  10. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Jak UP. Tak samo sie odezwe po przerwie

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.