Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Scam

  1. #1
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Scam

    Przestrzegam przed S3Bols naiwnych graczy.


    [13:50] S3Bols: Kto mi da półmisek ryb ? Dam 20 kamien za 1 pólmiski ryb. Zapraszać Mnie do znajomych następnie proszę wejsć w moja osade i dac mi pólmiski ryb na obojetnie jakie budynki. Nie trzeba mieć kantoru aby przekazać mi pólmiski ryb. Nastepnie napisz co chcesz za te półmiski. Nie pisz mi na który budynek tylko daj na obojetnie jaki. Moge dać również inne surowce za polmiski ryb przelicznik do ustalenia. Czytaj ze zrozumieniem na glupie wiadomosci nie odpowiadam!
    Wczoraj go mod banował i znowu w grze. Wczoraj to nawet kantoru nie miał. Przestrzegam, jakikolwiek handel, nawet jak ktoś chce komuś przesłać surowce obie strony muszą mieć kantor.

    Ostatnio edytowane przez Idho ; 07.03.2012 o 15:18 Powód: dodanie screena

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Scam to prawdziwa plaga tej gry. Sfałszowane oferty handlowe to niestety ponura codzienność. Przydałoby się stworzyć blacklistę, która ostrzegałaby przed tego typu graczami.

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar ArTh00r
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem za, bo później dużo ludzi jest pokrzywdzonych i zrażają się do gry... Tylko dzięki takim przekrętom...

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest czarna lista graczy, jak macie dowody do pisujcie http://forum.thesettlersonline.pl/th...t=czarna+lista
    Ta lista jest akurat na Nowej Ziemi, ale chyba nie zaszkodzi na każdej krainie taką stworzyc

  5. #5
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Lesklu Zobacz posta
    Scam to prawdziwa plaga tej gry. Sfałszowane oferty handlowe to niestety ponura codzienność. Przydałoby się stworzyć blacklistę, która ostrzegałaby przed tego typu graczami.
    Jak można "sfałszować" ofertę handlową?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wysłać ofertę znajomemu, który coś wystawia na handlu, z zamienionymi miejscami, oferty i kosztu. Ale to nie jest fałszowanie, wystarczy zdrowy rozsądek i nie akceptowanie takich ofert, oraz usuwanie ze znajomych.
    Kreatywnie stworzymy Twój wizerunek w sieci. Strony www, aplikacje internetowe, pozycjonowanie. Dla osób, które powołają się na "The Settlers online" rabaty do 30% !

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzięki za tą listę, sporo handluje i będę wiedział dzięki temu kogo omijać, widać niektórzy własny zysk przedkładają nad uczciwość, chociaż to tylko gra, to nie rokuje dobrze na przyszłość.

  8. #8
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Framework Zobacz posta
    Wysłać ofertę znajomemu, który coś wystawia na handlu, z zamienionymi miejscami, oferty i kosztu. Ale to nie jest fałszowanie, wystarczy zdrowy rozsądek i nie akceptowanie takich ofert, oraz usuwanie ze znajomych.
    aa w takim sensie, myślałem, że chodzi o jakieś prawdziwe fałszowanie o którym nie wiem

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar TheDoc
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aż mnie ciekawi ile osób rzeczywiście weszło do tego pana i buffneło mu budynki rybami.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie ufam ludziom, którzy mają w nicku nazwę wódki ;/
    Kreatywnie stworzymy Twój wizerunek w sieci. Strony www, aplikacje internetowe, pozycjonowanie. Dla osób, które powołają się na "The Settlers online" rabaty do 30% !

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.