Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Scam

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    @Bluznierca nie rozumiem tej Twojej całej napinki odnośnie dodawania, ja osobiście lubię mieć czysty pasek więc liczba znajomych w ilości 5 czy 6 wystarcza mi, jak dla mnie inni mogą mieć po 200.

    Rozmowa dotyczy łamania regulaminu który możesz przeczytać tutaj http://forum.thesettlersonline.pl/th...981-Zasady-Gry

    cytuje

    rozmowa dotyczy scamu co nie jest zabronione, a nie farmienia surowcow na innych kontach i wysylanie ich na glowne

  2. #22
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Herunugah Zobacz posta
    Zamieszczone przez Idho
    @Bluznierca nie rozumiem tej Twojej całej napinki odnośnie dodawania, ja osobiście lubię mieć czysty pasek więc liczba znajomych w ilości 5 czy 6 wystarcza mi, jak dla mnie inni mogą mieć po 200.
    Musialem tak dziwnie bo tego postu nie znajduje, pewnie zostal zedytowany. Ja jednak chce powiedziec.
    Ta "napinka" jest dokladnie tym samym czym reakcja na zabawny zart. Smieszy mnie to i zawsze o tym mowie. Nic w tym zlego nie jest. Ludzie maja pewne, czesto najdziwniejsze przyzwyczajenia, w tym wypadku jest to najpewniej dodawanie masowo nieznajomych znajomych (?). A skutki sa jakie sa. Wiec po co i do kogo zale? Tylko do siebie.
    Scaming nigdy nie zniknie. Jak dlugo beda durnie tak dlugo beda ci co to wykorzystaja.
    Jeszcze raz powtarzam:
    1/ obligatoryjnie usuwam zaproszenia od nieznajomych bo z jakiej banki mialbym je przyjmowac? (*)
    2/ czytam zanim uzyje akceptuj lub odrzuc

    Czy tak skomplikowane jest wprowadzenie w zycie dwoch prostych punktow? Nie, a sadze ze dzieki temu moje szanse na wydymanie zostaly zniwelowane niemal do zera. Niemal bo bezpieczniej zostawic jakies miejsce na margines mojego (mojego!) bledu.
    Jestem pewny ze po kilku probach "ataku" na mnie kazdy scamer da sobie odpust i zajmie sie innymi.

    (*) Mam jedna osobe w znajomych ktorej nie znam osobiscie. Juz nie pamietam kto kogo zaprosil, ale nie jest to wazne. Wazne jest to ze gdzies albo na czacie albo na forum (bardziej na forum) "zamienilismy kilka zdan", potem byla jakas tam krotka korespondecja i dopiero potem jakos wyszlo ze mam ta osobe na pasku.

    Jak dla mnie inni moga miec i po 200 tys nieznajomych-znajomych. To ze ja mam swoja zasade (nie tylko tutaj) to oznacza ze to moja zasada. Ja ja tylko polecam innym. A i zycie w sieci staje sie przyjemniejsze i mniej skomplikowane.
    A scamerzy nie maja pracy

    Milego dnia wszystkim zycze
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po prostu trzeba umiec czytac ze zrozumieniem czyli tego co ucza w szkolach (albo mieli nauczyc bo z tego co widac nie kazdy to potrafi)
    Pewnie osoba ktora zostanie nabrana kilka razy wreszcie zrozumie ze trzeba czytac a nie tylko akceptowac bo sa rozni ludzi ktorzy chca to wykorzystac
    W sumie wysylanie odwrotnej oferty do kogos to nie jest zadne przestepstwo albo zaproponowanie innej oferty ale trzeba wtedy miec ta osobe w znajomych
    wiec w 75% przypadkach jezeli wystawisz cos na aukcje i dostaniesz zaproszenia to pewnie dlatego ze ktos chce Ciebie nabrac
    z 2-giej strony to nie jest zadne oszustwo bo dana osoba akceptuje to dobrowolnie (a moze jej taka oferta odpowiada? kto to moze wiedziec)

    wiec ostatni raz mowie ze trzeba czytac ze zrozumieniem to tyle w tym temacie
    Ostatnio edytowane przez Lelouch1990 ; 15.03.2012 o 09:38

  4. #24
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wiesz z umowami jest podobnie . niby wszystko cacy a gdziesz tam * albo ** i malutkim drukiem napisane. co nie usprawiedliwia tych osob co wystawiaja odwrotnosc oferty bo to jest chamstwo.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    masz racje nic tego nie usprawiedliwa a szczegolnie zerowanie na nowicjuszach ktorzy np dopiero co kantor stawiaja i nie wiedza jakie pulapki na ich drodze beda postawione

  6. #26
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zylaja Zobacz posta
    wiesz z umowami jest podobnie . niby wszystko cacy a gdziesz tam * albo ** i malutkim drukiem napisane. co nie usprawiedliwia tych osob co wystawiaja odwrotnosc oferty bo to jest chamstwo.
    Swiete slowa. Chamstwo.
    Ale to nadal nie jest przestepstwo. W polityce i kosciele sa masy chamow. To tez swojego rodzaju scamerzy. A jak wiemy maja sie znakomicie...
    I nic im zrobic nie mozna. Niestety.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  7. #27
    Nowicjusz
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Bluznierca Zobacz posta
    Swiete slowa. Chamstwo.
    Ale to nadal nie jest przestepstwo. W polityce i kosciele sa masy chamow. To tez swojego rodzaju scamerzy. A jak wiemy maja sie znakomicie...
    I nic im zrobic nie mozna. Niestety.
    można - tylko wtedy UBISOFT straci ponad połowę graczy na swoich serwerach, a to im się nie opłaca Darmowy moderator zawsze wywali jakiegoś chama - to bardziej ekonomiczne.

  8. #28
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HeniekKisinski Zobacz posta
    można - tylko wtedy UBISOFT straci ponad połowę graczy na swoich serwerach, a to im się nie opłaca Darmowy moderator zawsze wywali jakiegoś chama - to bardziej ekonomiczne.
    Kazdy ma jakis interes. Lub nie.
    Mnie tez sie nie oplaca powiedziec w oczy np Kaczynskiemu czy Rydzykowi ze jest CH.....amem(?) bo bede sie potem bujal po sadach :P
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  9. #29
    mars517
    szukam kogos kto przejdzie na kolonie w zamian za sloneczy ogrod

  10. #30
    deSade
    Cytat Zamieszczone przez mars517 Zobacz posta
    szukam kogos kto przejdzie na kolonie w zamian za sloneczy ogrod
    Chyba nie tutaj to ogłoszenie

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.