Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Scam

  1. #11
    Avathar90
    herunugah - również scamer. Lesklu może potwierdzić. owy herunugah otawrcie przyznał się do winy, a tłumaczył się tym, że to 'nie moja wina że inni są głupi' oraz 'nawet nie wiesz jak wielu ludzi tak robi' i kontynuował swoje oszukańcze praktyki

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar TheDoc
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po bananie takim i byłby spokój

  3. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie moge wejsc do gry po zalogowaniu dla czego

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar TheDoc
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Uważajcie na gracza o nicku Hajduk. Dodaje do firendów tylko po to żeby złożyć denną propozycje w typie jego 20 ryb za nasze 200 monet. Po zwróceniu uwagi wyzywa cie od lamusów. Odradzam kontaktów z tym osobnikiem

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nikogo nie oszukałem. Nie moja wina, że nie można wysyłać bez kantoru a myślałem, że da się. Przepraszam za moje zachowanie, nie chce byc na czarnej liscie :/

    Cytat Zamieszczone przez Framework Zobacz posta
    Wysłać ofertę znajomemu, który coś wystawia na handlu, z zamienionymi miejscami, oferty i kosztu. Ale to nie jest fałszowanie, wystarczy zdrowy rozsądek i nie akceptowanie takich ofert, oraz usuwanie ze znajomych.
    Masz racje ale to tylko wina osoby która nie czyta. Ostatnio tak sie nabrałem Wystawiłem swoja ofertę a cwaniaczek wysłał mi odwrotna ofertę. Nie przeczytałem, podnieciłem się i straciłem

  6. #16
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez S3Bols Zobacz posta
    Nikogo nie oszukałem. Nie moja wina, że nie można wysyłać bez kantoru a myślałem, że da się. Przepraszam za moje zachowanie, nie chce byc na czarnej liscie :/
    Tylko twój proceder rozpoczął się wtedy kiedy nawet nie miałeś kantoru, specjalnie dodałem cie aby zobaczyć czy masz w ogóle kantor i nie miałeś. Proceder się utrzymywał bo ciągle spamowałeś i kilka dni później dorobiłeś się kantoru. Polecam na zarabianiu na barterze niż na oszukiwaniu.

    Inna sprawa ja nikogo nie dodaje , srry ale to nie FB czy jak to się zwie.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Avathar90 Zobacz posta
    herunugah - również scamer. Lesklu może potwierdzić. owy herunugah otawrcie przyznał się do winy, a tłumaczył się tym, że to 'nie moja wina że inni są głupi' oraz 'nawet nie wiesz jak wielu ludzi tak robi' i kontynuował swoje oszukańcze praktyki
    Potwierdzam. Przestrzegajcie się tego naciągacza. Szkoda, że scam jest tutaj zgodny z regulaminem, bo za takie coś (nagminnie - a tak jest w tym przypadku) powinny lecieć bany.

  8. #18
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja proponuje jak już będzie wprowadzone pvp atakować takich, wprowadzić pulę nagród za ich głowy . Taki pseudo list gończy żywy lub martwy i nagroda wynosi tyle a tyle ;]

    Taki dodatkowy event na naszym serwerze.

  9. #19
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie, ogranijcie sie. Ja wiem ze czesc z Was na jednym z kretynskich szkolnych portali ma mnostwo znajomych ktorych nie widzialo w zyciu na oczy i nie zamienilo z nimi ani jednego slowa (co mnie zawsze dziwilo i uwazam to za wioche jakich malo) ale jak nie chcecie byc rabani to nie przyjmujcie zaproszen. Sam odrzucam obligatoryjnie wszystkie. Z reszta dlaczego mialbym uwazac za znajomego kogos kto nim nie jest? Przeciez to nienormalne. Czy na ulicy tez jeden z drugim podchodzisz do obcych ludzi i mowisz "Czesc. To gdzie idziemy na piwo?"
    Nie zebym bronil tych co ewidentnie probuja kogos w ten czy inny sposob podejsc zeby zarobic. Ale krotko: sa idioci? Sa. To nie dziwcie sie ze znajda sie tacy co zechca ich bez skrupolow wykorzystac.
    Chwila zastanowienia i rozwagi i takich tematow by nie bylo. A tamte jelopy nie mialyby pola do manewru. Zamiast jeczec jacy to jestescie biedni i oszukani - MYSLCIE! To nie boli.
    I niech nikt nie mowi ze cos w pospiechu, ze czasu nie ma... Nie masz czasu? Nie graj...

    EDYCJA
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Ja proponuje jak już będzie wprowadzone pvp atakować takich, wprowadzić pulę nagród za ich głowy . Taki pseudo list gończy żywy lub martwy i nagroda wynosi tyle a tyle ;]

    Taki dodatkowy event na naszym serwerze.
    W sumie podoba sie
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  10. #20
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    przyznaje, że nie sądziłem że jest tutaj udzielane przyzwolenie odnośnie scam'u, aczkolwiek 4 podpunkt można zinterpretować w odpowiedni sposób tak aby jednak można było tępić scamming. Niestety nie mówi to jasno, że chodzi o boxy jednego gracza, o tyle dziwne bo jak ktoś w guildi podzieli produkcje na poszczególnych graczy, może się okazać, że te osoby dostana po banie strasznie niedoprecyzowany ten regulamin

    Wracając do tematu moim zdaniem powinniśmy we własnym zakresie coś z tym zrobić. Jak właśnie czarną listę i dodatkowo jak będzie pvp to event polowania osób właśnie z tej listy
    Ostatnio edytowane przez Idho ; 15.03.2012 o 02:48

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.