Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 66

Wątek: Moderatorzy czata?

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Myślę, że skoro settlersi on line sa przedsiewzieciem komercyjnym, to malo kto bedzie sklonny wydac kase w miejscu, gdzie moderatorami sa polmozgie sfrustrowane osoby, ktore zyciowa satysfakcje czerpia z tego, ze sa modami na czacie i moga dac bana za niewlasciwa wg nich wypowiedz A tak w tej chwili jest.

    Do tej pory wydalem troche kasy na ta gre, ale wiecej nie wydam zlotowki nawet, bo poziom osob moderujacych forum/czata jest zenujacy. Skoro BB na to wlasnie stawia, zamiast na ludzi przynoszacych pieniadze do firmy - powodzenia.

    PS. Jak sie usuwa konto ?
    Ostatnio edytowane przez Aiwazz ; 08.03.2012 o 21:25

  2. #32

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Areh667 Zobacz posta
    Nie liczcie na to że będzie lepiej kiedy moderatorzy to ludzie z łapanki. Sam chciałem się zgłosić, ale jak zobaczyłem ile za to płacą - czyli nic, jakoś mi się odechciało. Jak tak duża firma, w grze na której chce zarabiać (albo już zarabia - ach, te diamenciki), może wykorzystywać ludzi za darmo. Moderowanie to ciężka praca, nie dla każdego i powinna być odpowiednio wynagrodzona, bo inaczej będzie tak jak teraz, czyli na stanowiska będą się pchały dzieciaki chcące się dowartościować, a nie mające o tym zielonego pojęcia.
    Osobiście, pierwszą rzeczą jaką robię po zalogowaniu się do gry, jest zamknięcie okienka chatu.
    A to kolega chce by mu płacili za moderowanie czata(ewentualnie jeszcze jakiś dział forum)? Dla mnie to trochę zabawne jest...ale cóż,niektórzy mają naprawdę wysokie oczekiwania.

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Opiekun Zobacz posta
    A to kolega chce by mu płacili za moderowanie czata(ewentualnie jeszcze jakiś dział forum)? Dla mnie to trochę zabawne jest...ale cóż,niektórzy mają naprawdę wysokie oczekiwania.
    A dlaczego nie? Skoro Ubisoft zarabia na tej grze, chat i forum są jej integralna częścią, to dlaczego miałbym dać się dymać i pracować za frajer? Do tego selekcja osób na to stanowisko (nie to co jest teraz), zatrudnianie tylko dorosłych, dojrzałych osobników, a nie osoby które chcą pokazać co to nie oni i chat wyglądałby o wiel przyjemniej.

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zylaja Zobacz posta
    przestepcy mowia tak samo o policji...

    a co do konta to napisz do supporta ze chcesz usunac konto
    http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie
    Czyli jakakolwiek krytyka to jakby przyznanie sie do przestepstwa, tak ?
    Ciekawy tok myslenia.

  6. #36
    Początkujący Osadnik Awatar almighty
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aiwazz Zobacz posta
    Czyli jakakolwiek krytyka to jakby przyznanie sie do przestepstwa, tak ?
    Ciekawy tok myslenia.
    Krytyka != Bezpodstawne podejrzenia gracza, któremu się czyjeś zachowanie nie spodobało. Czym różnisz się od moderatorów, których oskarżasz w tym momencie? (pominę już fakt, ze akurat moderator nie trolluje w ten sposób).
    Ask no questions... Hear no lies.

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Tym się różnie, że się nie napinam :] I jeśli stosuję się do zasad, oprócz tego inwestuje jakieś pieniądze, to w zamian za to mam prawo oczekiwać, że zostanie mi stworzone środowisko do czerpania rozrywki z gry. Jeśli tak nie jest - nie poświęcam na to więcej środków. Teraz zadaj sobie pytanie - co jest ważniejsze dla firmy, czy użytkownicy zasilający konto firmy, czy kółko wzajemnej adoracji - MODy + tacy jak Ty.

  8. #38
    Osadnik Awatar Łysolek_pl
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    Obawiam się że inwestycja w te grę własnej kasy jest dobrowolna, idąc dalej tym tokiem myślenia ... twórco dali taką opcję ... ale nie zmuszają żeby z niej korzystać
    To jest transakcja bez zobowiązań

  9. #39
    Początkujący Osadnik Awatar almighty
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aiwazz Zobacz posta
    Tym się różnie, że się nie napinam :]
    Twój post sugeruje zupełnie coś innego - niestety.

    Cytat Zamieszczone przez Aiwazz Zobacz posta
    I jeśli stosuję się do zasad, oprócz tego inwestuje jakieś pieniądze, to w zamian za to mam prawo oczekiwać, że zostanie mi stworzone środowisko do czerpania rozrywki z gry.
    Ja również płacę i również oczekuję, że to środowisko będzie pozbawione osób łamiących nagminnie zasady netykiety/trolli i dzieciaków rzucających obelgami w siebie nawzajem - jestem teraz mniej ważnym KLIENTEM od Ciebie? Sorry, ale wnoszenie jakichś tam opłat nie daje Ci prawa do oddawania głosu za wszystkich.

    Cytat Zamieszczone przez Aiwazz Zobacz posta
    Jeśli tak nie jest - nie poświęcam na to więcej środków. Teraz zadaj sobie pytanie - co jest ważniejsze dla firmy, czy użytkownicy zasilający konto firmy, czy kółko wzajemnej adoracji - MODy + tacy jak Ty.
    Tutaj już przekonujesz i potwierdzasz, wydałeś kilka złotych na grę i chcesz czuć się WAŻNYM, to tak nie działa - jak wspomniałem nie jesteś jedynym który płaci.

    I swoją drogą rozumiem że stajesz (ZA DARMO) w obronie uciśnionych graczy którzy 'niesłusznie' otrzymali blokady, tak? Czy sam zostałeś nią ukarany? Strasznie jestem ciekaw, jak to wygląda z Twojej perspektywy i powodu tych wyrzutów tutaj. Bo albo teraz stajesz się 'moderatorem' stojącym po drugiej stronie 'barykady', albo należysz do osób które jednak regulamin złamały i nie spodobało im się traktowanie tylko dlatego że wydały tutaj jakieś pieniądze.
    Ask no questions... Hear no lies.

  10. #40
    Początkujący Osadnik Awatar Darilan
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pisząc tutaj plusy i minusy nie tylko można wylać swoje żale... Wydaje mi się, że część z moderatorów śledzi tego typu wątki i chcieliby się postarać by nie być w Top 3 tych co nic nie robią
    I tak jak wcześniej ktoś napisał... rzeczywiście wczoraj jak był Astari była kultura i pożartować można było... Moderatorem nie można się urodzić :P

    Jeśli zaczynamy narzekać na moderację... To należało by wytknąć co dokładnie nam nie odpowiada. W ten sposób moderatorzy mogą doskonalić spełnianie swoich obowiązków. To też nie jest za pewne tak, że dany mod będzie już na zawsze... Jeśli okaże się, że sobie nie do końca radzi zawsze można go zmienić i dać komu innemu szansę.

    Moderator ma dostawać kasę? Za co? Za to, że wejdzie sobie w wolnej chwili do gry i zwróci uwagę czasem komuś? Lub ukarze za coś :P Nie przesadzajmy.. To jest wola dobrowolna. Jeśli nie chcesz tego robić za free nikt Cię nie będzie zmuszać.

    Polski serwer Minecraft, tylko Premium!
    >>poleca Darilan<<

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.