Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Wątek: Moderatorzy czata?

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moja rada taka, bez pisania co mysle o tym wszystkim, przejdzcie na global-7 tam praktycznie nikt nie potrzebnie nic nie gada jak chce cos kupic to pisze, jak chce sprzedac to tez napisze a reszte sie zazwyczaj zalatwia na szepcie, jest lad, sklad i porzadek. Ktos tam wczesniej pisal ze powinna byc mozliwosc zmiana czatu a ja Ci pisze ze masz taka mozliwosc, po za tym nie musisz czytac co tam pisza, mozesz zmienic na czat gildii, szept, global-7 czyli odnosnie handlu itp itd. A co do modow jak widzisz ze odwalaja maniany to screena i support i sie nie cackac i wdawac w zbedne rozmowy. Pozdro

  2. #22
    Początkujący Osadnik Awatar almighty
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Darilan Zobacz posta
    Ale czy na prawdę na ogólnym kanale powinny odbywać się takie rozmowy? Zazwyczaj i tak dyskutuje o tym garstka osób, a reszta chętnych nowych doznań tylko to podjudza.. Kultura powinna obowiązywać nie zależnie od pory dnia. Po to istnieje "szept".
    Nie widzę powodu, do tego aby nie mogły one się odbywać na global-1, to nadal jest czat. Co do ilości osób dyskutujących, znajdujemy się na tym samym serwerze ( ja, oraz Ty Darilan ), poważnie nie zauważyłaś tematów w których bierze udział większa ilość osób, a poziom nadal jest utrzymany (co z radością stwierdzam, na tym serwerze zdarza się coraz częściej) ? ;-)

    Co do kultury, oczywiście masz rację - nawiązywałem do niej wyżej.

    Cytat Zamieszczone przez Darilan Zobacz posta
    Wystarczy informacja idywidualna "Zostałeś zablokowany na tym czacie z powodu..." . Raz drugi będą bunty i się skończy, gdyż ludzie przywykną, że jednak ktoś porządku tu pilnuje ;P Ludzie też potrafią rozmawiać kulturalnie jeśli tylko tego chcą.
    Tak też się dzieje, niestety/"stety", wiadomość o blokadzie nie jest przekazywana pozostałym użytkownikom czatu - tylko osobie zainteresowanej (mnie również zdarzyło się otrzymać bana, więc wiem jak to boli - akurat za handel na g-1; pierwszy i ostatni raz ;-)).

    Cytat Zamieszczone przez Darilan Zobacz posta
    Raport raportem... Ale jeśli mod jest aktualnie na czacie i tylko uśmiechami wyśpiewuje... Może niektórzy chcą się pochwalić kolorowym tekstem na czacie? Wiem, że taka praca wymaga trochę trudu i poświęcenia własnej reputacji, Później ludzie się przyzwyczajają i widzą, że nie jest tak źle.
    Myślę że S1 (Nowa Ziemia), powoli już to docenia. Co do moderatora - nadal uważam, że to kwestia indywidualna i nie ma co podpinać pod to wszystkich MOD'ów.

    Cytat Zamieszczone przez Darilan Zobacz posta
    To tak samo jak w szkole miało się wrednych nauczycieli co karali za niewiedzę i wgl... A potem się to docenia ile się nauczyło. Osobiście miałam na głowie kiedyś garstkę ludzi (ok 100) by utrzymać spokój wśród nich i kulturę i na prawdę się da. (Wiem, że to lipne porównanie, gdzie na serwie pewnie ich lekko ponad 100). Jeśli ktoś zgłaszał się na MODa to wiedział, że to nie tylko przywilej, ale także obowiązek.
    Po forum można zauważyć, że liczymy 'dobrze' w tysiącach. Poza tym, tak samo jak Xaar moderatorzy są zalewani 'szeptami' o pomoc, od ludzi którzy mylą 'porządkowego' z informacją turystyczną ;-D

    To wtedy działa na zasadzie DDoS (Distributed Denial of Service) na osobie moderatora, co skutecznie opóźnia wszelkiego typu reakcje - gdy każdy liczy na odpowiedź i uważa, że moderator ma obowiązek np. poinformować 'jak się robi narzędzia' ( to już nawet na globalu można zauważyć ).

    Pozdrawiam i mam nadzieję, że ta ciekawa dyskusja nie przerodzi się w nic, za co posty zaczną być usuwane i koledzy/koleżanki z S2,S3,S4 będą mieli okazję przeczytać cały wątek.
    Ask no questions... Hear no lies.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.01.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Raven1488 Zobacz posta
    ja dostałym bana na 30min"wulgarnym" za stwierdzenie ze system handlu jest do dupy
    Coś mi się w to wierzyć nie chce

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sliv3r Zobacz posta
    Czat jest w słowniku wyrazów polskich?Bardziej obcych?
    Więc wytłumacz mi geniuszu jak miałem zrobić te screenshoty oraz jak odmienia się nazwy ang w języku pl?
    Nie chcę dołączać do sporu - raczej z ciekawości - Słownik Języka Polskiego PWN podaje:
    czat, chat [wym. czat]
    1. «rozmowa za pośrednictwem Internetu, polegająca na przekazywaniu treści w formie pisemnych komunikatów»
    2. «miejsce na stronie internetowej, które umożliwia prowadzenie takich rozmów»
    • czatowy, chatowy • czatować, chatować

    czata «oddział żołnierzy ubezpieczający wojsko w czasie postoju lub prowadzący rozpoznanie»
    Decyzję pozostawiam zainteresowanym, osobiście uważam, że rzeczowniki nieżywotne (oczywiście z wyjątkami) mają końcówkę u

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja dodam od siebie mała pochwałę, zamiast krytyki. Otóż bardzo mi się spodobała wczoraj praca jednego moda. Astari, się chyba zwie. Otóż wczoraj, był chyba prawie cały dzień, i pilnował bardzo dobrze czatu. Nie było za dużo spamu, wulgaryzmów i wyzwisk. Dało się z nim pogadać i pożartować. Normalnie global, wyglądał jak nie z tego świta. Ogólnie, całej naszej gildii się spodobał, szczególnie dla BigDaddy'iego. Takich modów powinno być więcej!

    Astari, jak byś szukał gildii kiedyś, to cię przygarniemy.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.01.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krx1988 Zobacz posta
    Astari, jak byś szukał gildii kiedyś, to cię przygarniemy.
    O Ty podły gadzie

    Fakt pochwała mu się należy

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tolcia Zobacz posta
    O Ty podły gadzie

    Fakt pochwała mu się należy
    Ale ja nie jestem podłym gadem, tylko takim milusim... ale jak by co byłem pierwszy

    A też była raz fajna wtopa jednego Moda, tylko nie pamiętam którego... siedzę sobie na global 07. Kanał handlowy, jak wszyscy wiedzą... gracze wypisują swoje oferty. A tu nagle Mod pisze: "Oferty handlowe zamieszczamy, na kanale handlowym, global-07". Już chciał bany sypać... ale w miarę szybko się skapną, ze kanały pomylił

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar almighty
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krx1988 Zobacz posta
    Ale ja nie jestem podłym gadem, tylko takim milusim... ale jak by co byłem pierwszy

    A też była raz fajna wtopa jednego Moda, tylko nie pamiętam którego... siedzę sobie na global 07. Kanał handlowy, jak wszyscy wiedzą... gracze wypisują swoje oferty. A tu nagle Mod pisze: "Oferty handlowe zamieszczamy, na kanale handlowym, global-07". Już chciał bany sypać... ale w miarę szybko się skapną, ze kanały pomylił
    To również był Astari ;-P
    Ask no questions... Hear no lies.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    1. global-1 wygląda jak wygląda z powodu ułomności mechaniki czatów i wrzucania wszystkich po logowaniu czy relogowaniu na global-1.
    2. nadal w Polsce obowiązuje wolność słowa mimo przyjęcia ACTA.
    3.Moderator jest człowiekiem i ma własne poglądy i stara się by każdy był zadowolony, chcecie ostrych modów z "terror mode on" nie ma sprawy wtedy 80% ludzi na czacie będzie miało bany, i będzie płacz że modzi gnębią biednych graczy.
    4. Raven1488 ban był za inne zdanie tylko trochę spóźniony, nie da się rozdać 30 banów w minutę.

    Kończąc tą wyliczankę puki rozmowy na różne tematy rażąco nie naruszają kultury i dobrego smaku, ludzie mają prawo je kontynuować. Nie nam osądzać czy "Cycki" czy "Amen" to dozwolony temat w grze, w odpowiedni sposób o wszystkim można gadać.

  10. #30
    Osadnik Awatar Łysolek_pl
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Semison Zobacz posta
    Nie chcę dołączać do sporu - raczej z ciekawości - Słownik Języka Polskiego PWN podaje:
    czat, chat [wym. czat]
    1. «rozmowa za pośrednictwem Internetu, polegająca na przekazywaniu treści w formie pisemnych komunikatów»
    2. «miejsce na stronie internetowej, które umożliwia prowadzenie takich rozmów»
    • czatowy, chatowy • czatować, chatować

    czata «oddział żołnierzy ubezpieczający wojsko w czasie postoju lub prowadzący rozpoznanie»
    Decyzję pozostawiam zainteresowanym, osobiście uważam, że rzeczowniki nieżywotne (oczywiście z wyjątkami) mają końcówkę u

    Już zamykamy ten "spór"
    I niech będzie jak każdy z nas ... się uczył hehe

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.