Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Odkrywca - Poszukiwanie skarbu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Odkrywca - Poszukiwanie skarbu

    Mamy w menu gwiazdy Odkrywcę i możemy go posyłać m.in. na poszukiwanie skarbu. Jakież było moje rozczarowanie, gdy przyniósł mi po 6 godzinach 25 desek iglastych i 5 marmurów, które sama mogę sobie wyprodukować w mniej więcej 30 minut. Wyobrażam sobie, że w dalszych etapach gry, kiedy to poślę Odkrywcę na dłuższe wyprawy, moje zażenowanie sięgnie zenitu. Czy zatem nie milej byłoby, żeby nagrodą zawsze były monety ? To jest przecież pierwsze skojarzenie ze słowem skarb. Skarb równa się kasa. Każdy handluje za kasę, kasa jest potrzebna do ulepszenia wszystkiego. Niech to będzie powiedzmy od 5 monet, do 500, ale to nam, Graczom, po prostu bardziej się przyda, niż jakieś tam 25 desek iglastych.

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    do 500 a to paradne xD. Z wypraw 12 godzinnych przynosi zazwyczaj 200 marmuru/desek liściastych czasem garść monet a od 26 lvl możesz wysyłać na poszukiwanie przygód

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No dobrze, 500 to przesada, ale od 5 do 50 - mogłoby przejść ^^.

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czasem przynosi monety, mi się zdarzyło chyba już ze 2x

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.