Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Stara Gwardia - True Story

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat

    Stara Gwardia - True Story

    Gildia powstała dla zrzeszenia znajomych z wersji Closed Beta. Naszym celem jest wymiana doświadczeń w sferze optymalizowania wysp i szybkiego rozwoju. Ponad 25% członków Gildii zdobyło już całą wyspę i jest to najwyższy wskaźnik na serwerze.

    Oto tekst, który widnieje również na stronie naszej Gildi w grze.


    Cytat Zamieszczone przez Aszka Zobacz posta
    Są to osoby zamknięte w swojej społeczności, jeżeli nie posiadasz siły przebicia to się nie nadajesz. Nie ma u nas pytań o podstawy, każdy uważnie przeszedł samouczka, tak przy okazji to czytanie ze zrozumieniem bardzo się przydaje. Wiem,że była kontrowersyjna sprawa odnośnie zgarnięcia pieniędzy od gracza i wyrzuceniem go w krótkim czasie, jednakże po dyskusji z kilkoma osobami będącymi w gildii a w szczególności z Tubisem stwierdziłam, że są to osoby warte poświęcenia uwagi. Pozdro dla wszystkich:)


    *Stan z dnia: 14 marca 2012r.




    Rekrutacja:
    Tak jak wspomniane jest wyżej , rekrutujemy graczy z wersji BETA , lecz robimy małe wyjątki.
    Jeżeli czujesz się na siłach by towarzyszyć nam w rozgrywce , prosimy o kontakt.

    Oczywiście , wstęp do Gildi musi zostać opłacony... każde powiększenie kosztuje:
    1: 400 złota ( bądź wysłanie sfałszowanego certyfikatu członkostwa )
    albo
    2: 495 kryształów ( bądź wysłanie certyfikatu członkostwa )




    PS: Czekamy na kilka słów krytyki w następnych postach , lecz proszę by posty były edytowane a nie strzelane jak wejdzie :P by nie było owego spamu
    Ostatnio edytowane przez JezoL ; 14.03.2012 o 13:32

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Aszka
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Są to osoby zamknięte w swojej społeczności, jeżeli nie posiadasz siły przebicia to się nie nadajesz. Nie ma u nas pytań o podstawy, każdy uważnie przeszedł samouczka, tak przy okazji to czytanie ze zrozumieniem bardzo się przydaje. Wiem,że była kontrowersyjna sprawa odnośnie zgarnięcia pieniędzy od gracza i wyrzuceniem go w krótkim czasie, jednakże po dyskusji z kilkoma osobami będącymi w gildii a w szczególności z Tubisem stwierdziłam, że są to osoby warte poświęcenia uwagi. Pozdro dla wszystkich

  3. #3
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeżeli jakaś gildia przyjmuje kogoś za 400 monet, a chwilę potem go wyrzuca bez oddawania tych 400 monet(oddanie 400 monet nic by "kosztowało" bo wolny slot w gildii zostaje), to są to zwykli złodzieje i żadne pseudomądre gadanie tego nie zmieni

    @edit
    PS: nie ma to jak grać miesiąc dłużej od innych i już nazywać siebie "starą gwardią"
    Ostatnio edytowane przez Gardios ; 04.03.2012 o 09:52

  4. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i na co te tłumaczenie? Chodzi tylko o to, że skoro ktoś się nie nadawał to wypada zwrócić mu swój wkład w gildię a nie żerować na słabszych graczach i robić z tego interes, co raczyłeś potwierdzić w screenie jednego z oszukanych. Oj dzieciaki, dzieciaki.

    Cytat Zamieszczone przez Persil_Krk Zobacz posta
    Jeżeli ktoś by miał honor, oddał by te 400 monet i po krzyku "jak robi to każda szanująca się gildia", jeżeli ktoś urodził się k... i honoru nie ma, to będzie teraz mydlił oczka, że mógł czytać description i że to nie jego sprawa. Krótko i na temat.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    nvm
    Ostatnio edytowane przez Krzyżan1922 ; 05.03.2012 o 23:16

  6. #6
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Pisze

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    To może ja podsumuje temat . Aszka niestety okazałeś (okazałaś ?) sie podobny do Krzyżana i reszty , nic tylko żal . Ja swoje osiągnąłem , nagłośniłem temat , dostaliście za swoje, proceder został zakończony nikt już nie powinien sie nabrać . Nie jestem ani kłamcą ani jołopem czy jak tam nie jeszcze nazywaliście , za obraze też chyba są bany . Na was po prostu szkoda czasu , jesteście niereformowalni i brak wam jakiejkolwiek godności i honoru . Nie mam zamiaru was obrażać i zniżać się do poziomu jaki niestety jak sie okazuje prezentuje Stara Gwardia .

    Witaj Raistlyn,


    Wysłałem Ci monety, które zostały wyłudzone przez gracza Krzyżan1922.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Zespół The Settlers Online

    Myśle, że to jest piękne podsumowanie całej dyskusji Nic dodać nic ująć
    Ostatnio edytowane przez Raistlyn ; 09.03.2012 o 13:32

  8. #8
    Osadnik Awatar Łysolek_pl
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    zakładać nowy temat żeby wytłumaczyć na swój sposób własną winę
    no no szczyt gestu

    nie powinniśmy tu pisać żeby zakopać go w starych tematach

  9. #9
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rownia pochyla STAREJ GWARDII oraz cudowne posty tych geniuszy sa coraz bardziej widoczna w temacie zrodlowym http://forum.thesettlersonline.pl/th...a-Gwardia-quot.
    Tam to jest dopiero True Story
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Rekrutacja otwarta.

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.