Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Stara Gwardia - True Story

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    i tak dla jasnosci tez zostalem oszukany przez Tubis79

  2. #22
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tubis79 Zobacz posta
    Ja jestem tubiś a nie teletubiś jak byś nie doczytał
    Oj, bystrzak.
    Nie chodzi tu o umiejetnosc czytania lecz zdolnosc interpretacji
    Cytat Zamieszczone przez Tubis79 Zobacz posta
    podobnie miałeś problem z przeczytaniem nicka Jezusa Chytrusa odczytując go jako Chrystus
    Pomyliles osoby. Ja jedynie krzyzana1922 nazywalem albo krzyzak albo Kolczan2291. Ktos inny byl od chrystusa [/QUOTE]
    Cytat Zamieszczone przez Tubis79 Zobacz posta
    a bluźnierca jest bluźnierca
    W rzeczy samej.
    Cytat Zamieszczone przez Tubis79 Zobacz posta
    kolega nie odzyskał kasy tylko ją wyłudził od supportu, support przyznał racje nam czego dowodem jest skasowanie całego tamtego tematu, ale blużnierca nie zadowolony i mądrzejszy od supportu, polecam na admina startować

    skoro administrator sam zamknął ten temat ja też juz sie na niego nie wypowiadam, więc bluźnierco zostajesz sam
    Kto od kogo wyludzil? Obsluga wypowiedziala sie juz w tym temacie, wiec nie dyskutuj. Usuneli bo zaczeliscie piszczec, z braku czegos madrzejszego do powiedzenia, zebysmy spierda***li. Zatem lepiej bylo temat zamknac. Jestem to w stanie zrozumiec. Dla was to dobrze bo byliscie tam rozjezdzani i deptani. Pawel z obslugi, oddajac za was kase was spoliczkowal. A nie ma wiekszego obciachu dla faceta niz dostac w pysk z otwartej. Musieliscie wiec poczuc ulge.

    Ogolnie rzecz ujmujac przysparzacie mi rozrywki. Niskich lotow, ale jednak. A moze wy jestescie z rocznika katastrofy w Czernobylu, macie duze glowy, maly sprzet... I stad te wszystkie wypowiedzi? Nie wiem. Ale jesli tak jest to mowcie. Ja z tych co sie nie nasmiewaja z uposledzonych i w piec krotkich sekund zamilkne na zawsze. Nawet przeprosze ze sie z was smialem. Nie wasza wina w koncu.

    ------
    Cytat Zamieszczone przez frewuu Zobacz posta
    i tak dla jasnosci tez zostalem oszukany przez Tubis79
    Jak bardzo czuje sie nie-zaskoczony Tubisiu. Tele.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  3. #23
    Nowicjusz
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    Bluznierca z takim czlwowiekiem nie ma sensu rozmawiac. skoro gosc ma 33 lata i pisze takie rzeczy majac swiadomosc ze pokazuje komus swoj brak honoru i wartosci slowa musi byc albo uposledzony spolecznie albo psychicznie ( nie obrazajac nikogo poprostu stwierdzam fakty) pewnie mieszka jeszcze z mama i wyglada jak trol heheh jeszcze smiejszniejsze jest to ze gosc w wieku 33lat gra w gry na internecie

  4. #24
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez frewuu Zobacz posta
    jeszcze smiejszniejsze jest to ze gosc w wieku 33lat gra w gry na internecie
    Heh, ja mam 40 na karku. I o ile nie gram na PC w nic procz TSO, to nadrabiam w PS3 (i tez najczesciej w multi)
    Wiec nie o wiek tu chodzi, sama cyfra 79 tez nie musi oznaczac wieku.
    Tu chodzi tylko o przyzwoitosc.
    No i przyznam szczerze o rozrywke jaka mi daje czytanie tych szokowych inaczej komentow
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Zapraszamy do gildii, jedno miejsce, 30+ poziom, 20+ lat. PM w grze.
    Ostatnio edytowane przez Krzyżan1922 ; 11.03.2012 o 21:32

  6. #26
    Nowicjusz
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie wysylajcie im zadnych monet ta gildia to oszusci !!!

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Szukamy jednej osoby do gildi

    *20 lat
    *30 poziom~

    Pisać do mnie lub do Krzyżan1922

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam Niestety czytając te posty stwierdziłem że nie najlepiej Nasz serwer rozpoczął start. W konflikt osobiście nie wchodzę bo nie brałem w nim udziału i się dlatego nie wypowiadam, jestem daleko poza tym.

    Drogi graczu frewuu, ja również mam 33 lata ... i zdziwił byś się ilu graczy w tym wieku i starszych gra w gry przeglądarkowe ... sam mam na koncie ich kilka A dlaczego The Settlers online ... ponieważ w porównaniu do Traviana lub Plemion itp. ta gra ma się jak ferrari do malucha, stwierdzam to po przegraniu prawie 2 tygodni tutaj, przeczytaniu całego forum i samouczka od deski do deski oraz całkowitej rekonstrukcji swoich włości i rozlokowaniu na nowo budynków ... no ale cały czas się jeszcze uczę, ale zapewniam bardzo szybko się uczę i nieźle mi to idzie

    No ale czas przejść do konkretów. Drodzy gracze z Gildii Stara Gwardia ... parę dni temu napisałem wiadomość w grze do gracza Krzyżan1922 o chęci przystąpienia do Was i niestety do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnej odpowiedzi ... a przecież napisanie paru słów odpowiedzi (np. niestety jesteś nowy i niedouczony, nie nadajesz się do Nas ... masz zbyt niski lvl) ... chyba aż tak wiele nie kosztuje ... a i szacunek u człowieka do innych zostaje Chciałem przystąpić do Was gdyż z doświadczenia wyciągniętego z różnych gier wydawaliście się mi najlepszą do tego gildią ... no ale po tym co tutaj przeczytałem sam już nie wiem :\ ... chyba najlepiej będzie jeszcze trochę samemu pograć i nabrać więcej wprawy i doświadczenia ... a potem być proszonym o przystąpienie gdzieś a nie prosić się samemu. Oczywiście nie zrażam się i do Was (teraz wiem że mam zbyt niski lvl np. jak na wasze wymogi) ... no ale co będzie ... czas pokaże, powodzenia i pozdrawiam, ja lecę dalej swoją drogą

  9. #29
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to co tutaj przeczytałeś to tylko wierzchołek góry lodowej, był jeszcze drugi temat założony przez oszukanego gracza, ale niestety za duży flejm tak chłopaki czynili i temat został usunięty. ;]

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Zakapiory, bywają dni, że dostawałem po 30 podań dziennie. Staram się na każde odpowiedzieć, a Twoje najprawdopodobniej się gdzieś zawieruszyło w innych wiadomościach.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.