Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77

Wątek: Życie na s3

  1. #21
    Nowicjusz Awatar Kesia
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ludu narodu wy nie wiecie co piszecie jaki Bot . BOT to machina która NIE WIE PEWNYCH RZECZY TU TRZA MODÓW . dopóki ich nie będzie to będzie syf wszędzie jak i na forum tak i na czacie (czat w szczególności_ sama byłam świadkiem jak kolo miał 2 konta i kłócił się sam ze sobą podjudzając innych userów)

  2. #22
    Nowicjusz
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ch0sen0ne Zobacz posta
    Na spam nie ma rady. Jedyne co można robić to wyczekiwać moderatorów albo samemu raportować delikwentów.
    Co do rozgrywki na serwerze... Jest przyjemnie. Znalazłem kilku porządnych ludzi, z którymi można porozmawiać na poziomie. Jeśli te wszystkie bugi, o których jest mowa w innym dziale forum zostaną usunięte gra będzie znakomita
    Ja spam z reguły ignoruje Gra rzeczywiście jest przyjemna, chociaż jeszcze nie mam żadnych znajomych do buffowania rybami.
    Jak myślicie, kiedy pojawi się wieksza liczba gildii i jakieś praktyczne przywileje dla członków owych gildii?

  3. #23
    Początkujący Osadnik Awatar flyboy
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kesia Zobacz posta
    (czat w szczególności_ sama byłam świadkiem jak kolo miał 2 konta i kłócił się sam ze sobą podjudzając innych userów)
    To naprawdę trzeba mieć fantazję aby na coś takiego wpaść

    Kolega wyżej pisał, że znalazł kilku ciekawych ludzi, z którymi można porozmawiać na poziomie...(gratuluje mnie coś takiego jak na razie nie spotkało)

  4. #24
    Nowicjusz
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czytając chat nie kują mnie wyzwiska kilku oszołomów obrzucających się nimi nawzajem - a właśnie durny pytania -skąd wziąć to a tamto , jak wysłać itd. itp. - po to właśnie ktoś forum gry tworzy by tego typu poradniki zamieszczać . co nawet średnio rozgarnięty orangut by zauważył i w przerwie czekając na kolejną porcję drewna , kamienia czy miedzi by wykorzystał i na owe forum zajrzał i sobie poczytał . No to teraz zadajmy sobie pytanie dzięki ilu ludziom ta gra będzie sprawiała Ci przyjemność a ilu mający problem z samodzielnym myśleniem tą grę Ci uprzykrzy

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam wszystkich Zaczłem grać od wczoraj i co do czatu to sie zgadzam A wystarczyło zeby co drugi wszedł na forum i zrobiło by sie tam cichutko Tak jak pisał Virxas , kiedy pojawi się wieksza liczba gildii wszystko wróci do normalności Za nie długo stane przed wyborem która gilda i to tez z pozoru nie bedzie latwe Jak czytałem troche forum to zdażaja sie naciagacze

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar Funio
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kesia Zobacz posta
    ludu narodu wy nie wiecie co piszecie jaki Bot . BOT to machina która NIE WIE PEWNYCH RZECZY TU TRZA MODÓW . dopóki ich nie będzie to będzie syf wszędzie jak i na forum tak i na czacie (czat w szczególności_ sama byłam świadkiem jak kolo miał 2 konta i kłócił się sam ze sobą podjudzając innych userów)
    Kesia chodziło mi o BOT-a który bedzie zachęcał do wchodzenia na forum lub FAQ, że CM brakuje to inna bajka.

  7. #27
    Nowicjusz
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja mam problem od dzisiaj rano cały czas zrywa mi połaczenia i na nowo muszę sie logować a strona bardzo wolno mi sie wczytuje to wyglada mi na to jakby serwer był troszeczke przeciazony.Nie mozna zbytnio grać ,doszedłem do 17 poziomu a dalej gra przez te ciagłe zrywania połaczenia wcale nie idzie około 30 sekund do 1 minuty jestem w grze i potem znowu połaczenie zostaje zerwane i tak cały czas.
    I nie bardzo wiem co z tym zrobic.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie wszytko idzie bez problemowo

  9. #29
    Początkujący Osadnik Awatar flyboy
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ADHD1305ADHD1305
    Może to wina przeglądarki.

  10. #30
    Nowicjusz
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zainstalowałem firefoxa ,operę i nic to nie daje na wszystkich przegladarkach mam to samo na explorerze to samo, na explorerze doszedłem do 17 poziomu i wszystko było ok tak zaczeło dziać sie dzisiaj około południa.Inne gry online działaja mi poprawnie .Mam Windows 7 64-bit.Cały czas sprawdzam i to samo ehh.
    Znowu pisze -Połaczenie z serwerem zostało zerwane.Prosimy wybrać OK,aby odswierzyć połaczenie.
    I tak do znudzenia

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.