Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 77

Wątek: Życie na s3

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar Funio
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moim zdaniem na czacie pomocy powinien być równiez jakis auto bot, który wklejałby odnosniki do poradników na forum lub FAQ.

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar flyboy
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niekoniecznie, to nie wiele zmieni bo ludziom się nie chce czytać po prostu łatwiej jest dostać coś na talerzu od innego gracza. Więc nawet jak by odpowiedzi z FAQ wyskakiwały to i tak by męczyli nas pytaniami "spamem". Bo dla chcącego nic trudnego wystarczy wskoczyć właśnie tu (forum) i poświęcić 5 min i ma się na wszystko odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    Fly

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    na czacie to wielki spam szczeglnie na globalu.. czasami ludzie zadaja bezsensowne pytania bo nie potrafia czytac z samouczka ale pytaja sie o kody hehe przynajmniej na czacie pomoc jest zdecydowanie lepiej no coz duzo mowic serwer nowy ma jeszcze kilka bugow z tego co widac ale pewnie niedlugo wszystko sie ustatkuje powodzenia w grze

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Faktycznie czat to jeden wielki kocioł ... Po 5 minutach on-line zminimalizowałem okienko i nie ruszałem już więcej, tak więc można spokojnie sobie grać

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar TheDoc
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mimo wszystko raz na jakiś czas pojawi się dobre i mądre pytanie więc mam jeszcze wiarę w ludzi

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez TheDoc Zobacz posta
    Mimo wszystko raz na jakiś czas pojawi się dobre i mądre pytanie więc mam jeszcze wiarę w ludzi
    oj co prawda to prawda i tak mi sie wydaje ze po kilku dniach bedzie coraz mniej tych "dzieciakow spamerow" bo im sie gra znudzi jedynie wytrwali zostana

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam takie spostrzeżenie odnośnie spamu na czacie. To jest dosłownie spam. Niektórzy notorycznie piszą przykładowo "aaaaaaaaaaaaaaa", "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", czyli coś co kompletnie nie wnosi do dyskusji. Moją propozycją jest to, aby zwiększyć liczbę moderatorów patrolujących dany czat, aby uniknąć takich postów. ;p

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar flyboy
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgadzam się z przedmówcą bo czasami jest bardzo ciężko coś wyłapać z rozmowy przez te wszystkie śmieci, które tam wypisują

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ktoś władze musi trzymać... albo moderatorzy, albo spamerzy. Generalnie nie rzutuje mi ten cały czat - jeszcze trochę się pogra, powstaną gildie i nie będzie się używać czatu.

  10. #20
    Początkujący Osadnik Awatar Ch0sen0ne
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na spam nie ma rady. Jedyne co można robić to wyczekiwać moderatorów albo samemu raportować delikwentów.
    Co do rozgrywki na serwerze... Jest przyjemnie. Znalazłem kilku porządnych ludzi, z którymi można porozmawiać na poziomie. Jeśli te wszystkie bugi, o których jest mowa w innym dziale forum zostaną usunięte gra będzie znakomita

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.