Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Na końskim grzbiecie

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    tu jest poradnik z trzema blokami --> http://forum.thesettlersonline.pl/th...29-po-zmianach

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    MAPA TAKTYCZNA
    Spoiler

    Co do ilości wojsk żadnych rewolucyjnych nowych rozwiązań nie ma, skład jak na pierwszej stronie.
    Jedynie dochodzi walka o obóz oznaczony jako 5. I tu istnieją dwa rozwiązania.
    Pierwsze bez zastosowania bloka i wysyłamy wtedy 28R 80Ż (max 28R)
    I drugie rozwiązanie z blokiem i atakujemy obóz 7 i przestawiamy generała na pozycje G6 i atakujemy jak gdyby z góry.

    Ustawienie generała w G2 jest istotne ustawiamy go jak najbardziej w lewo pod skałą.
    Spoiler


    Blok na obóz 4a.
    Spoiler
    Generałowie wysyłani są jednocześnie przy zachowaniu chronologii, można odczekać małą chwilkę przy puszczaniu 2.


    Blok na obóz 8a.
    Spoiler
    Kiedy generał osiągnie miejsce zaznaczone puszczamy generała drugiego.

    Zastosowanie bloków na obozy 4a i 8a pozwala znacząco zaoszczędzić jednostki.
    Ostatnio edytowane przez paul_de_resta ; 05.09.2012 o 09:22

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    kilka dni temu robiłam tę przygodę, zniszczyłam wszystkie obozy wroga ale przygoda trwała nadal do końca regulaminowego czasu i nie dostałam nagród, czy ktoświe o co chodzi?

  4. #24

  5. #25
    Banned
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowy Świat
    Temat, oczyszczony do momentu aktualizacji, związanej ze zmianą tras generała.
    Wszelkie podziękowania do autorów poradników, proszę kierować do nich na PW, a nie zaśmiecać tematów.
    Aktualizacja tematu, przez Hoovera nie może zostać dokonana, gdyż od czasu Eventu Piłkarskiego nie pojawia on się na forum.

    Jeżeli ktoś posiada aktualne poradniki do przygód, to proszę wysłać je do mnie na PW, dodam do tematu z poradnikami, a wszystkie inne nieaktualne tematy z poradnikami pozamykam.

    Poradnik Hoovera nieaktualny, temat zamykam.
    Pozdrawiam
    Mod_Yoshi
    Ostatnio edytowane przez MOD_Yoshi ; 08.09.2012 o 12:01

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.