Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Blokada czatu do czasu przejścia samouczka.

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chodzi o to, że to jest ogólnie chat, to co dla niektorych jest normalna rozmową, dla innych jest trolowaniem i na odwrot. Opanujcie sie panowie, bo takie limity nic nie dadza, trolem jest sie bez wzgledu na limity.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    genialne. od 16 lvla powinna byc mozliwosc pisania na czacie - powinno to zmniejszyc ilosc rage'row na czacie..

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar almighty
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodatkowo proponuję jakoś wyraźniej podkreślić ludziom początkującym, że NIE MA możliwości handlu, ani otrzymania pomocy od innych graczy poniżej 17 poziomu - przy braku kantoru. Po przejściu bety w 'public', na czacie można czytać 'wyślijcie kamienia biedakowi', lub inne tego typu prośby.

    Ja wiem, że dla wielu z Was to nie jest problem, ale osoby, które nie minimalizują czata - z wielu względów - czytają te rzeczy od rana do wieczora, to jest na prawdę męczące...

    Poza tym, ludzie początkujący docenią to, że się o nich myśli i nie będą musieli wystawiać się na szydercze opinie ludzi z niewybrednym poczuciem humoru na global-1.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    93
    Serwer
    Nowa Ziemia
    do 17 poziomu czat-nie, kanał pomoc-tak.

  5. #15
    Sensesthief
    Zastanawialiscie sie ile osob zostawi ta gre nie majac do dyspozycji czatu. Oprocz trolli jest wielu newbie potrzebujacych pomocy

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Od tego jest kanał pomoc. Global-1 służy do rozmów, a ta funkcja jest skutecznie blokowana przez tony leniwych analfabetów.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie wiem, na ile proste to jest do wpisania w grze - ale moze wystarczyloby, zeby do czasu przejscia samouczka czat automatycznie otwieral sie na zakladce pomoc zamiast g1?
    Wtedy wszyscy maja wszedzie dostep, ale pierwszy front pytan "co robi rybak?" (autentyczne, z wczoraj) szedlby na kanal pomoc.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Na czacie uzyskałem informację, że "góra" nie widzi możliwości wprowadzenia takiego rozwiązania. Szkoda tylko, że nikt nie raczył przekazać nam odpowiedzi tutaj, na forum.
    Skoro nasz pomysł odpada, to mam nadzieję, że moderatorzy zaczną strzec postanowień regulaminu w odniesieniu do nowych graczy w takim samym stopniu, jak w przypadku handlu na g-1. A chciałbym przypomnieć, że pkt 8. zasad gry mówi jasno:
    Po wejściu do gry uzyskasz dostęp do kilku kanałów (tzw. chat) – pamiętaj, by korzystać z nich zgodnie z przeznaczeniem.

    Przykład: jeżeli potrzebujesz pomocy, swoje pytania zadaj na kanale pomocy, a nie na kanale ogólnym. Dzięki temu z pewnością znacznie szybciej otrzymasz pomoc.

    Ważne: wszelkie rozmowy o ofertach handlowych powinny odbywać się na kanale ogólnym nr 7 (aby na niego wejść, wpisz w grze następującą komendę: /joinchat global-7). Wysyłanie ofert/zapytań handlowych (dotyczy również handlu przygodami) na pozostałych kanałach ogólnych jest niedozwolone.
    Według Shaki w powyższym zapisie jest wyraźne rozgraniczenie, według którego handel na kanale global-1 jest kategorycznie zakazany, zaś fragment o przeznaczeniu zakładki "Pomoc" stanowi niezobowiązującą poradę, która nie niesie za sobą żadnych sankcji. Ja takiego rozgraniczenia nie widzę i według mnie w obu przypadkach mamy do czynienia z normą bezwzględnie obowiązującą, na co wskazuje użycie trybu rozkazującego: swoje pytanie zadaj; a nie możesz zadać.
    Skoro nie można liczyć na przyjemną atmosferę, to bądźmy chociaż równi wobec regulaminu, którego tak ściśle ponoć przestrzegacie.

  9. #19
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kawaldrania Zobacz posta
    Według Shaki w powyższym zapisie jest wyraźne rozgraniczenie, według którego handel na kanale global-1 jest kategorycznie zakazany, zaś fragment o przeznaczeniu zakładki "Pomoc" stanowi niezobowiązującą poradę, która nie niesie za sobą żadnych sankcji. Ja takiego rozgraniczenia nie widzę i według mnie w obu przypadkach mamy do czynienia z normą bezwzględnie obowiązującą, na co wskazuje użycie trybu rozkazującego: swoje pytanie zadaj; a nie możesz zadać.
    Skoro nie można liczyć na przyjemną atmosferę, to bądźmy chociaż równi wobec regulaminu, którego tak ściśle ponoć przestrzegacie.
    Mi tam rybka, globala i tak nie czytam, bo nie da się i w ogóle domyślnie czat powinien otwierać się na pomocy, a jeszcze lepiej na gildiowym
    Ale źle interpretujesz - jest wyraźny zapis że: Wysyłanie ofert/zapytań handlowych (dotyczy również handlu przygodami) na pozostałych kanałach ogólnych jest niedozwolone. Natomiast nigdzie nie ma zakazu pytania, jest tylko wyraźna wskazówka gdzie pytać.
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    @kawaldrania, czy udalo Ci sie moze uzyskac informacje, kiedy bedzie mozna miec wiecej niz 1 globalny otwarty?

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.