Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem z przejęciem włości

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z przejęciem włości

    Witam, pokonałem kilka obozów w jednej ze sąsiadujących stref łącznie z przywódcą bandytów (pisało że jak go pokonam uwolnię włości), a nie mogę ich przejąć? Z tego co pamiętam w samouczku trzeba było na nowym terenie zbudować magazyn, a ja jak daje budowę magazynu to na wolnym terenie mam czarną ikonę magazynu , nieaktywna opcja budowy na tym terenie? Co źle robię? proszę o wyjaśnienie tematu poszerzania granic i zdobywania nowych ziem? Przejrzałem forum i nie znalazlem żadnego trafnego info na ten temat. Dodam że gram od kilku dni.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    próbowałeś się wylogować i zalogować?

  3. #3
    Osadnik Awatar dip24
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hmmm jeżeli przelogowanie nic nie da czyszczenie ciasteczek itp. a teraz jest już oczyszczony z przywódcy bandytów a nie możesz na nim zbudować magazynu może nie skończyły Ci się pozwolenia na budowę? Jeżeli nie to radzę zgłosić do suporrtu // Rozumiem że jest to pierwsze przejmowanie terenu?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałem zezwolenia na budowę, a byłem już po przejęciu jednej strefy na północ ode mnie. To byłą druga z kolei. Kolejkę budowy miałem pustą i surowców na budowę magazynu także. Próba przelogowania w południe nie pomogła. A teraz właśnie się zalogowałem i podjąłem koleją próbę budowy magazynu i ... o dziwo się udało!!! :-) Magazyn był aktywny do postawienia gdy kursor miałem nad nowymi włościami. Nie wiem co to było jakiś kaprys systemu ??? jak będę miał duższą chwilę to napiszę do tego supportu, niech wiedzą że coś takiego się może zdarzyć, a co tam. Dzięki za podpowiedzi zainteresowanym. Myślę że na chwilę obecną temat do zamknięcia.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja czasami tak mam, zwłaszcza po otwarciu bety, że serwer coś jeszcze oblicza i klient nie nadąża z odświeżaniem.
    nieraz jak buduję to kolejka wydaje się jeszcze ma jedno miejsce a potem nic i nic się nie da zbudować.
    raz miałem też problem z kończąc się pozwoleniami na budowę, zburzyłem kilka budynków a serwer ciągle pokazywał 0.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar BobsonRobson
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie zapominajcie że gra jest jeszcze w fazie beta i do tego dochodzą lagi, co prawdopodobnie jest w większości przyczyną problemów tego typu.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.