Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Gildia POMOC "help" tag hlp

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Gildia POMOC "help" tag hlp

    Gildia P O M O C
    tag [ HLP ]

    powstała

    po to by Ci pomóc,

    bys miał szanse rozwinąć szybciej swoją osadę.

    Bardziej doświadczeni gracze służą pomocą, dobrą radą...


    Kazdy kandydat po zaakceptowaniu prośby o członkostwo przez Administrację Gildi

    ma obowiazek dostarczyc 400 złota administratorom w ciągu 7 dni od zapraoszenia, w celu wykupienia miejsca.

    Wiadomosci z prosba o zaproszenie
    kierowac prosimy do administracji gildii.

    .................................................. .................................................. .......................

    obecnie ponad 87 aktywnych klanowiczów

    ts3: adres: 188.165.154.100zmieniony
    .................................................. .................................................. ..........................

    **
    Oferujemy :

    - grę w aktywnej ekipie
    - wzajemną pomoc (np.: wymiana "buffami" i pomoc surowcowa oraz eventy klanowe),

    Szuka osób :

    - chętnych do wspólnej gry i wzajemnej pomocy,
    - graczy co gra na tyle urzekła , ze będą grac dalej

    Rekrutacja :

    - Wymagany poziom: min 17 lvl
    - Chęć przystąpienia do gildii zgłaszać do administracji gildii
    - Opłata 400 złotych monet dopiero po przyjęciu do Gildii w ciągu 7 dni ( standardowa opłata za wykup miejsca ),

    Gdzie Nas znajdziesz :
    http://helppomoc.ubf.pl/news.php-forum Gildii
    Najczęściej na czacie na kanale pomocy

    "*Powyższy szablon zasad został zapożyczony od gildii Might and Magic [MM].


















    Ze względów ze mamy już wyłożone za 100 graczy nowe osoby płaca tylko 300 monet
    Ostatnio edytowane przez rafisww ; 16.04.2012 o 14:02 Powód: aktualizacja

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,
    tak sobie czytam wasza rekrutacje i nie wiem czy mam płakać czy śmiać się. Nie chce nikogo urazić tylko raczej zmusić do większego zaangażowania w grę.


    Cytat Zamieszczone przez rafisww Zobacz posta
    Gildia P O M O C

    po to by Ci pomóc,
    bys miał szanse rozwinąć szybciej swoją osadę.
    Bardziej doświadczeni gracze służą pomocą, dobrą radą...


    Kazdy kandydat po zaakceptowaniu prośby o członkostwo przez Administrację Gildi ma obowiazek dostarczyc 400 złota administratorom w ciągu 7 dni od zapraoszenia, w celu wykupienia miejsca.

    Wiadomosci z prosba o zaproszenie kierowac prosimy do administracji gildii.
    obecnie 30 graczy





    I. Oferujemy :
    - grę w aktywnej ekipie,
    - wzajemną pomoc (np.: wymiana "buffami"i pomoc surowcowa),
    - wspólne przygody i humor,
    - możliwości awansu na stanowiska kierownicze,
    - w miarę rozwoju będziemy dodawać atrakcji.

    II. Szuka osób :
    - chętnych do wspólnej gry i wzajemnej pomocy,
    - aktywnych,
    - otwartych, potrafiących odnaleźć się w grupie.

    III. Zasady Rekrutacji :
    - Wymagany poziom: min17
    - Chęć przystąpienia do gildii zgłaszać do administracji gildii
    - Opłata 400 złotych monet dopiero po pozytywnej decyzji władz gildii (standardowa opłata za wykup miejsca),
    A więc tak w woli wyjaśnienia to:
    1. Nie wiem dlaczego wasza gildia nosi nazwę "Pomoc czy tam HELP" jak jedynymi osobami w tej gildii, które potrzebują pomocy są administratorzy, którzy nie umieją się zaangażować w grę i wymyślić innowacyjnej rekrutacji tylko kopiują pkt. rekrutacyjne z innej gildii, a co najgorsza nie tylko pkt. a nawet skopiowaliście awatara ! (w tym przypadku Might and Magic).
    2. Kolejnym śmiesznym skopiowanym pkt. jest wymagany 17 poziom (owszem od 17 lvl można być w gildii ale pomoc przydaje się o wiele wcześniej), ponieważ jak gracz dochodzi do tego poziomu to już o grze sporo wie, a pomocy powinno udzielać się graczom na niskich lvl np. w stawianiu infrastruktury tak żeby produkcja była najefektywniejsza, a na 17 lvl to trzeba później przebudowywać cała wioskę.
    Więc nie wiem w czym macie pomagać graczom.
    3. Dodatkowo jak zauważyliście pomoc każdy może uzyskać na kanałach czatu, forum czy w każdej innej gildii wiec co takiego unikatowego oferuje wasza gildia że nazywacie ją "HELP" ?

    Wybaczcie ale jak o każdej gildii można powiedzieć coś dobrego i złego, tak w waszej plusów nie dostrzegłem.
    Ostatnio edytowane przez Radnev ; 19.02.2012 o 16:29

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar LazyDragon91
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W sumie przykre...
    Szkoda, że nie potrafiąc wymyśleć własnej, oryginalnej rekrutacji, kopiujecie naszą żywcem.

    Ctrl+c, Ctrl+v...?
    Niszowa, nic nie warta gildia.

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Sylwunia
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przeglądając forum i opis prezentacji Gildii zauważyłam opis Waszej Gildii. Na początku pomyślałam, że się pomyliłam i czytam opis swojej własnej (Might and Magic). Jednak po przeczytaniu zasad rekrutacji na pierwszy rzut oka i porównaniu okazało się, że jest to opis "słowo w słowo" zgapiony z naszej prezentacji. Trochę mnie to dziwi, ponieważ na opisie Gildii (w spisie koło menu Gwiazdki) jest zupełnie inny opis niż ten prezentowany w powyższym opisie. Krótka wizyta użytkownika "rafisww" w Gildii "Might and Magic" w celu sprawdzenia buga, nie uprawnia ani nie uprawniała go do kopiowania naszego opisu. Będąc Administratorem trzeba wykazywać się kreatywnością i pomysłowością, a nie znajomością podstawowych skrótów klawiszowych. Władza zobowiązuje.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pomys moze zgapiony ale dostosowany do swojego opisu
    przyznam tyle ze zrobiliscie to przejrzyscie i
    dlatego zgarnełem czesc opisu od was sorki( choodzi o szablon)
    a co do pomysłu na nazwe
    wzieło sie od tego czasu jak było jeszcze zamknieta beta
    i cigłe pomoaganie(odpowiadanie na pytania o pomoc) na kanale pomocy jako ze gralismy juz na innych serwerach(bo wiekszosc graczy doswiadczonych nowych ludzi olała poprostu) wiec zgadalismy sie w 5 i powstała gildia przynajmiej bardziej orginalna nazwa nisz zapozyczane od gier .....
    a co do wizyty u was ja sie nie prosiłem to wy prosiliscie o pomoc
    sylwunia bez obrazy ale widze ze skrola to uzywac nie umiesz bo cały górny opis masz z Gildi wziety i czytaj ze zrozumieniem bo tylko szablon jest wasz

    Cytat Zamieszczone przez Radnev Zobacz posta
    Witam,
    tak sobie czytam wasza rekrutacje i nie wiem czy mam płakać czy śmiać się. Nie chce nikogo urazić tylko raczej zmusić do większego zaangażowania w grę.




    A więc tak w woli wyjaśnienia to:
    1. Nie wiem dlaczego wasza gildia nosi nazwę "Pomoc czy tam HELP" jak jedynymi osobami w tej gildii, które potrzebują pomocy są administratorzy, którzy nie umieją się zaangażować w grę i wymyślić innowacyjnej rekrutacji tylko kopiują pkt. rekrutacyjne z innej gildii, a co najgorsza nie tylko pkt. a nawet skopiowaliście awatara ! (w tym przypadku Might and Magic).
    2. Kolejnym śmiesznym skopiowanym pkt. jest wymagany 17 poziom (owszem od 17 lvl można być w gildii ale pomoc przydaje się o wiele wcześniej), ponieważ jak gracz dochodzi do tego poziomu to już o grze sporo wie, a pomocy powinno udzielać się graczom na niskich lvl np. w stawianiu infrastruktury tak żeby produkcja była najefektywniejsza, a na 17 lvl to trzeba później przebudowywać cała wioskę.
    Więc nie wiem w czym macie pomagać graczom.
    3. Dodatkowo jak zauważyliście pomoc każdy może uzyskać na kanałach czatu, forum czy w każdej innej gildii wiec co takiego unikatowego oferuje wasza gildia że nazywacie ją "HELP" ?

    Wybaczcie ale jak o każdej gildii można powiedzieć coś dobrego i złego, tak w waszej plusów nie dostrzegłem.
    wiec tak jak byś sobie popatrzył kiedy post powstał a kiedy gildia to wiedziac ze gildia powstała o wiele szybciej praktycznie tego samego dnia co wasza.i nikt na awatara nie spoglądał taki jaki się spodobał założycielowi taki został

    jak na POMOCY byś siedział chodź chwile , to byś zauważył , jakie klany sie tam udzielają z pomocą i MM tam nie było nigdy chyba ze po pomoc .
    czemu 17 lvl ,bo do 16 to każdy dojdzie bez problemu samemu i większości jest juz za późno by poprawiać ,
    dlatego 17 bo można wtedy wspomóc w przebudowie surowcami by nie było to zbyt uciążliwe (a czy ktoś gra długo 17 lvl masz w 1 dzień)
    To ze szablon jest przejrzysty to jedyna opcja tego ze został tu uzyty
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.07.2015 o 20:21

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rafisww Zobacz posta
    wiec tak jak byś sobie popatrzył kiedy post powstał a kiedy gildia to wiedziac ze gildia powstała o wiele szybciej praktycznie tego samego dnia co wasza.i nikt na awatara nie spoglądał taki jaki się spodobał założycielowi taki został

    jak na POMOCY byś siedział chodź chwile , to byś zauważył , jakie klany sie tam udzielają z pomocą i MM tam nie było nigdy chyba ze po pomoc .
    czemu 17 lvl ,bo do 16 to każdy dojdzie bez problemu samemu i większości jest juz za późno by poprawiać ,
    dlatego 17 bo można wtedy wspomóc w przebudowie surowcami by nie było to zbyt uciążliwe (a czy ktoś gra długo 17 lvl masz w 1 dzień)
    To ze szablon jest przejrzysty to jedyna opcja tego ze został tu uzyty
    Co do twoich kontrargumentów mam parę zarzutów:
    1. Nie chodziło mi o samego awatara, tylko o to, że jak do awatara dodamy jeszcze nasz opis rekrutacji to wychodzi czyste klonowanie.
    2. Na kanale pomoc w swoim czasie siedziałem długo i pomagałem jednocześnie się ucząc (w całej grze może na pomocy zadałem 2 pytania, ponieważ wszystkiego uczyłem się z forów zagranicznych i tego polskiego), ale odkąd w Gildii piastuje wysokie stanowisko to angażuje się w pomoc Gildii i nie mam czasu na dodatkowe czynności. Przykro mi też to stwierdzić, ale jak siedziałem na kanale pomoc swojego czasu nie widziałem nikogo z dopiskiem [HLP].
    3. Powiem że żeby gracz wyszedł na ludzi pomoc powinien otrzymywać od 1 lvl, a nie później na 17 lvl każecie mu wszystko przebudowywać. Dlatego po co wasza gildia nazywa się HELP ? Podejrzewam ze każda gildia wspiera swoich kompanów tak samo jak wy waszych.
    4. HELP to oryginalna nazwa ? Jak dla mnie takie gildie/grupy zakładane w grach są przez MODów żeby wspomagać graczy, którzy dopiero się uczą więc nie jest to żadna oryginalność ponieważ w grach jest więcej grup działających na zasadach waszej HELP niż o nazwie M&M. Po za tym stwierdziliśmy że klimatycznie nasza nazwa bardziej pasuje do gry the settlers niż np. HELP.
    5. Po odpowiedzi na nasze posty widzę że wasza gildia (albo Ty) mało się angażuje, ponieważ nie masz czasu nawet napisać porządnego posta z interpunkcja, mniejsza ilością błędów czy lepszą przejrzystością.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. każdy ma swoja opinie jak się Gildia ma nazywać
    2. By kogoś od 1 lvl uczyć to można jedynie znajomego, którego namówisz na grę od zera , a tak to chodzi o to by pomagać osoba co już graja i popełnili błędy ,a to zwykle takie osoby proszą o pomoc około 14-16 lvl dopiero .
    3 . CO do stylu pisania ,skupiamy się na pomocy (ja TEZ) , a nie na forum siedzenie i biadolenie , bo nie każdy tu zagląda, a i tak ci co byli ,
    wola się dowiedzieć czegoś od osób co już poznali te grę grając na DE.(niemieckim) i UK.(angielski) serwerze
    4 . Z rzadkością korzystam z polskiego forum jeśli już to z angielskiego forum gdzie mam wszystko co potrzebuje lub niemieckiego .

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LazyDragon91 Zobacz posta
    W sumie przykre...
    Szkoda, że nie potrafiąc wymyśleć własnej, oryginalnej rekrutacji, kopiujecie naszą żywcem.

    Ctrl+c, Ctrl+v...?
    Niszowa, nic nie warta gildia.
    Na szczęście to nie Ty decydujesz czy jest to "niszowa gildia" .

    Radnev -
    Liczy się nie tylko pomoc ale i atmosfera.
    Na dodatek na kanale pomoc nie zawsze można uzyskać satysfakcjonujące odpowiedzi.
    Dodatkowym atutem tej gildii jest też zasada na zasadzie - "potrzebujesz pomocy ? Pomogę Ci - odwdzięczysz się jak będziesz mógł" co jest rzadko spotykane (a już na pewno niespotykane na chacie gdzie prośba o jakąś pożyczkę surowca lub o prośba o surowiec zostałyby uznane za "żebranie".

    Ps: Niezłe zaangażowanie z wierszykiem ale rymy iście częstochowskie ; p

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Szpieg ; 23.02.2012 o 19:12

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja bym sie chcial dowiedziec jak i kiedy mozna zalozyc wlasna gildie?

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Blaszka1971 Zobacz posta
    a ja bym sie chcial dowiedziec jak i kiedy mozna zalozyc wlasna gildie?
    by załozyc własna gildie musisz postawić siedzibę gildii w średnich budowach bez tego niema możliwości

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.