Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Pracownia architektoniczna

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pracownia architektoniczna

    Może zamiast pozwoleń na budowę uzależnionych od podbitych ziem, można zamiast (lub oprucz) zrobić budynek pracownia architektoniczna a jego ulepszanie powodowałoby zwiększanie ilości pozwoleń na budowę.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    93
    Serwer
    Nowa Ziemia
    całkiem fajny pomysł, popieram tyle że takie ulepszanie musiałoby być baaaaardzo drogie

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.01.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kiksin Zobacz posta
    oprucz
    Tak czepiam się.
    Każdy lubi jak jest łatwo.

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez loogaan Zobacz posta
    całkiem fajny pomysł, popieram tyle że takie ulepszanie musiałoby być baaaaardzo drogie
    jesli bedzie w zasiegu cenowym niskopoziomowego gracza - gracz na srednim poziomie natrzaska sobie pozwolen na cala wyspe.

    jesli nie bedzie w zasiegu cenowym niskopoziomowego gracza - "zamiast" jest kompletnie wykluczone, chyba, ze komus marzy sie dobijanie do 40 levelu na 90 budynkach.

    Jesli natomiast zakladamy, ze mialby to byc dodatek do obecnego systemu - ceny musialyby byc naprawde absurdalnie wysokie.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    myślę że taka pracownia architektoniczna zamiast dodawać pozwolenia na budowe mogła by zmniejszać ceny budynków

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lepiej by było by zmniejszała ceny iż dawała pozwolenia lub musiało by to byc za choredalnie drogie surowce i astronomiczne ceny by dodawalo nowe pozwolenia

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie no, tanienie budowy to byłoby za łatwo, zwłaszcza w połączeniu z rozwijającą się ekonomią
    ja bym to widział tak (mniej więcej)

    Poziom // ilość pozwoleń // koszt budowy(ulepszenia)

    1 // 10 // 10 desek, 10 kamienia
    2 // 30 // 100 desek, 50 kamienia
    3 // 50 // 400 desek, 250 kamienia
    4 // 70 // 100 monet, 200 marmuru
    5 // 100 // 200 monet // 400 marmuru
    6 // 120 // 350 monet // 600 marmuru
    7 // 170 // 600 monet // 900 marmuru
    8 // 220 // ... ... ... ...

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kiksin Zobacz posta
    Poziom // ilość pozwoleń // koszt budowy(ulepszenia)

    1 // 10 // 10 desek, 10 kamienia
    2 // 30 // 100 desek, 50 kamienia
    3 // 50 // 400 desek, 250 kamienia
    4 // 70 // 100 monet, 200 marmuru
    5 // 100 // 200 monet // 400 marmuru
    6 // 120 // 350 monet // 600 marmuru
    7 // 170 // 600 monet // 900 marmuru
    8 // 220 // ... ... ... ...
    przynajmniej z 15-20x zbyt tanio.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no może faktycznie, ale nie na początkowych poziomach, chodziło mi raczej o zamysł niż końcową koncepcję
    zastanawiam się tylko (i jednocześnie kieruje pytanie do adminów itp), czy nasze pomysły będą rozpatrywane czy lepiej sobie odpuścić takie rzeczy?

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kiksin Zobacz posta
    zastanawiam się tylko (i jednocześnie kieruje pytanie do adminów itp), czy nasze pomysły będą rozpatrywane czy lepiej sobie odpuścić takie rzeczy?
    Ten serwer to jedynie jeden z kilkunastu serwerow gry, istniejącej już od ponad roku, z setkami graczy na levelach 45+ i ogolnie w granicach miliona graczy. Jak to kiedys jeden z adminow wyjasnil - szanse na rozpatrzenie mają te pomysły, które, mając na uwadze to co napisałem wyżej, są realne do wprowadzenia bez wywracania do góry nogami tego, co wszyscy ci gracze ugrali. Dlatego np. trudno liczyc na jakies diametralne zmiany w sile jednostek czy kosztach produkcji towarów.

    no może faktycznie, ale nie na początkowych poziomach, chodziło mi raczej o zamysł niż końcową koncepcję
    wiem, dlatego do zamysłu odniosłem sie wczesniej, a tutaj tylko podałem jaka wg mnie powinna byc minimalna szacunkowa cena takiego czegos.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.