Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Menu wiadomosc

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Menu wiadomosc

    Wg obecnie jest n prawde slabe. Powinny byc tam wprowadzone zakladki na handel, otrzymane buffy, raporty z walk i same wiadomosci od graczy. Nastepna sprawa, to to ze gracz powinien moc sobie we wiadomosciach dostawic swoja zakladke. Kolejnym problemem jest to, ze przy wiadomosci nie jest wyswietlana godzina jej otrzymania (nie wiem czy dobrze patrze). I ostatnia rzecz- brak miejsca, w ktorym gromadzone sa wiadomosci wyslane.

  2. #2
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dodalbym jeszcze wiadomosci na temat skonczenia sie surowcow (w kopalniach, studniach, polach uprawnych itp)

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez PureLame Zobacz posta
    Kolejnym problemem jest to, ze przy wiadomosci nie jest wyswietlana godzina jej otrzymania (nie wiem czy dobrze patrze). I ostatnia rzecz- brak miejsca, w ktorym gromadzone sa wiadomosci wyslane.
    z tymi dwoma rzeczami sie zgadzam bo nieraz znajomy wysya do mnie wiadomosc rano a ja odczytuje popoludniu i niewiem czy jest jeszcze aktualna
    pardzo pomocna bya by tez zakladka z wyslanymi wiadomosciami jak i z wyslanymi ofertami handlowymi
    Cytat Zamieszczone przez zylaja Zobacz posta
    dodalbym jeszcze wiadomosci na temat skonczenia sie surowcow (w kopalniach, studniach, polach uprawnych itp)
    akurat to juz jest i wyswietla sie w ostatniej zakladce

  4. #4
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez foxe Zobacz posta
    akurat to juz jest i wyswietla sie w ostatniej zakladce
    heh... dobrze wiedziec :P thx

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.