Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Przerwa Techniczma

  1. #11
    Osadnik Awatar Oharaa
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przerwa techniczna trwa tak długo ponieważ nie tylko polski serwer jest wyłączony a wszystkie dostępne wersje językowe czyli 6.Więc na serwer wychodzi mniej niż 1h doliczając testy i inne rzeczy a Wy narzekacie że długo
    Ostatnio edytowane przez Oharaa ; 02.02.2012 o 13:37

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    narzekamy bo ŻADNA inna gra browserowa na tak długo nie jest wyłączana (oczywiście relase a nie beta)

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czy serwy juz dzialaja ? coz mialem to niebieskie tlo ladowania... pozniej standardowe okienko ladowania paska no i jak dochodzi do konca robi sie Freeze...nic sie nie dzieje... dlatego neiwiem czy wszyscy nie moga wejsc czy tylko mi cos niedziala...

  4. #14
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja gram juz jakis czas

  5. #15
    Osadnik Awatar CorvusCorax
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez lowsys Zobacz posta
    Ja tam bym na nich wymuszał A druga sprawa, to jedyna browserówka w której rpzerwy techniczne są takie długie (4h co tydzień?). Mam nadzieję, że to tylko z okazji bety.
    Biorąc pod uwagę jakie trudności pojawiły się w trakcie startu serwera, nie powinno być to zaskoczeniem. Poza tym zapewne wchodzi też w grę "niemiecka dokładność" i fakt, że co tydzień wprowadzane są kolejne elementy rozgrywki.
    Z tego co wiem w wielu MMO takie regularne przerwy serwisowe, jeśli gra już nie jest w takiej dynamicznej fazie rozwoju, przeprowadzane są automatycznie i bez udziału "czynnika ludzkiego" - głównie chodzi o sprawdzenie poprawności danych, archiwizację logów, defragmentację danych itp.
    W przypadku TSO chyba za mało mamy informacji o złożoności kodu, żeby zakładać z góry, że te przerwy są "za długie"...

    Przynajmniej mamy chwilę, żeby powymądrzać się na forum...

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.