Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Spam w grze i sugestia (można się też pośmiać, lecz bądźcie wyrozumiali)

  1. #1
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Spam w grze i sugestia (można się też pośmiać, lecz bądźcie wyrozumiali)

    Dostałem dziś kilka maili od gracza o nicku ANDI

    Pierwszy (zachowana oryginalna pisownia):
    ANDI: "zobacz pierw przy jakim poziomie można mieć granit a potem ofertę zamieszczaj "

    na który odpisałem może nie zbyt uprzejmie ale to nie ja formułę "na Ty" przyjąłem

    Azagaroth: "Jak czegoś nie rozumiesz to się zapytaj a nie bzdury mi tu wypisujesz, granit można mieć z wypraw odkrywców.
    Pozdrawiam"

    i dalej

    ANDI: "od pewnego poziomu baranie którego nikt jeszcze nie osiągnoł"

    Azagaroth: "Nie życzę sobie byś mi ubliżał, proponuję więcej nie pisać, lecz wziąć się do nauki.
    Wyzywanie i brak wiedzy świadczy niezbyt dobrze o tym kto to robi.
    Pozrawiam"

    ANDI: "do nauki sam się weż bo nie ogarniasz podstawowych spraw takich jal osiąganie lvl w grze i tylko tymi swoimi ofertami spam na handlu robisz. Zauważ że tylko ty wykazujesz się niezrozumieniem i tylko twoje oferty sa niedorzeczne. Innaczej co niektórych nie można nazywać bo czasami bez odpowiedniej nazwy do danej osoby to nie dociera więc nie pisz mi tu bzdur a słowo " baran " nie jest obelgą ! I do szkoły mnie nie wysyłaj bo ją dawno skończyłem a teraz z braku zajęcia ( renta wypadkowa ) siedzę i sobie pytam bo Settlersów uwielbiam a ty nawiet z pewnościa nie wiesz ile części było gry a jak wiesz to nawet fabyły pierwszej części nie pamiętasz bo w nią nie grałeś ( nie chodzi mi o wznowione werssje )"

    Azagaroth: "Napiszę tylko to - przeczytaj jeszcze raz poprzednią odpowiedź, teraz i na ewentualne kolejne maile.
    Pozdrawiam"

    ANDI: "a paluch widziałeś ?? to sobie popatrz w włóż go gdzie trzeba"

    Nie robię zrzutu by nie zaśmiecać, w każdym bądź razie maile zachowałem.

    Nie mam nic do gracza o nicku ANDI, rozumiem że młodemu człowiekowi trudno do błędu się przyznać mam tylko taką sugestię by dać możliwość "ignore" lub jakieś inne rozwiązanie by nie zaśmiecać skrzynki spamem.

  2. #2
    Osadnik Awatar Oharaa
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pewnie ingore na czacie nie jest powiązane z pocztą a szkoda

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skoro granit i rudę tytanu można zdobyć tylko z wypraw po skarb to niech mi ktoś powie po co geolog ma opcje szukania tych rud ?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proste. Będzie wprowadzone pvp i wyspy na których te surowce będziesz mógł znaleźć

    Dodam, ze wprowadzenie nowych możliwości do kodu jest 10 razy trudniejsze niż przewidzenie tego w którym kierunku gra będzie się rozwijać
    Dlatego wprowadzili taką możliwość od razu
    [img]http://pic.**************.com/ban_pl_8831_512526.gif[/img] <----Skoro i tak masz włączony komputer na noc to surfbar Ci nic nie zaszkodzi, Nie wymaga kodów weryfikujących

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.