Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Rozmówki światowe

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat

    Rozmówki światowe

    Cześć.

    Jak tam wrażenia z wersji Beta? jak wam idzie w grze?

  2. #2
    Osadnik Awatar Secmat
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    co tu dużo mówić wersja w miarę stabilna, gra się przyjemnie ale nie zawsze, posiada kilka upierdliwych bugów zmuszających co częstego relog na server.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlatego proszę aby wszystkie takie drobne problemy zgłaszać a wszystko będzie poprawione

  4. #4
    Osadnik Awatar szon26
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Nowy Świat
    Od czasu do czasu zdarza się że jestem w trakcie budowy jednego budynku i nie mam możliwości budowy kolejnego. Wygląda to tak jak bym miał zapełnione trzy sloty budowy a mam jeden. Dzieje się tak w momencie gdy praca przy powstawaniu budynku jest jeszcze nie rozpoczęta. Natomiast w chwili gdy budowa się zaczyna i trwa wszystko wraca do normy. Tj pojawia się lista budów z jedną właśnie kontynuowaną i dwa wolne sloty.

    Nie jest to jakiś wielki problem ale skoro mamy zgłaszać nawet drobne
    Ostatnio edytowane przez szon26 ; 04.02.2012 o 18:05

  5. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    Mnie troche denerwuje to, ze od chyba 16 lvl nie ma juz takich misji rozwijajacych tylko zeby lvl wbic trzeba z bandytami walczyc.

  6. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    A to dlatego Givo, że skończyłeś samouczek i najwyższa pora stać się samodzielnym

    Ja jak na razie nie narzekam no może na długi czas logowania, ale to może być też wina mojej maszyny,

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    No to jak kiedyś musiałem postawić budynek 2 razy.
    Ponieważ za pierwszym surowce zniknęły i nic nie powstało. Tak więc postawiłem ten sam budynek w tym samym miejscu oczywiście surowce znów policzyło ale budynek powstał.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Mi sie nie podoba, że nie można innych graczy zabijać

    oj posmagałbym ja was batem pańskim, posmagał batogiem i w chomonto zakuł

  9. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, Jak szybko odbywa się przysłane klucza do gry ?? Niecierpliwy jestem :-)

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cześć, gram od piątku. Sowar, musiałbyś wejść tutaj:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ighlight=klucz

    I wejść na którąś ze stron i zdobyć tam klucz do beta. Ja klucz dostałem od razu. Gorzej było z szukaniem. Raz trafiłem na wadliwy :P I omijałem strony, gdzie jest potrzeba czekania (wysłać na maila, że się lubi ich stronę, czy coś).


    Gram, gram. Na początku było dziwnie, ale dzisiaj się wkręciłem. Nie wiem jak dalej pójdzie, bo nie jestem fanem strategii itp. Preferuję gry związane z samochodami, ale z braku laku...

    Powodzenia


    Są tam jakieś opóźnienia serwerowe :P normalka

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.