Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Rozmówki światowe

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam.

    Czy coś wiadomo na temat tego czy w końcowej wersji gry będzie można walczyć z innymi graczami?
    Nie podoba mi się brak statystyk priomo,
    nie podoba mi się brak animacji walczących ludzików primo,
    i brak sensu budowy dróg, to tak na wstępie primo

    Po za tym ok.
    Pozdrawiam.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przede wszystkim dźwięk trzeba poprawić Jest wiele błędów ale to sie da naprawic Fajnie by było poprawić szczegóły graficzne lepszy zum a drzewka mógłby sie ruszać

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar K1pcio88
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra się dobrze i przyjemnie
    Na razie żadnego bugu nie wyłapałem.

  4. #14
    sojekr
    Witam, dziękuję bardzo, gra się dobrze. Czasem nie daje się za pierwszym razem zbudować budynku, czasem jeden budynek zapycha całą kolejkę budowania i po pierwszym podniesieniu pierwszego budynku leśnika pozostali leśnicy nie chcieli mi się podnieść mimo posiadania wystarczającej ilości surowców...
    Poza tym dla mnie fajnie zrobiona i póki co jestem zadowolony.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    w oryginale to było "po pierwsze primo(...) po drugie primo(...) po trzecie primo, ultimo!"

    Na drogach ludziki szybciej chodzą. Chociaż głupie jest to że często zamiast drogi wybierają swoje ścieżki. Najbardziej jednak w grze przeszkadzają ludzie. Banda spamerów, łajdaków i nicponi. Czyli gimbaza.

    Co to samej gry to denerwuje trochę ślimacze tempo i dość duża presja na używanie diamentów. Limit budynków jest stanowczo za mały.

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar Maverick35x118
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Cześć , gram od wczoraj i nie wiem czy to normalne , troszeczkę mi gra laguje , nie żeby mi jakoś to przeszkadzało ale to tak u wszystkich czy świadczy tylko o śmieciarce na której gram ?

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    To świadczy że nie czytasz informacji. Na stronie głównej była informacja o lagach.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra się fajnie, chociaż dwa dni z rzędu miałam problem z zalogowaniem, co było dość uciążliwe. Dwa dni bez możliwości grania.
    Na razie mam wrażenie, że granie jest nieco chaotyczne, tyle różnych budynków do produkcji, ciągle gdzieś brakuje jakiegoś surowca, ale to może tylko początkujące złudzenie.

  9. #19
    Początkujący Osadnik Awatar Raven1
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Są jeszcze błędy typu budowa ukończona w 200%. Ale po za tym grywalność jest oki no po za problemami z logowaniem. Na linuxie wyskakuje jakiś błąd podczas ładowania

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra jest niesamowita, strasznie grywalna, trzeba uważać bo zanim się człowiek zorientuje lecą kolejne minuty, godziny, dni... ( to że miesiące napisze pod koniec roku :P wrócę do tego posta i napiszę ). Brakuje kilku drobiazgów(np przycisk max przy handlu, tworzeniu wojska, tworzeniu talerzy, kanapek i innych), brakuje kilku też kilku grubszych rzeczy (marzą mi się wykresy takie jakie były w 1szej części) ale wierzę w to że to wszystko przyjdzie z czasem No i przede wszystkim kwestia lagów, bo są, przy handlu, przy wiadomościach, właściwie przy wszystkim, mam nadzieję że chociaż częściowo to się zmieni po dzisiejszej przerwie technicznej. Jakbym miał jednym słowem napisać - cudo!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.