Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Tworzenie kilku premii - dostępne po utworzeniu wszystkich

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Tworzenie kilku premii - dostępne po utworzeniu wszystkich

    Rozpocząłem tworzenie 5 premii (półmisków). W menu gwiazdy są one dostępne dopiero po utworzeniu wszystkich 5. Byłoby wygodniej, gdyby ta utworzona premia była tam dostępna już wcześniej.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zlecasz zamówienie na 5 talerzy, dostajesz 5 talerzy
    Zleć 5 zamówień na 1 talerz

    W chwili obecnej nie liczyłbym na tę zmianę, gdyż to nie jest priorytetowe. Dodatkowo takie rozwiązanie może wygenerować sporo bugów.
    [img]http://pic.**************.com/ban_pl_8831_512526.gif[/img] <----Skoro i tak masz włączony komputer na noc to surfbar Ci nic nie zaszkodzi, Nie wymaga kodów weryfikujących

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rozumiem, dlaczego tak to działa, jak działa Ale to nie sklep, gdzie ekspedientka pakuje do torby twoje zakupy, to jest twój budynek gdzie powinieneś mieć możliwość dostępu do wszystkiego, a więc tylko do części wyprodukowanych rzeczy.
    To forum jest podobno na sugestie, a że ta jest ryzykowna przy wykonaniu, a nie jest priorytetowa... cóż, nadal jest sugestią.

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    252
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przy zleceniu produkcji masz suwak, którym ty decydujesz o wielkości zlecenia.
    Chcesz mieć po 1 sztuce półmisków, ustawiasz na 1, i takich zleceń dajesz np 5.

    Ta opcja działa poprawnie więc nie wiem dlaczego zmieniać coś co działa jak powinno.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może stwierdzimy że wszystko działa jak powinno i nie może działać lepiej? Będzie można zamknąć całe forum "Pomysły i sugestie" jako bezużyteczne i niepotrzebne

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi akurat to nie przeszkadza ale mam inny pomysl ze po wyprodukowaniu np 5x1miska w gwiazdce one sie grupuja np po 100 albo 50 teraz jak wchodze w gwiazdke to musze prewijac zeby znalesc skarb z wyprawy (tyle sie juz misek i kanapek narobilo + osadnicy z zadan po 5sztuk)

    takze moja propozycja brzmi dodac grupowanie rzeczy w gwiazdce

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla mnie bomba pomysł z grupowaniem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.