Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Bug (średni) geolog

  1. #1
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Bug (średni) geolog

    Problem - zły czas odkrywania złóż po restarcie (zmiana komputera). Geolog któremu zostało niewiele czasu do odkrycia złoża po restarcie miał ponad 3 godz. do odkrycia złoża - prawdopodobnie czas do końca był potraktowany jako początkowy.
    Tymczasowe rozwiązanie - poczekać aż geolog odkryje złoże.
    Jest to średniej wielkości błąd mogący oddziaływać w ekonomię - w tym czasie mogą wyczerpać się "proste" surowce i nie można wysłać geologa przez co zwiększa się czas wydobycia.

    Proszę o potwierdzenie innych graczy czy ten bug u nich też występuje (u mnie wystąpił 2 razy). zaznaczam że drugi geolog miał czas (chyba) prawidłowy lecz okres do odkrycia nie przekraczał połowy.

    Małe uaktualnienie: geolog powinien odkryć złoże podczas mojej nieobecności. możliwe że czas przeleciał i zaczął od nowa.
    Ostatnio edytowane przez Azagaroth ; 31.01.2012 o 17:11

  2. #2
    Osadnik Awatar ViruS001
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To ciekawe. A może odświeżenie przeglądarki by pomogło bo jednak dziwny przypadek, że po zmianie komputera czas się resetuje mimo, że to gra przez przeglądarkę.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, właśnie miałem ten sam bug, z tym że nie zmieniałem komputera. Rano wysłałem geologa w poszukiwaniu węgla, została mu około 1h, i gdy wróciłem po tym czasie licznik zmienił się na 3h. W tym czasie czyściłem cache, i kilka razy miałem disconnect (problemy z netem) ale nic z tych rzeczy nie dzało się w momencie wysyłania geologa, raczej gdy był już dawno w polu. W tym czasie wrócił też jeden odkrywca, może to ma z tym coś wspólnego? Inni odkrywcy odliczają dobrze.
    Bardzo irytujące, skończyły mi się w tym czasie dwa marmury, a odkrywca nie chce wrócić =(

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałem identyczny błąd! 2-krotnie po wylogowaniu, gdy do końca odkrywania miałem kilkanaście minut czas ulegał zrestartowaniu.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten bug dalej nie zniknął, przed chwilą coś takiego miałem, zamknąłem przeglądarkę i jak wróciłem po 15 min o czas był od nowa liczony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.