Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: szybkie przeskakiwanie miedzy budynkami

  1. #1
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia

    szybkie przeskakiwanie miedzy budynkami

    witam. moja sugestia jest taka, aby mozna bylo za pomoca np.strzalek w menu budynku przeskakiwac do kolejnego, tego samego rodzaju.

    dla przykladu: potrzebuje drewno dla warsztatu smolarza wiec wybieram tartak aby wstrzymac produkcje i musze szukac moich kolejnych tartakow na mapie aby zrobic to samo (jest to czasami frustrujace) . natomiast jesli byly by strzalki to w ciagu chwili, bez szukania moge wstrzymac produkcje wszystkich tartagow bez obawy ze jakis zostal pominiety.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem za. przydatna opcja
    [img]http://pic.**************.com/ban_pl_8831_512526.gif[/img] <----Skoro i tak masz włączony komputer na noc to surfbar Ci nic nie zaszkodzi, Nie wymaga kodów weryfikujących

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    93
    Serwer
    Nowa Ziemia
    aż tak pochowane po kątach masz budynki że po oddaleniu mapy ich nie widać...? moim zdaniem zbędna opcja. to gra i zabawa a nie uzależnienie od wbijania leveli oby szybciej.

    pozdrawiam

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja jestem za w pozniejdzych etapach gry moze to byc bardzo przydatne bo narazie ogarniam gdzie wszytko stoi u mnie ale jak wjedzie sie na kilka sektorow to mzoe byc z tym ciezko
    tak wiec odemnie +1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.