Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Błąd - Nieprawidłowości w liczniku budynków.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Błąd - Nieprawidłowości w liczniku budynków.

    Na miejscu wyeksploatowanego pola zboża stanął inny budynek, licznik pozwoleń na budowę zarejestrował dwa budynki z 10 wolnych miejsc spadł na 8, proszę o poprawkę stanu zabudowy.
    Aktualnie posiadam tylko 77 budynków (nie liczę "Dom Władyki" i "Garnizon")
    Ostatnio edytowane przez Hibineko ; 30.01.2012 o 12:54

  2. #2
    Osadnik Awatar Jadewas
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W takich sytuacjach należy się przelogować i licznik będzie pokazywać już poprawną ilość licencji.
    Podobna sytuacja dzieje się z zdobytym poziomem.
    "Carpe diem quam minimum credula postero"
    QUINTUS HORATIUS FLACCUS
    ________________________________________
    Zapoznaj się z: Zasady Ogólne || Zasady Gry || Regulamin Forum
    Masz problem z grą pisz do polskiego supportu
    Formularz kontaktowy

    ******************
    Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy już nie ma podobnego
    Opcja SZUKAJ nie boli.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przelogowanie nie pomogło więc wyburzyłem studnię z małą ilością wody. Przelogowałem się 3 razy i nadal nie oddało pozwolenia na budowę. Co mogę zrobić ?!

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    oj ludzie... to proste: Pola zbożowe i studnie nie wymagają licencji, co za tym idzie: jezeli wybudowaleś coś co licencji wymaga na czymś co nie wymaga to naturalne, ze straciłeś jedną...

    masz 77 budowli i 8 licencji co daje łącznie 85, co jest dobrą liczbą.
    [img]http://pic.**************.com/ban_pl_8831_512526.gif[/img] <----Skoro i tak masz włączony komputer na noc to surfbar Ci nic nie zaszkodzi, Nie wymaga kodów weryfikujących

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety także spotkał mnie problem z licencjami.
    Otóż, gdy burzę wyeksploatowane złoże miedzi (z żelazem pewnie byłoby podobnie), licencja po wyburzeniu kopalni nie odnawia się, a przecież są to podstawowe surowce niezbędne przy tworzeniu armii i po kilku- kilkunastu razach (w moim przypadku 3 lub 4), nawet przy levelowaniu innych budowli i burzeniu, licencji nie starcza na prawidłowy rozwój wioski.
    Ponadto, parę minut temu chciałem postawić kopalnię marmuru. Jako, że miałem ostatni patent, wyświetliła mi się wiadomość że nie mam już ich więcej. Kopalnie jednak nie została postawiona a patentu nie ma:/ Dodam jeszcze, iż przelogowywałem się 2x.

    Proszę zatem o pozytywne rozpatrzenie tych spraw.

    Pozdr

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zabrakmale Zobacz posta
    Niestety także spotkał mnie problem z licencjami.
    Otóż, gdy burzę wyeksploatowane złoże miedzi (z żelazem pewnie byłoby podobnie), licencja po wyburzeniu kopalni nie odnawia się, a przecież są to podstawowe surowce niezbędne przy tworzeniu armii i po kilku- kilkunastu razach (w moim przypadku 3 lub 4), nawet przy levelowaniu innych budowli i burzeniu, licencji nie starcza na prawidłowy rozwój wioski.
    Ponadto, parę minut temu chciałem postawić kopalnię marmuru. Jako, że miałem ostatni patent, wyświetliła mi się wiadomość że nie mam już ich więcej. Kopalnie jednak nie została postawiona a patentu nie ma:/ Dodam jeszcze, iż przelogowywałem się 2x.

    Proszę zatem o pozytywne rozpatrzenie tych spraw.

    Pozdr
    mialem rano podobnie.
    skonczylo mi sie zloze miedzie wiez zbuzylem kopalnie i dostalem pozwolenie (wyswietlal mis ie na gorze okna) jednak kiedy chialem postawic nowa kopanie mialem wszystkie budynki zaciemnione na liscie z adnotacja ze nie mam pozwolenia na budowe. zbuzylem wiec jednego drwala co dalo mi kolejne pozwolenie na budowe (wyswietlalo sie juz dwa) i postawilem kopalnie rudy miedzi i w tym momancie dostalem komunikat o wykozystaniu wszystkich pozwolen (czyli zbralo mi dwa)
    dodatm ze w miedzyczasie przelogowywalem sie kilkaktornie i czyscilem cache przegladarki
    co mozna z tym zrobic?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Częściowo problem z kopalniami został rozwiązany. Otóż, aby nie stracić licencji należy zburzyć kopalnie miedzi (żelaza pewnie też) zanim skończą się surowce. Niestety wcześniejsze straty licencji przy burzeniu 3-4 kopalń, jak i przy 1 nieudanym stawianiu kopalni marmuru nie zostały zrekompensowane.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    93
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja nie licząc domu władyki mam 105 licencji a budynków 104 licząc z koszarami, tawerną i kantorem handlowym. czy w domu, czy w pracy, na każdej przeglądarce po czyszczeniu chashu etc etc. ogólnie z licencjami jest problem non stop

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam następujący probelm: gdy wyburzam jakiś budynek i chce postawić go w innym miejscu to podczas umiejscowienia go i potwierdzania budowania pokazuje mi się błąd "unfixed błąd" i w tym momencie zabiera mi pozwolenie na budowle której w ogóle nie udało mi się postawić. Po przelogowaniu problem nie znika. Zaobserwowałem,ze znikneło mi w ten sposób około 4 budynków. Może być,że było ich więcej lecz nie zwróciłem uwagi. Też tak macie?

  10. #10
    Osadnik Awatar CorvusCorax
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zabrakmale Zobacz posta
    Niestety także spotkał mnie problem z licencjami.
    Otóż, gdy burzę wyeksploatowane złoże miedzi (z żelazem pewnie byłoby podobnie), licencja po wyburzeniu kopalni nie odnawia się, a przecież są to podstawowe surowce niezbędne przy tworzeniu armii i po kilku- kilkunastu razach (w moim przypadku 3 lub 4), nawet przy levelowaniu innych budowli i burzeniu, licencji nie starcza na prawidłowy rozwój wioski.
    Ponadto, parę minut temu chciałem postawić kopalnię marmuru. Jako, że miałem ostatni patent, wyświetliła mi się wiadomość że nie mam już ich więcej. Kopalnie jednak nie została postawiona a patentu nie ma:/ Dodam jeszcze, iż przelogowywałem się 2x.

    Proszę zatem o pozytywne rozpatrzenie tych spraw.

    Pozdr
    Ponieważ licencja z kopalni wraca do puli automatycznie w momencie kiedy kopalnia się "zawala" samoczynnie w wyniku wyeksploatowania złoża. Potem już tylko sprzątasz bałagan po przemyśle wydobywczym...

    EDIT: Oczywiście zburzenie kopalni, która jeszcze wydobywa (złoże się nie wyczerpało) zwraca licencję do puli tak jak w przypadku innych budynków.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.