Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Chat Handlowy

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Psyclon9
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Chat Handlowy

    Witam,
    Myślę, że powinien powstać nowy dział w okienku chata, dotyczący handlu. Podzieliłam się tym pomysłem na globalu wczoraj i spotkał się z aprobatą. Otóż zauważyłam, że wiadomości ludzi, którzy piszą na którymkolwiek z ogólnych chatów, że chcą coś sprzedać, kupić lub wymienić, zostają zepchnięte na dalszy plan i szybko znikają z pola widzenia. Dobrym rozwiązaniem byłoby też umieszczenie na chacie handlowym limitu czasowego, by nie można było dodawać wciąż tej samej wiadomości, inaczej gracze zaczną spamować, by ich wiadomości były na wierzchu.
    Pozdrawiam.

    PS: Napisałam po raz kolejny na ogólnym i dowiedziałam się o kantorze (który trzeba jednak wybudować), jednak uważam, że jedno z drugim nie powinno się 'kłócić'.
    Ostatnio edytowane przez Psyclon9 ; 28.01.2012 o 18:54

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jednak ten czat handlowy który po wybudowaniu kantora się odblokowuje nie pozwala na ogłoszenia typu:
    Wymienię deski za kamień w stosunku 1:2

    Musisz podać konkretną ilość obydwóch materiałów, czyli np. 200 desek za 400 kamieni, kłopot powstaje wtedy gdy zainteresowany ofertą ma tylko 200 kamieni, a chce kupić 100 desek.
    [img]http://pic.**************.com/ban_pl_8831_512526.gif[/img] <----Skoro i tak masz włączony komputer na noc to surfbar Ci nic nie zaszkodzi, Nie wymaga kodów weryfikujących

  3. #3
    Fanatyk
    Witaj

    Temat niżej znajduje się identyczny wpis dotyczący nowej zakładki "handel" >>Tutaj<<
    Proponuję korzystać z opcji "szukaj"

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Psyclon9
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "identyczny wpis" - nay Choć o tym samym.

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    252
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Będzie czat handlowy jako osobny kanał. Kiedy dokładnie będzie dodany tego nie wiem ale z informacji uzyskanych od BB_xaar sprawa już jest w toku
    Tak więc proszę się uzbroić w cierpliwość i nie zapominać o opcji SZUKAJ, ułatwi nam wszystkim życie na forum niż przekopywanie się przez dziesiątki tematów o tym samym.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam

    ktorys mod powiedzial zeby do handlu uzywac global-7, przydalo by sie bardzo mozliwosc aby ten global-7 byl na klikniecie w okienku czatu, by nie pisac za kazdym razem /joinchat XYZ

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    252
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pisałem o tym Ja
    jest to tymczasowy kanał do handlu tzn. do momentu, aż zostanie dodany jako "zakładka" kanał HANDEL.
    Wiemy, że jest to mała niedogodność ale ułatwi to nam wszystkim przebywanie i pisanie.
    Nie ma nic trudnego przy wpisaniu komendy /joinchat global-2 by wejść na kanał i przedstawić tam swoje oferty.
    Po chwili można wrócić tą samą komendą /joinchat global-1 i dyskutować na tym kanale o wszystkim innym a nie o handlu.
    Ludzie narzekają, że w trakcie dyskusji jest masa spamu z ofertami i nie da się normalnie czytać tego co piszą bo tekst przecinają teksty z ofertami handlowymi.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.