Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Regulamin Forum

 1. #1
  Retired CM Awatar BB_xaar
  Dołączył
  17.01.2012
  Posty
  1,958
  Serwer
  Nowa Ziemia

  Regulamin Forum

  1. Profile, sygnatury, awatary
   Administracja oraz zespół moderatorów zastrzega sobie prawo do określania, czy dana treść (np. awatar, sygnatura) nadaje się do użytku na forum czy też nie. W przypadku wykrycia niedozwolonej zawartości w profilu użytkownika, zostanie on o tym fakcie powiadomiony i poproszony o podjęcie odpowiednich akcji.

   W niektórych sytuacjach administracja oraz zespół moderatorów może zmodyfikować profil dowolnego użytkownika bez wystosowania wcześniejszego ostrzeżenia.

   Plik graficzny w sygnaturze nie może przekraczać rozmiaru 100 kB, zaś sam podpis nie może przekroczyć całkowitego rozmiaru ok. 500 na 150 pikseli (włączając w to wszystkie obrazy i tekst). Awatar nie może przekraczać rozmiaru 80 na 80 pikseli, ani być większy niż 20 kB.


  2. Brak związku z tematem (tzw. offtopic)
   Jeżeli dyskusja zacznie zbaczać z tematu głównego, niepasująca treść może zostać przeniesiona, zmodyfikowana, zamknięta bądź usunięta w całości bez wcześniejszego ostrzeżenia.


  3. Handel
   Oferty handlowe powinny być publikowane wyłącznie w działach przeznaczonych do tego typu aktywności.

   Administracja oraz zespół moderatorów zastrzega sobie prawo do usuwania, przenoszenia oraz modyfikowania tematów/postów, jeżeli zostaną one dodane w nieodpowiednim miejscu na forum.

   Dodatkowo, aby zapewnić najlepsze możliwe wsparcie związane z wymianą surowców pomiędzy graczami, firma Blue Byte dodała specjalny system handlowy dostępny bezpośrednio z poziomu gry.

   Informacja: zapytania handlowe oraz rozmowy z nimi związane znajdujące się w nieodpowiednich działach forum mogą drażnić inne osoby. W zależności od okoliczności, administratorzy oraz moderatorzy mogą przyznawać ostrzeżenia. Ignorowanie ostrzeżeń może doprowadzić do tymczasowego bądź stałego zablokowania konta użytkownika.

  4. Regulaminy dodatkowe
   Każdy dział na forum może posiadać dodakowy regulamin. Przestrzeganie ich jest obowiązkowe.
  Ostatnio edytowane przez BB_Taku ; 07.11.2016 o 16:56

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.