Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [pomysł] Premie / Bonusy dla znajomych

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [pomysł] Premie / Bonusy dla znajomych

    Daje propozycje. Aby każdy z graczy mógł dysponować bufami/bonusami dla znajomych w ilości 5ciu.
    Tzn. Ze po wejściu do wioski znajomego można dać 1 buf na wybraną infrastrukturę, potem wchodząc do nastepnego znow dać 1.
    Maxymalnie mozna dac u 1 znajomego dziennie 1 buff/bonus.
    Maxymalnie dziennie można rozdać 5 bufów.

    To zwiększy zainteresowanie miedzy znajomymi, poprawi ich stosunki interpersonalne, oraz ułatwi sprawdzanie który z znajomych jest aktywny a który nie.
    5 buff-ów na dzień do rozdysponowania nie jest wcale dużo. Zważywszy ze czas trwania ich jest 30 minutowy.


    Coś w ten deseń zauważyłem w grze farmerama gdzie znajomi wymieniali się prezentami

  2. #2
    Osadnik Awatar Czosu
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nie Farmville. Głupi pomysł.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zatem jestem ciekawy czy sam z wlasnej dobrowolnej woli dasz komus bonus ze swoich surowców. Use the brain. k ? Bo jak na razie ta opcja jest nie wykorzystywana. Bo każdy kto ma buffy zużywa tylko na swoją wioskę.

  4. #4
    Osadnik Awatar Czosu
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale po co dawać komuś bonus? Zresztą, jeżeli ktoś jest twoim PRAWDZIWYM znajomym to dasz mu Koszyk Cioci Irmy albo kanapkę i tyle, w czym problem?
    "Use the brain. k?" Nie wiem, czy próbujesz być zabawny, nie wychodzi ci.
    Jeżeli coś takiego zostałoby wprowadzone to każdy spamowałby na Globalnym (już to robią), że szuka znajomych i codzienna rutyna wyglądałaby tak, że wchodziłoby się, budowało nowy budynek i klikało u innych na budynki, żeby dać im "buffa".
    Proszę cie...

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To każdego spamu ukierunkowanego w jedną stronę można dać miejsce gdzie może to nie być spam.
    Zawsze może powstać dział. Szukam znajomych. Ponadto administracja forum by była bardziej zadowolona z ilości postów w dziale do tego przystosowanym. A spam to był twój poprzedni post. Tak samo mógłbym powiedzieć. To nie Batman forever i nikt cie nie wzywał.

    Juz raz napisałem i powtórzę 2x . Opcja dawania bonusów będzie niewykorzystywana. A ja w internecie nie zawieram żadnych znajomości bliższych. Ponadto grając w tę grę każdy ma zamiar dążyć ku byciu najlepszym. Wiec jeżeli te bonusy mogłyby pomóc w jednej milionowej to ja bym się na to pisał.
    Dodam, że relacje miedzy znajomymi mogły by się uściślić i ułatwić przeprowadzanie handlów, ewentualne akcje militarne.

  6. #6
    Osadnik Awatar Czosu
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czekaj, nie rozumiem.
    Nie możesz się teraz pogodzić z tym, że ktoś nie zgadza się z tobą, a w dziale z propozycjami ja wyrażam swoje zdanie i zarzucasz mi teraz, że zdanie "jestem na nie" jest bezsensowne i mógłbyś napisać o Batmanie.
    Aha.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bo nie potrafisz użyć mądrych argumentów, dlaczego dla ciebie to głupi pomysł. Bronisz się odpowiedziami typu. Ludzie będą spamować. Ot mi nowość, robili to zawsze, robią to teraz i robić będą. Nie uchronisz się przed spamem.

    2. Nawiązałem do Batmana ponieważ ty nawiązałeś do Farmville. Tak samo jedna i druga gra mają tyle samo wspólnego ze Settlers'ami. Czyli nic. A to że pomysł mógłby być zaciągnięty z innej gry to też nie byłoby to taką samą kopią ( No i ACTA by się nie miała czego czepić), tylko podałem ukierunkowanie pomysłu.

    3. Bezsensowne jest to że znów piszesz post który nie wnosi nic do treści tematu i jako że jesteś znawcą SPAMu, to nie muszę Ci tłumaczyć co w tym momencie robisz.

    4. Proszę napisz argumenty PRZECIW temu pomysłu zamiast pisać o Batmanie . Twoje stanowisko już poznałem. Ponadto próbowałem w 3 postach przekonać Cię do swojego pomysłu i nie usłyszałem nic co by mogło prowadzić rozwojową dyskusję.

    A teraz czas na spam: Idę do sklepu bo żona stoi nad głową i czeka aż skończę pisać :-) Serdecznie ją pozdrawiam :P

  8. #8
    Osadnik Awatar NoLife
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Panowie spokojnie, kazdy ma prawo sie wypowiedziec i miec swoje zdanie. Nie ma sensu sie klocic sprzeczac itp.

    Mimo to jestem na nie, na chwile obecna ze znajomymi i buffami wszystko jest ok!

    Ps. sorry za brak znakow ale w pracy nie mam Polskiej klawiatury..

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez e92Sz ; 27.01.2012 o 16:10

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    spam up!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.