Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Drogi

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Drogi

    według mnie powinno się dodać jakiś pozytywny wpływ dróg na ekonomie bo maja tylko charakter ozdobny a osadnicy w ogóle po nich nie chodzą. a drogi były nadzwyczaj ważne w zwykłych settlersach

  2. #2
    Osadnik Awatar Jadewas
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też tak uważam. W The Settlers zawsze drogi były ważne dla rozwoju osady.
    Były drogi zwykłe "gruntowe" i kamienne "brukowe" w zależności od rodzaju drogi transport materiałów między budynkami ulegał skróceniu.
    "Carpe diem quam minimum credula postero"
    QUINTUS HORATIUS FLACCUS
    ________________________________________
    Zapoznaj się z: Zasady Ogólne || Zasady Gry || Regulamin Forum
    Masz problem z grą pisz do polskiego supportu
    Formularz kontaktowy

    ******************
    Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy już nie ma podobnego
    Opcja SZUKAJ nie boli.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zaczynając myślałem ze sami wydeptują. Niestety tylko ozdobne , mieszkańcy i tak sobie skracają i po nich nie chodzą, a jak już chodzą to z tą samą prędkością. Settlersi bez ich czołowego dla rts rozwiązania

  4. #4
    Osadnik Awatar NoLife
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z czego słyszałem w Angielskiej wersji była mowa na ten temat i drogi w przyszłości będą miały jakieś znaczenie ale nie pamiętam jakie.. jak sobie przypomnę albo znajdę ten temat to dam znać.

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Mikekun
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    osobiście widzę że drogi w The Settlers nie raz decydowały czy dany budynek w ogóle mógł być wzniesiony. W grze również i jeśli nie miałeś dróg w ogóle to nie było możliwość dalszej rozwoju gry. Wg mnie drogi w grze online powinny decydować o wzroście limitu budynków aby podkreślały swoje znaczenie w grze
    Wybudować ............


    wyprodukować .............


    [
    wdeptać w ziemię ...........

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To ja jeszcze dodam że budowa drogi powinna być uproszczona np. kliknięcie na jej koniec pozwala na jej przedłużenie (zamiast klikać po kilka razy na menu budowy)

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to by nie miało sensu, co by było jeżeli w jednym punkcie byłyby dwa końce dróg?
    [img]http://pic.**************.com/ban_pl_8831_512526.gif[/img] <----Skoro i tak masz włączony komputer na noc to surfbar Ci nic nie zaszkodzi, Nie wymaga kodów weryfikujących

  8. #8
    Lotos
    Daggerowi chodziło o to że zaczynasz w jednym punkcie, klikasz na następnym i od tego możesz budować od razu dalej, bez wchodzenia znowu w zakładkę i wybierania drogi.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Również uważam, że drogi powinny mieć jakiś wpływ. Mam nadzieje, że zostanie to dodane.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.