Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Opcja ciągłego podglądu surowców wydobywanych.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Opcja ciągłego podglądu surowców wydobywanych.

    Witam,
    wiem, wiem zaraz wszyscy powiedzą że jest taka możliwość "jak przybliżymy mapę" ale mi chodzi o dodanie małej ikonki obok dźwięku, animacji itd. która umożliwiła by włącz/wyłącz ilość dostępnych surowców (jak i oczywiście umiejscowienie) i wyświetlane były by niezależnie od oddalenia mapy. Rozumiem, że ktoś powie "ale to zrobi się niezły burdel na takiej mapie" tak oczywiście, ale ikonki nie trzeba mieć cały czas włączonej, wystarczy na chwilę włączasz i wszystko widzisz jak na dłoni.

    A teraz przykład i skąd mi się to wzięło:
    są sobie takie "surowce" jak ryby które co jakiś czas trzeba zanęcić i by zobaczyć ile rybek jest "u mnie na mapie" muszę przybliżyć mapę i tu następuje "wiele ciągnieć za mapę albo szaleńcze przybliżanie i oddalanie mapy nad prawie każdym łowiskiem" po co? jakby była opcja włącz surowce oddalam sobie mapę na zadowalającą mnie odległość i bez problemu widzę które łowisko potrzebuje nowych rybek które nie i jak wygląda ilość jednego do drugiego.

    ps. drugą opcją jest po prostu włączenie opcji "widoku danego surowca" nie z odległości "prawie widzę pchły na moim kochanym burku strzegącym domu" a z większej (zdecydowanie większej) odległości

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na UK miałem jednego rybaka i dokładałem mu rybek do najbliższego łowiska tylko, teraz mam dwóch i dokładam do dwóch złóż, reszta łowisk mnie nie interesuje. Nie wiem czy jest jakiś limit na doładowanie łowiska, ale swego czasu miałem tam prawie 10000 rybek. Więc po co skakać po całej mapie i dokarmiać rybki?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    emmm... aż szkoda odpowiadać na takie infantylne stwierdzenie... ale postaram się:
    po pierwsze nie każdego może zadowolić tak mała ilość rybaków (widać że krótko grałeś skoro 1 rybak ci wystarczał, ja potrzebuje w tej chwili na pl 3)
    po drugie każdy może grać jak chce (jak ci napiszę że na uk miałem 1 kopalnie miedzi to też będziesz żył z jednej?)
    po trzecie czy ty nie rozumiesz co to znaczy "na przykład", ja chcę odsunąć mapę i zobaczyć nie jeżdżąc po mapie które kopalnie mi się zaraz zawalą itd.
    po czwarte... i mógł bym tak pisać i pisać... trochę nawet naskoczyć na wiek osoby tak się wypowiadającej itd. itd. ale jest to temat "sugestie więc kończę

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ad 1 - mi ten jeden rybak zatkał magazyn 11 tysiącami ryb, pomimo iż produkowałem z nich buffy od czasu do czasu, więc nie widziałem potrzeby na kolejnego. Oczywiście musiał paść argument, że krótko gram, czyli, że jestem noobem. No tak, pewnie lepiej jakbym miał 5 rybaków i pełny magazyn, wtedy będę pr0 el0 k0x ziooom.
    Ad 2 - każdy gra jak chce, dokładnie! Mi 1 rybak wystarczał (obecnie 2), a Ty masz 3 i super, ale who cares? Nie napisałem także, abyś miał 1 rybaka, więc nie rozumiem tekstu typu "jak ci napiszę że na uk miałem 1 kopalnie miedzi to też będziesz żył z jednej?".
    Ad 3 - Też podałem ci przykład, którego najwidoczniej nie zrozumiałeś. Teraz uwaga wniosek ten jest taki: skup produkcję w jednym miejscu, skoncentruj rybaków, aby korzystali z tego samego łowiska i tylko tamte rybki dokarmiaj. Twój problem z szaleńczym szuraniem po mapie znika. Tak samo można zrobić z myśliwym, o drewno nie ma się co martwić, a kopalnie widać i z daleka, które są zawalone i należy je na nowo odkryć.
    Ad 4 - argumenty się kończą to pora na... pojechanie po wieku. I kto tu się zachowuje infantylnie?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Abstrahujac od niepotrzebnych komentarzy powyzej (Panowie przestancie), POPIERAM opcje "widoku danego surowca". Szczegolnie jezeli bedzie mozna sobie wybrac ich wiecej.

    Dobre byloby tez wstawienie pewnego rodzaju alarmu, ktory informowalby o zblizajacym sie wyczerpaniu jakiegos surowca.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.